Çatlaklar Doku Kremi ile Çatlaklara Kesin Kez Çözüm...

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
kullanılo gogus ıcınde cnm doktor vermıstı bana bıde devam etcekmıssın
cnm çok teşekkür ederim yalnız benm derim soyuldu ama çatlak izleri hala var aynı yerler bir kaçkere dahamı soyulması gerekio ve bunlar çok acıyo

arkadaşlar deneyip nihai çözüme ulaşan varsa lütfen yazsın zira dayanılmaz bir işkence gibi geliyor bu çatlaklar ve nekadar sğrede etkisinin gösteriyor nasıl uygulanıyor bir bileniniz varsa yazsın lütfen

arkadaslar benm soyulan yerler kıpkırmızı nasıl geççek onlar bide çok kaşıntı war yara oldu her yanım bıraktım ben kullanmayı kaşıntı ve kızarıklık ne zaman geçer bilen varsa sölesin nolur

arkadaşlar ben de madecassol ve acnelyse kullandım ama hiçbir etkisini göremedim kolumdakiler geçsin başka bişey istemiyorum:KK43: acıbadem sütü kullanıp iyi gelen varsa lütfen yazsın...:çok üzgünüm:

bende aldım bu kremden ama daha kullanmadım cunku emziriyorum bı zararı olurmu acaba?
gercı hamılelıkte ve emzırme donemınde kullanılabılır dıyo ama..

evet arkadşlar çok zor durum dimi acyip bişi bu üzülmemk elde deil yani bnce allah bizi sınıo valla başka bunun sebebi olmaz yani biz daha bekrz yaa vala kurtlsam ben kurban kescem adak addım o kadr vahim yani allah başka dert vermsn yine belki öyle günler gelrki bunları ararız kurban oldğm adına yardm etsn bize inşşş

kızlar madecassol ve acnelyse kremlerini 3-5 gün kullanmakla sonuç alınmaz.siz diyosunuz ki hemen kullanalım hemen geçsin böle bişey imkansız.bu kremleri aylarca bir yıla yakın ve düzenli olarak kullanmak gerekiyor.madem bu kadar dert ediyosunuz.kendinizi denizden,kumdan,güneşten azad edin bir yıl kullanın o zaman faydalımı değil mi görün.
Bazılarınız da insanları boşuna ümitlendirmeyin,işe yaramıyor tarzında şeyler söylüyo bunlara da bence itibar etmeyin herkesin derisi farklıdır.birinizde işe yarayan bende yaramaya bilir.herkesin herşeyi bir değildir.

merhaba arkadaslar benımde ozellıkle kalcamda catlaklarım var :KK43: sadece madecassoly kullanmaya baslayacagım....anecsly de kullanmam gerekıyormu kafam karıstıda :KK43: ....ve eskı catlaklardamı kızrma soyulma oluyor ve sonra gecıyormu detyalı bılgı verırsenız coooook sevınırım arkadaslar beklıyorum :)

bende kullanıyorum 1ay olcak ve gercekten ıse yarıyo soyuluyo deri kaşınıyo acıyo ama soyuldukca gecıyo gercekten muhtesem bıse 4-5 ay kullanmak gerekıyomus

kızlar bende kullanıyorum bu karışımı 10 gündür süprizzzzz
baya bi sıkılaşma gibi oldu benim çatlaklrım çok uzun yıllardır var ergenlik çağında oldu bide tuhaftır herkes der ya işte çatlaklarınızı kırmızıyken yok edebilrisiniz beyazladıktan onra hiç bişey çare olmazz diyosunuz ama benimkiler hiç kırmızı olmadan çatlıyo buna ne dersiniz bilmem bi hafta bakıyorum hiç bişey yok bi hafta bakıyorum hopp çırt diye yırtılı vermiş ne kırmzı ne bişe :bbo: neyse benim uzun yıllardır olan .çatlaklarıma bile ii geldiğine göre baya bi kullanırsam inşallah geçicek belki benim psikolojimi çok bozuyo en büyük korkkum çocuk doğurusam baştan aşağı yırtılmak allah korusun ama korkmuyo değilim :çok üzgünüm:

Aynen bende de böyle olur,kırmızı olmadan beyaz çatlak oluyor,ben çocuk doğursam kim bilir nasıl olurum acabasenağlama,

Bunun yanında birde acnelyse krem tavsiye edilmiş,birisi sabah diğeri akşam olmak üzere,

İki kremle ilgili bilgisi olan var mı,ayyy bir selülit birde çatlaklarım :KK43: Çok moralim bozuluyor

kızlar herkes farklı birşey yapıyorrr...benim çatlaklarım inanın kan gibi kıpkırmızı doktor tavsiyesi ile dün banyoda 5 dakika soguk su tuttumm...dondum orası ayrı ama sonra baya bir keseledimmm...dahada kırmızı oldular orada kan dolasımının hızlandıgı barizzz... sonra çıktım bir güzel tüm vücudumu yagladım...yani benimkilere bakan korkar hastalık gibi kıpkırmızı olmuslar...ben bu yöntemi daha önceden duymustum bana su yönden mantıklı geliyor bir doktor sitesinde çatlaklr hakkında bilgi vermiş...
şimdi bizim çatlaklarımız derinin üst tabakası değil yırtılan deri orta tabakası vücudumuzun o yüzden dışardan sürülen kremlerden sonuc almamız biraz zor gözüküyorr...acneylse ve diğer ilacta birisi üst deriyi soyuyor onu yara haline getiriyor diğer sürdüğünüz ilaç ise bad dokularını güçlendiriyor ve iyileşme saglıyor... aslında mantıklı gözüküyor çünkü diğer doktorun verdiği tedavide onları önce yara haline çeviriyor çünkü parmagımızı kesildiğinde onu vucüt tamir ediyor ama çatlaklar için ne yazık ki savunmaya geçmiyorrr...ben bu yöntemi deneyecektim ama bir çok kişi memnun kalmamışş...:KK43::KK43::KK43::

Üstteki gibi şikayetleri olan hanımları rahatlatacak bişiler söyliyim. Kırmızılık, kaşıntı çok normal bu tedavide. Ben de bu 2 kremi düzenli olarak kullanıyorum. Acnlyse yi sadece çatlakların üzerine ince bir hat olarak sürdüm. Yaklaşık 10 gün kaşıntı, kızarıklık olmadı. Sonra kaşıntı başladı. Yeni deri gelsin diye kese yaptım ve kızarıklık ve soyulma başladı. Önce çok korktum iz kalır mı diye ama bepanten kullandım, şuanda iz de kalmadı, yeni deri geldi. Ve en önemlisi çatlaklarım kısaldı ve azaldı. alkisalkisalkis

Kısaca bence bu yöntem işe yarıyor sırnaşık şey ama sabır lazım kızlar. VE etkisi 1 hafta da görülecek bir tedavi değil. Gerçi benim çatlaklarım kilo alıp vermeden kaynaklanıyor ve 2 3 yıllık, sedef renkli. Sedef renkli çatlaklar iyileşmez diye düşünmeyin, yeni deri geldikçe çatlaklar kayboluyor rengi hiç önemli değil, sadece daha inatçı oluyolar o kadar...

Aynen bende de böyle olur,kırmızı olmadan beyaz çatlak oluyor,ben çocuk doğursam kim bilir nasıl olurum acabasenağlama,

Bunun yanında birde acnelyse krem tavsiye edilmiş,birisi sabah diğeri akşam olmak üzere,

İki kremle ilgili bilgisi olan var mı,ayyy bir selülit birde çatlaklarım :KK43: Çok moralim bozuluyor

Canım acnylse soyulmayı sağlıyor. Ben sadece çatlakların üzerine ince hat olarak sürüyorum ki her yerim soyulmasın. Yani dikkatli sürülmeli. Bir de soyulma başladığında ve çok soyulurken, canın yanarken filan bu kreme ara ver. Hatta ben bazen medacassola bile ara verdim yeni deri gelene kadar.

ben bir haftadır sadece medacassol kullanıyorum gece yatmadan önce sürüyorum %30u geçti diyebilirim

biras saçma bi soru ama soruorum bu krem kalçadaki çatlaklara uygulanınca kalçada küçülme yapr mı ki?

biras saçma bi soru ama soruorum bu krem kalçadaki çatlaklara uygulanınca kalçada küçülme yapr mı ki?

ben yarım saat masaj yaparak sürdüğüm için sıkılaşma oldu ama küçülme değil o
sıkılaşma da masajdan dolayı oldu zaten kaydirigubbakcemile2

Merhaba Arkadaşlar

Medicassol, Acnelyse ve evigen Ampul diye başka bir link daha var. Bugün aldım 3'ünü de- bakalım işe yaracak mı ?

herkese bol şans:teytey:

X