Doktora gitti ve olan oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Safsarisin

Oğlum herşeyim 🤲 🧿 💙
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
11.201
14.563
Iyi geceler hanımlar 7 aylık evliyim. Korunmasiz iliski yaşıyoruz ama cocugumuz olmadı. Bu süreçte ben cok defa doktora gittim adet düzenim bozuldu ve rahimde enfeksiyon var dendi.
Ilac kullandım.
Düzeldim ve korunmasiz iliskimizden sonra adetim 15 gün kadar gecikince test yaptırdım. Negatif ve enfeksiyon tekrarlamış. Doktor ayni ilaclari reçete etmiş. Iyice sinir küpüne döndüm ve sogan suyu yaptim söktürücü ile adet gördüm en sonunda eşime patladım belki sende var bana bulaşıyor neden doktora gitmiyorsun biktim enfeksiyondan falan diye..
Gitmedi.Surekli erteledi.
Gitmemesini gectim cokta ukala davranışlar sergiledi bana bu süreçte. Kendisi ve annesi.
Yok kafana takıyorsun,beklemedigin bir anda olcak cocuk
Yok sigara iciyorsun
Kayinvalide zaten evlendik 1 ay sonra korunuyor musunuz siz diye sordu neymis ben tiroid hapı kullanıyormuşum da acaba sorun olur muymus. Bizde eşşek tik ya sanki anlamadık neden sorduğunu. Ben zayıf misim vucudumu temizlememisim ama hamile kalmaya çalışıyormuşum.
Sanki hamile kalmak istemek tek basina verilen bir karar.
Her neyse.Esim doktora gitti ve sperm sayısı düşük çıktı. Ben ona enfeksiyon icin git demistim sperm testi verdi bide.
Doktor vitamin vercem 3 ay kullancaksin demiş.
Bu arada doktoru telefonla arıyor,bende neden recete kodunu istemedin alırdık ilaclari dedim.
Moralsiz,keyifsiz.nerden öğrenmişse de bana keciboynuzu yapayimmi diyor.
Ben cok sogukkanli davranıyorum.onu kaale bile almıyorum neredeyse hak etti çünkü beni cok üzmüştü. Onun icin üzülüyorum yalan yok ama bana kibirli ve ukala davranışlarını unutamiyorum.Ayrica cokta cocuk isteyen birisi adetim 2 gun geciksin gider test alır gelir.onumuzu az cok gorebiliyorum zaten. Ne yapmam lazim bu süreçte ic dunyam.karman corman oldu. Moralsizim.Internette de pek ic acıcı seyler yazmiyor. Esime tabiki destek olacağım ama onu üzgün ve kafasi bozuk görmek beni üzdü. Bir de dikkat ettim sigara içmiyor. Aramiz iyi.Ama ben az cok bu isleri bildigim icin tüp bebek lafi ettim dün bir ara internette okuduklarima bakip.bana ne tüp bebegi yaaa dedi.Boyle artist hareketlerinden de hic hoşlanmıyorum. Erkekler cok etkilenir.mi bu durumlardan?nasil davranmam gerekiyor. Biraz zorlayıcı olmali miyim. Ilaclari bile almadı henüz. Zaten cok rahat relax vurdumduymaz birisi offff

Zamana bırak biraz bu devirde herseyin tedavisi var artk üzülme esin braz ugrasmayı sevmiyor yani cocuk fln istemedgnden degil yeni evlisinz daha kimi insana böyle isler zor geliyor benim esiminde uyku hapı bitti gdipde hastanden yazdrp almıyor geceleri uyuyamasada ugrasmak zor geliyor iste snin esinde oyle anladigim kadaryla zamana brak duygu sömürüsü yapark konus ki beynine girsin :))

Zamana bırak biraz bu devirde herseyin tedavisi var artk üzülme esin braz ugrasmayı sevmiyor yani cocuk fln istemedgnden degil yeni evlisinz daha kimi insana böyle isler zor geliyor benim esiminde uyku hapı bitti gdipde hastanden yazdrp almıyor geceleri uyuyamasada ugrasmak zor geliyor iste snin esinde oyle anladigim kadaryla zamana brak duygu sömürüsü yapark konus ki beynine girsin :))
Ahhh ahhh cok tembel ama benimkine hersey zor geliyor. Evde cop poseti yok sogan yok deterjan yok alsana diyorum oofff askim ya yarin aliriz diyor. Boylesini gormus muydun :))

sakin üzerine gitmeyin çok hassas bir konu
kv nin bu kadar özelinize girmesi enteresan mesafeyi koruyun bence
biraz zaman geçtikten sonra eşinize farklı bir doktora gitmeyi teklif edebilirsiniz
inşallah hayırlısı ile olur iyi düşünün iyi olsun
Bana o soruyu sordugunda neye uğradığımı şaşırdım
. Bir de bunun üstüne de cevresindeki insanlar soruyormus gelinde varmi bisey hamile mi diye. O insanlari da tanımıyorum kendisinin is yerinden. Banane senin cevrendeki kültürsüz ukala saygısız ve pislik insanlardan diycem ama diyemiyorum da.icime attıkça dahada kilo veriyorum. Farkli doktora git dedim bana diyor ki ben zaten devlet hastanesinden kaçmışım ne gidicem tekrardan. Biraz pisti ilk gittigi hastane.

Eşinizi değil, kendinizi düşünün önce.

Daha 7 aylık bir evlilik var ortada. Yaşanması gereken bir evlilik. Üzülerek, mutsuz olarak nereye kadar? Oluruna bırakın. Zamanı geldiğinde evlat sahibi olacaksıniz. Ama o zamana kadar da kendinize iyi bakın..
Erkekler bu mevzularda biraz odunluk yapabiliyor.

Ahhh ahhh cok tembel ama benimkine hersey zor geliyor. Evde cop poseti yok sogan yok deterjan yok alsana diyorum oofff askim ya yarin aliriz diyor. Boylesini gormus muydun :))
Evt başımda var aynısı uyuyamadgnı bile bile gdipde almıyor ilacnı bnide uyutmyor bacım sabahlıyorz artk iskence gbi

Evt başımda var aynısı uyuyamadgnı bile bile gdipde almıyor ilacnı bnide uyutmyor bacım sabahlıyorz artk iskence gbi
Ay gercekten sinir bozucu yaa gidip alsa ya ilaci. Hayir evde sogan olmasa acimdan ölmem ama yemek yapcam. Bide derimki ne yemek yapayim bilmem deer.ne yapsam yer. Bazen yemek yapma dolapta şu vardi der.bende yapmam.
Onu yer. Gece derki yicek bisey varmi?bende e askim yapmadim bugun yemek biliyosun derim. Cok kotu huylar bunlar. Oyle ac kalinca da üzülüyorum meyhane pilavi yapiyorum hemencecik. Inatlar iste inat

İlaçları sen al gerekirse
Şimdi o kendini yetersiz hissetmiştir
Erkekliklerine zeval gelir falan mazallah
Büyük bi sorunu olsa doktor daha farklı tedaviler uygulardı zaten
Çok surat yapma ama hayat tarzınızı değiştirin
Madem bebek istiyosunuz bence ikiniz de sigarayı bırakıp güzel beslenmeye başlayın
Protein ağırlıklı falan şöyle güzel bi diyete girin.
Eşin ilaçları kullansın, vitamin destekleri alın. Zaten çok yeni evliymişsiniz olur bebek merak etmeyin. Ama bu konu üstünden birbirinize yüklenmeyin :KK66:

Ay gercekten sinir bozucu yaa gidip alsa ya ilaci. Hayir evde sogan olmasa acimdan ölmem ama yemek yapcam. Bide derimki ne yemek yapayim bilmem deer.ne yapsam yer. Bazen yemek yapma dolapta şu vardi der.bende yapmam.
Onu yer. Gece derki yicek bisey varmi?bende e askim yapmadim bugun yemek biliyosun derim. Cok kotu huylar bunlar. Oyle ac kalinca da üzülüyorum meyhane pilavi yapiyorum hemencecik. Inatlar iste inat
Ah benim garibimde ole mutfak faresi gbi gider ne buldu yer

Daha 7 aylık bir evlilik var ortada. Yaşanması gereken bir evlilik. Üzülerek, mutsuz olarak nereye kadar? Oluruna bırakın. Zamanı geldiğinde evlat sahibi olacaksıniz. Ama o zamana kadar da kendinize iyi bakın..
Biliyor musun biz daha balayina bile gitmedik bazi sebeplerden ötürü.zaten kışın evlendik. Sebep keske para olsa bide. Hersey var cok şükür yanlis anlamayın ama gidemedik işte.. aaaah aaaah. Cok haklısınız Bende kedimi köpeğimi severek teselli oluyorum. Bazen de geziyorum kuaföre gidiyorum

İlaçları sen al gerekirse
Şimdi o kendini yetersiz hissetmiştir
Erkekliklerine zeval gelir falan mazallah
Büyük bi sorunu olsa doktor daha farklı tedaviler uygulardı zaten
Çok surat yapma ama hayat tarzınızı değiştirin
Madem bebek istiyosunuz bence ikiniz de sigarayı bırakıp güzel beslenmeye başlayın
Protein ağırlıklı falan şöyle güzel bi diyete girin.
Eşin ilaçları kullansın, vitamin destekleri alın. Zaten çok yeni evliymişsiniz olur bebek merak etmeyin. Ama bu konu üstünden birbirinize yüklenmeyin :KK66:
Canim işte demiski önemli degil 3 ay vitamin kullan. Sperm sayısı düşük arttircak heralde o vitamin bilmiyorum ki.bizim sorunumuz uyku duzenimiz yok gunde 2 öğün bazen tek öğün. Ama suc bende uyanip hatırlasana kahvalti. Yumurtadan cok tiksiniyorum canim. Kahvaltidan da. Dediklerin doğru. Bıraksam keske lanet sigarayi ufff yaaaa.

Artık kendimi üzmeyeceğim. Haklısınız siz.

Biliyor musun biz daha balayina bile gitmedik bazi sebeplerden ötürü.zaten kışın evlendik. Sebep keske para olsa bide. Hersey var cok şükür yanlis anlamayın ama gidemedik işte.. aaaah aaaah. Cok haklısınız Bende kedimi köpeğimi severek teselli oluyorum. Bazen de geziyorum kuaföre gidiyorum
Aslında balayı olup olmaması pek te mühim değil. Eşiniz sizi seviyor ve değer veriyor ise bundan daha mühimi var mı :) Tabi ki kimse mükemmel değil ama, kusur bulmak için bakarsan bulursun demişler. Yuvanizin içi önemli olan. Eşinizle de çıkın dolaşın,güzelce konuşun. Erken olduğunu ve bu zamanı stres yaparak geçirmek istemediğinizi söyleyin.
Kayinvalidenin yaptığı şeyleri kafanıza takip kendinizi strese sokmaya inanın ki değmez :) Ben şöyle diyorum kendime, benim canım kıymetli ise, gözümde kıymeti olmayan birinin lafları, hareketleri sinirimi bozamaz. Hele hele cahil ise hiç mümkünü yok bozamaz :))
Bakin benim 3 sene olmadı ilk bir yılda biz istememiştik. Kayinvalidenin eşimin dediklerine kulağımı kapadım. Onlar boş boş konuşurken ben kahvemi içip keyif yapmakla meşguldum :) Ve şimdi diyorum ki iyiki de hemen olmamış ve ben kendime vakit ayıracak fırsat bulmuşum.

Canınızı sıkmayın..

Canim işte demiski önemli degil 3 ay vitamin kullan. Sperm sayısı düşük arttircak heralde o vitamin bilmiyorum ki.bizim sorunumuz uyku duzenimiz yok gunde 2 öğün bazen tek öğün. Ama suc bende uyanip hatırlasana kahvalti. Yumurtadan cok tiksiniyorum canim. Kahvaltidan da. Dediklerin doğru. Bıraksam keske lanet sigarayi ufff yaaaa.
Ama biraz yapmalısınız yumurta yemeyin peynir, süt, bal, kaymak, reçel, salatalık, domates daha bi sürü şey var yenecek :KK70:
Düzenli ve dengeli beslenmek çok önemli
Zaten hamilelikte ister istemez öyle beslenmek zorundasın
Hadi bugün tek öğün yiyeyim demek olmuyor
O yüzden şimdiden başlayın ki vücudunuza vitamin girsin :)
Kocana da azcık güç gelsin sen onu cevizle bademle fındıkla besle

daha 7 ay olmus oyle az bi zamanki cocuk istemek icin.bi birbirize alisin iyice taniyin evliginizin tadini cikartin gezin tozun.cocuk ayakbagi oluyo sonra istesende yasayamazsin her anlamda.en guzel gunlerinizi birbirinize zehir ederek uzerek gecirmeyin.hayat uzulmeye degmeyecek kadr kisa.kvdeyide sallama bosver gerekirse guzellikle uyar

Hemen tüp bebeğe yönelmeyin vitaminlerini kullansın keçi boynuzunu muhakkak kullansın bu süreçte çok destek olmanız lazım .. belli kırgınlıklarınızı doğumdan sonraya bırakın .. sigarayı bırakması çok güzel bir adım .. bol bol muz, bitter çikolata , arı sütü bal polen karışımı bunları tüketsin .. yeşillik bol bol yesin .. bu işler böyle aslında hiç de zor değil .. 2 ay sonra değerler ciddi şekilde artar ..

Bence cok ustelemeyin. Zamanla cocuk sahibi olabilmek icin o ilaclara basvuracaktir. Bide cocuk olmayinca bu insanlarin hep kadina yuklenmesine anlam veremiyorum. Kvden ogluna da toz kondurmuyormus.

Aslında balayı olup olmaması pek te mühim değil. Eşiniz sizi seviyor ve değer veriyor ise bundan daha mühimi var mı :) Tabi ki kimse mükemmel değil ama, kusur bulmak için bakarsan bulursun demişler. Yuvanizin içi önemli olan. Eşinizle de çıkın dolaşın,güzelce konuşun. Erken olduğunu ve bu zamanı stres yaparak geçirmek istemediğinizi söyleyin.
Kayinvalidenin yaptığı şeyleri kafanıza takip kendinizi strese sokmaya inanın ki değmez :) Ben şöyle diyorum kendime, benim canım kıymetli ise, gözümde kıymeti olmayan birinin lafları, hareketleri sinirimi bozamaz. Hele hele cahil ise hiç mümkünü yok bozamaz :))
Bakin benim 3 sene olmadı ilk bir yılda biz istememiştik. Kayinvalidenin eşimin dediklerine kulağımı kapadım. Onlar boş boş konuşurken ben kahvemi içip keyif yapmakla meşguldum :) Ve şimdi diyorum ki iyiki de hemen olmamış ve ben kendime vakit ayıracak fırsat bulmuşum.

Oooooohhhhh icime sular serpildi sizin adınıza kahve icip keyif yaptığınız icin ve sonradan da iyiki hemen olmamis diyebildiginiz için. Ben biraz şer konusunda donanımlıyım .aynen bende böyle yapcam zaten kahve tiryakisiyim.birde insan kafasina takip gicik olunca haikaten kendisine zarar veriyor . Yuvamizin ici cok şükür iyi bayram sonrasi birbirimize girmiştik arada dövüşüyoruz böyle ama genelde iyiyiz.ben bir daha dünyaya gelsem Allah 'ın üstüne yemin ederim ki eşimle evlenirdim yine.onu cok seviyorum uyurken nefesini kontrol ediyorum.

Hemen tüp bebeğe yönelmeyin vitaminlerini kullansın keçi boynuzunu muhakkak kullansın bu süreçte çok destek olmanız lazım .. belli kırgınlıklarınızı doğumdan sonraya bırakın .. sigarayı bırakması çok güzel bir adım .. bol bol muz, bitter çikolata , arı sütü bal polen karışımı bunları tüketsin .. yeşillik bol bol yesin .. bu işler böyle aslında hiç de zor değil .. 2 ay sonra değerler ciddi şekilde artar ..
Bu dediklerinizi uygulayacağım. Süper tavsiyeler cok coook teşekkür ederim gercekten

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X