Doktor Secimi

Küme oldunuz yada karar verdiniz lütfen tavsiye edermisiniz beynim döndü doktor bakmaktan bende minik kavisli bir burun istiyrum kemrli ve ucu düşük benim köksal yücaya olan varmı çok ilgili ama ben hokka burun yapan birini arıyorum ve max 30 bin bütçem var lütfen kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum hemen olmam lazım yaza kardeşimin düğünü var :))

Son düzenleyen: Moderatör:
Dr
selim turan neden yok listenizde ve si oldunuzmu kime oldunuz

bende orhan bey i araştırıyorumşu an burda biraz kötü eski yorum görünce kafam karışmıyı teşekkür ederim

bende orhan bey i araştırıyorumşu an burda biraz kötü eski yorum görünce kafam karışmıyı teşekkür ederim
valla karın germe gogus kucultme ve lıpo yapılfı anne estetıgı ıyı kı ıyıkı oldum dıyorum bugun kontrol gunumdu hersey guzel gıdıyo 14 gunum her seyı rahatlıkla yapıyorım bantlar cıktı krem surme adamasına geldık ızler azalsın dıye

Merhaba, göğüs küçültme ameliyatından sonra çocuk emzirme durumunuz oldu mu? Bu konu çok kafamı kurcalıyor da.

Merhaba, göğüs küçültme ameliyatından sonra çocuk emzirme durumunuz oldu mu? Bu konu çok kafamı kurcalıyor da.
ne yazik sut kanallarina zarar veriyo ne kadar vermiuoruz deselerde bence veriliyodur ben cocuk dusunmedigim icin sorun etmeidm iki oglum var

barış çakır hakkında ne düşünüyorsunuz hiç kötü yorum görmedim ama emin olamıyorum burnum eğri nefes sorunum var plastiğe olmak mantıklı mı sizce?
Barış Çakır'a ayıracak bütçeniz varsa Mehmet Yazar ya da Turan Fatullavey'i de düşünebilirsiniz. Ama tabii ki Barış Çakır da çok iyi bence.

Barış Çakır'a ayıracak bütçeniz varsa Mehmet Yazar ya da Turan Fatullavey'i de düşünebilirsiniz. Ama tabii ki Barış Çakır da çok iyi bence.
Mart ayında tural beye fiyat sorduğumda 25 binden başlıyor burnun zorluk derecesine göre artıyor denmişti ilk ameliyat için.

bende öyle düşünüyorum ama kötü yorumları sildiriyor diyorlar ve hiç kötü yorum yok doğru dürüst ve nefes problemlerini de çözüyor mu emin olamıyorum plastikçi olduğu için

bende öyle düşünüyorum ama kötü yorumları sildiriyor diyorlar ve hiç kötü yorum yok doğru dürüst ve nefes problemlerini de çözüyor mu emin olamıyorum plastikçi olduğu için
Ben pek plastik ve KBB ayrımı olduğunu düşünmüyorum. İyi doktor her türlü yapıyor. Ben de özellikle nefes problemlerim için böyle düşünerek kbbye ameliyat oldum sonuç görüntü olarak deformite oluşturdu. Yani KBB plastik cerrah diye bakmamak lazım olaya bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…