Doktorum neden gerek gördüki sizce???Lütfen hamile ark ve tecrübeli arkdaşlar

Kantaro

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2016
909
322
38
Benim buğün aylık kontrolüm vardı.
Dr m herşeyin normal olduğunu söyledi.
Bizim de şehir dışına çıkmamız gerekti 1 bir buçuk saatlik yol.
Dr ma sordum bi sakıncası var mı diye .
Çok önemli değilse gitme
Amma illahada gitmen gerekse şu iğneyi vuralım dedii.
Proluton 500
Nettwn baktım ve düşük riski olanlarda kullanılıyormuş ....
Aylık muayenede bi sıkıntı yok herşey gayet iyi demişti.
Kafam karıştı öyle yada böyle bu ilaçın bi zararı var mıdır.......21 haftalığımmm

Ben 15.ve 33. haftalarımda uzun yolculuğa çıktım ( 8 saatlik )herhangi bir ilaç kullanmadım. Ama doktorunuz daha iyi bilir diye düşünüyorum.

P
Ben 15.ve 33. haftalarımda uzun yolculuğa çıktım ( 8 saatlik )herhangi bir ilaç kullanmadım. Ama doktorunuz daha iyi bilir diye düşünüyorum.

Sadece tedbir amaçlı ise bir zararı olur mu pekiii

Başka bir doktorla görüşmeni öneririm 3 aylıkken6 saatlık yolcukbyaptım 9 aylıkken babamı kaybettim hiç bir iğne olmadım. İğne vurulan çok duydum zarar olacağını sanmam ama tedbir olarak hiç bişey yokken iğne enteresan geldi

Benim buğün aylık kontrolüm vardı.
Dr m herşeyin normal olduğunu söyledi.
Bizim de şehir dışına çıkmamız gerekti 1 bir buçuk saatlik yol.
Dr ma sordum bi sakıncası var mı diye .
Çok önemli değilse gitme
Amma illahada gitmen gerekse şu iğneyi vuralım dedii.
Proluton 500
Nettwn baktım ve düşük riski olanlarda kullanılıyormuş ....
Aylık muayenede bi sıkıntı yok herşey gayet iyi demişti.
Kafam karıştı öyle yada böyle bu ilaçın bi zararı var mıdır.......21 haftalığımmm
9 ay boyunca her hafta kullandım allaha sukur kizim sağlıklı doğdu herhangi bi yan etkisi olmuyor tedbir amaçlı olduğunu dusunuyorum dusukten ziyade erken dogumu engellemek icin vurduruluyor bu igne

Sanki biraz ilac sektörü icin yapilan bir islem gibi geldi bana yada ben yine pesimistlik yapiyorum

36. haftaya kadar her hafta bir defa aynı iğneden vuruldum. Erken Doğum olmasın diye vurulmuştum. Kızım gayet sağlıklı olarak doğdu. Bir yan etkisi olduğunu sanmıyorum.
Tedbir amaçlı önermiştir doktorun.

X