DOKTOR TAVSiYESİ VERİRMİSİNİZ?

etr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2009
9
0
Merhaba,
Burun ameliyatı olmadan önce doktorunuzu bulmak en önemli ve en zor süreç.
Ameliyat olan arkadaşlar yada konu hakkında bilgisi olanlar bizimle paylaşabilirseniz çok sevinirim.Burun ameliyatı için tavsiye edebileceğiniz doktorları yazarmısınız.
Bu konuda dalında uzman birçok estetik doktoru var, oyüzden seçmesi çok zor.Eminim estetik ameliyatı olmayı düşünen herkes aynı şekilde zorlanıyordur.
En iyileri hangileridir? Bu konuda titiz ve işini riske atmak istemeyen bir hasta için karar vermeden önce hangi doktorlar ile görüşülmelidir.Aynı zamanda, Özel hastanelerdeki bölüm başkanları gibi prof doktorlar mı daha iyidir, yoksa kliniği olan opr doktorlarmı?
Bilgi verirseniz çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler...

Buarada İstanbul'da aradığımı soylemeyi unuttum :)

canım istanbul'da emre ilhan,naci çelik ve yakup avşar derim ben.3 üde birbirinden iyi doktorlar.Emreilhanın yaptığı burunlar acayip güzel oluyor.adam işini mükemmel yapıyor.bu sitede burnunu ona yaptırıpta hiç memnun olmayanı görmedim.düşün derim ben.yakup beyde çok iyi ama yüksek fiyatlarla çalışıyo.naci bey fiyat olarak emre beyle hemen hemen aynı.onu da düşünebilirsin.

tesekkurler cnm.bende bu isimlere gorunmeyı dusunuyorum fakat aklıma takılan seyler var.ornegın benım burnumda et ve kemık egrılıgınden dolayı nefes alma sorunu var.bu doktorlar sadece estetıkmı yapıyor yoksa ıkısı bırarada cozulebılıyormu.sonra ılla hep aynı ısımler olacak.bu doktorlar harıcınde prof gıbı daha tecrubelı doktorlar yokmu.onları hıc tavsıye eden olmamıs. Bu doktorlar uzman.demek ıstedıgımı anlatabıldımmı bılmıyorum.

tesekkurler cnm.bende bu isimlere gorunmeyı dusunuyorum fakat aklıma takılan seyler var.ornegın benım burnumda et ve kemık egrılıgınden dolayı nefes alma sorunu var.bu doktorlar sadece estetıkmı yapıyor yoksa ıkısı bırarada cozulebılıyormu.sonra ılla hep aynı ısımler olacak.bu doktorlar harıcınde prof gıbı daha tecrubelı doktorlar yokmu.onları hıc tavsıye eden olmamıs. Bu doktorlar uzman.demek ıstedıgımı anlatabıldımmı bılmıyorum.

canım prof olması cok onemlı degıl onemlı olan ısını ıyı yapıyor olması vee tecrubesıdır bencee ... unvana cok takma oncekı amelıyatlarını gozden gecır doktorların bence

canım prof olması cok onemlı degıl onemlı olan ısını ıyı yapıyor olması vee tecrubesıdır bencee ... unvana cok takma oncekı amelıyatlarını gozden gecır doktorların bence

Evet kesinlikle katılıyorum.Onemli olan başarısı tabiki ama hep aynı isimler uzerinde konusuluyor.Unlu olmasıda cok ıyı olacak demek degıl aynızamanda.Oyuzden herkesın tavsıyelerını beklıyorum.
Birde KBB doktoru ve estetık doktorunun beraber yaptıgı bır amelıyat dahamı basarılı olur merak edıyorum.

bence estetikçiye yaptır burada bir arkadas vardı kbb cıye yaptırmıs burnu kotu olmus 3 kez yaptırmıstı hatırladıgım kadarıyla estetıkcı daha ıyı olabılır dıye dusunuyorum ben ama sen bılırsın...

bende ameliyat dusunuyorum ve son gunlerde bundan baska sey dusnemez oldum piskolojimi baya bi etkiled ve olmam lazim cok arastirdim diyemem ben yakup avsara cok yogunlastim ve onun tekniyi cok kafama yatti olursam o olsun cok isterim 33 subatta on gorusmeye randevu aldim gidecem bi tasarim yapsin bakalim ne anlasacagiz burada konusulanlrdan anladim ki baya bi pahali ymis ameliyati ama ben dusunuyrum ki olacaksa 1 kere olsun sonra kotu olup ta ikinci kez nasil yatarim ameliyata olmusken tam olsun eyer ki imaknlarim yetmese ertelrim ama guzel olsun isterim benim fikrim bu paylasmak isteyn olursa cok memnun olurum

22 subat yazacaktim e ben dedim kafam iyi deil artik allah yardimcimiz olsun:sinifsinif:

Bence pahalı olması guzel yapılacagı anlamına gelmıyor.Gercekten ıyı arastırmak lazım buyuzden.Aynı zamanda burunda veya solunumda bır problem var ıse bunlarında gıderılmesı lazım.Buyuzden KBB uzmanı ve estetik yani her ikisi uzmanlık alanı olan bır doktorla gorusmeyı dusunuyorum.bırcok alternatıfı degerlendırmek lazım.Gercekten cıddı bı ıs cunku.

X