İstanbul burun estetiği için doktor önerisi, hangi doktoru seçmeliyim? (Acil)

cerenszumak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2022
14
1
22
Merhabalar,
Okulum açılmadan 10 Eylül'e kadar ameliyat olmak istiyorum. 45 bin civarına kadar çıkabilirim. Aklımda olan görüştüğüm görüşeceğim doktorlar aşağıdakiler. Lütfen daha önce ameliyat olanlar veya görüşmesine gidenler fikir verebilirse çok sevinirim. Memnun musunuz sonradan bozulmalar oldu mu? Kemiğimi yok etsin istiyorum ve hafif kavisli hafif kalkık bir burun istiyorum. 21 yaşındayım ilk ameliyatım olucak yardımcı olursanız çok sevinirim biraz aciliyeti var

Mustafa Yazır

Köksal Yüca

Oğuz Kaan Önder

Ahmet İslam

Yusuf Öztürkçü

Atahan Ağrılı

Merhabalar,
Okulum açılmadan 10 Eylül'e kadar ameliyat olmak istiyorum. 45 bin civarına kadar çıkabilirim. Aklımda olan görüştüğüm görüşeceğim doktorlar aşağıdakiler. Lütfen daha önce ameliyat olanlar veya görüşmesine gidenler fikir verebilirse çok sevinirim. Memnun musunuz sonradan bozulmalar oldu mu? Kemiğimi yok etsin istiyorum ve hafif kavisli hafif kalkık bir burun istiyorum. 21 yaşındayım ilk ameliyatım olucak yardımcı olursanız çok sevinirim biraz aciliyeti var

Mustafa Yazır

Köksal Yüca

Oğuz Kaan Önder

Ahmet İslam

Yusuf Öztürkçü

Atahan Ağrılı
Merhaba, ameliyat oldunuz mu? ben de doktor seçme aşamasındayım ve iyi referans arıyorum..

Arkadaşlar istanbul’da kime ameliyat olunur bilmiyorum ama kime olunmamalı biliyorum. Bende yanlış doktor seçimi kurbanıyım burnumu mahvetti doktor üstelik revizyon olacak durumumda yok. Heveslerle yattığım ameliyat masası mutsuzluk sebebim olacakmış meğer
Geçmiş olsun , yalnız değilsiniz. İnsan içine çıkacak surat bırakmadı adam ben de

Merhabalar,

Mustafa Yazır

Köksal Yüca

Oğuz Kaan Önder

Ahmet İslam

Yusuf Öztürkçü

Atahan Ağrılı
Ahmet İslam derim, çünkü hakkında hiç şikayet yok ve harika işler çıkarıyor. Bana kalırsa sağlık sorununuz yoksa asla ama asla ameliyat olmayın. Dünyanın en kötü burnu bile estetikli en iyi burundan daha iyidir . Yine de olacaksanız inşallah çok iyi sonuç alırsınız. Şimdiki aklım olsa asla olmazdım, yaşayan ölüye döndüm. Sadece burun değil, tüm yüzüm değişti resmen . Berbat bi hale geldim

Ahmet İslam derim, çünkü hakkında hiç şikayet yok ve harika işler çıkarıyor. Bana kalırsa sağlık sorununuz yoksa asla ama asla ameliyat olmayın. Dünyanın en kötü burnu bile estetikli en iyi burundan daha iyidir . Yine de olacaksanız inşallah çok iyi sonuç alırsınız. Şimdiki aklım olsa asla olmazdım, yaşayan ölüye döndüm. Sadece burun değil, tüm yüzüm değişti resmen . Berbat bi hale geldim
Kendisini severim ama onunda şikayetleri var. En az 3 tanesini biliyorum. Kendisiyle birebir görüştüğüm icin de sunu soyleyebilirim ki garanti vermez, her doktorun revizyonu çıkabilir der.Çok fazla da dillendirmeyelim doktorun ismini, biz yazdıkça fiyatı 10'a katladı.

Kendisini severim ama onunda şikayetleri var. En az 3 tanesini biliyorum. Kendisiyle birebir görüştüğüm icin de sunu soyleyebilirim ki garanti vermez, her doktorun revizyonu çıkabilir der.Çok fazla da dillendirmeyelim doktorun ismini, biz yazdıkça fiyatı 10'a katladı.
Ciddi misiniz ? Şikayeti yok diye hayret ediyordum. Şaşırdım duyunca . Şikayeti olmayan yok gibi, en iyisi bu işlere bulaşmamak.

Arkadaşlar çok iyi araştırın . Ben ameliyat olalı 4 ay oldu şimdiden revizyon düşünüyorum . Lütfen çok iyi araştırın . İnsan aynaya bakmak bile istemiyor kötü bir ameliyattan sonra .
Merhaba bende Atahan Ağrılı yi araştırıyorum olumsuz yorum ve tecrübeniz önemli resim paylaşırsanız çok güzel olur🧚‍♀️🧚🧚‍♀️

X