Aşılama Doktor ve hastane

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

renginn

renginn
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2009
105
0
:uhm:
Herkese selam arkadaşlar merak etmiş olduğum soruya cevap verirseniz sevinirim tavsiyeler çok önemli (istanbul)a.s.

Son düzenleme:
canım tavsiye doktor mu arıyorsun...
ben çapa tıp fakültesine gidiyorum.. ilaçların bazıları hariç ssklıyı aşılamada karşılıyor.. biraz prosedürlü ama ben güveniyorum.. sorunsuz işliyor herşey.. alışınca zor gelmiyor...
sen nereye gidiyorsun canım..???

canım öncelikle teşekkür ederim cevabın için ben bahçelievler medıkale gidiyorum sadece merakım hepimizin gitmiş olduğu hastane ve doktor memnuniyetimiz CADIARZU

canım tavsiye doktor mu arıyorsun...
ben çapa tıp fakültesine gidiyorum.. ilaçların bazıları hariç ssklıyı aşılamada karşılıyor.. biraz prosedürlü ama ben güveniyorum.. sorunsuz işliyor herşey.. alışınca zor gelmiyor...
sen nereye gidiyorsun canım..???

canım merak etdim ilk aşılamanmı olacak benim aşılama işim eylül,ekime kaldı ilk kez denicem bakalım hayırlısı olsun pazartesi olucaktı ama işte kısmet olmadı üzüldüm ama ne yapim:uhm:

rengincim benim ilk aşılamam oldu.temmuzdaydı..ama tutmadı.. sonrada regl olduğum gün istanbula gelemedim ve kontrol olamadım dra.. şimdi bekliyorum.. inşallah reglim gelmezde :Saruboceq: bende ramazandaki aşılamadan kurtulmuş olurum..
senin tedavin nedir canım,ne zaman başladınız?? sorun fln varmıydı??

Cnm ben Be$ikta$ Jinemed'de Teksen Çamlıbel'de ilk tüp bebek denememi oldum Sonuç:pozitif :ecrin_bebek: Çok $ükür :emir_bebek: 1,5 aylık hamileyim..Darısı ba$ınıza!! Doktorumdan ve Hastanemden çok memnun kaldım zaten bende tavsiyeler üzerine gitmi$tim

angel baby tebrikler canım.. ne güzel.. ne mutlu sana.. inşallah bebeğini kucağına almayıda nasip etsin allahım..darısını ben ve tüm isteyenlerin başına inşallah... bu arada tüp bebekten önce aşılama denemişmiydiniz??

Te$ekkür ederim cnm Allah isteyen herkese verir in$allah..Hayır ben hiç a$ılama yaptırmadım doktorum benim için gereksiz yıpranma olacağını ve bo$a vakit olabileceğini çünkü a$ılamada sonuca daha zor gidildiğini söyledi bende hiç denemedim o yüzden.Belkide benim için böylesi daha hayırlıymı$

Te$ekkür ederim cnm Allah isteyen herkese verir in$allah..Hayır ben hiç a$ılama yaptırmadım doktorum benim için gereksiz yıpranma olacağını ve bo$a vakit olabileceğini çünkü a$ılamada sonuca daha zor gidildiğini söyledi bende hiç denemedim o yüzden.Belkide benim için böylesi daha hayırlıymı$

opuyorumnanaktan canım hayırlısı olsun güle,güle büyütürsün inşallah
banada doktorum ilk aşılamanı deneyelim olmadı 2 ci tüp bebek deneriz dedi eşimde ve ben hiç bir sorun olmadığı halde işte iş ilk aşılamayı olmada bir türlü kısmet olmadı :bbo:hepimiz için hayırlısını diliyorum:nazar:

selam kızla bende acıbadem kadıköy hastanesine gidiyorum doktorum cem demirel.ilk defa aşılama denicez.çok korkuyorum ama kafama takmıyorum.çünkü biliyorum sonunda hepimiz bebeklerimizi kucağımıza alıcaz.biraz erken biraz geç.hiç farketmez.sizlerde böyle düşünün takmayın kafanıza.

canım bende bahçelievlere gidicem sen memnun degilmisinki hastane ve doktor adı soruyosun bak şimdi benide pipiriklendirdin bende tüp bebek için gidicektim ordaki doktorunun ismini yazarmısın

canım memun kalmamamla alakalı değil sadece hepimizin aşılama konusunda destek aldığı doktor ve hastaneleri merak etdim bu konudaki memnuniyetimiz belki yeni başlıcak olanlarda bu konuda burda destek alabilirler diye böyle bir konu açdım
senin içinde hayırlısı olsun inşallah:Saruboceq:

acıbademde arkadaşım calışıyo şule hemşire....umarım allah gönlümüze göre verir...sanırım tüm masraflar 5500 liraymış gal,ba....

X