Çatlaklar Doku Kremi ile Çatlaklara Kesin Kez Çözüm...

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
kızlar bende aldım madecassol dan bakalım bugün kullanmaya başlıcm ilerleyen zamnlarda sonuçları yazarım :KK66: bu arada bunu gece yatmadan 5-10 dk masaj yaparak uyguluoruz ve yıkamıoruz dimi ?

kızlar bende aldım madecassol dan bakalım bugün kullanmaya başlıcm ilerleyen zamnlarda sonuçları yazarım :KK66: bu arada bunu gece yatmadan 5-10 dk masaj yaparak uyguluoruz ve yıkamıoruz dimi ?

ben yıkamadım gece sürdüm masaj yaparak öyle kaldı

arkadaşım acaba bu krem karın bölgesi çatlaklarada iyi gelirmi çok ihtiyacım var paylaşım için tşkelr

yahu benim deri yandı bile fazla sürmüşüm o bölgedeki çatlaklarım çoğaldı fakat yazdıklarınızı okuyunca :1shok:elde değil

yahu benim deri yandı bile fazla sürmüşüm o bölgedeki çatlaklarım çoğaldı fakat yazdıklarınızı okuyunca :1shok:elde değil

ben 1 haftadır kullanıyorum. henüz bir etkisini görmedim ama az sürüyorum. yanma, batma, kaşınma.. henüz hiç bir sorun yok.. kullanmaya devamgamyoncuiremsu

bende kulladım hiç bir işe yaramıyo bu yöntem hatta daha da fazlalaştı ilk başta herşey güzel sonra birden yarılıyosun kullanırken dikkaet edin kızlar daha kötü olmasın

yahu kimisi diyorki sakın kullanmayın bi işe yaramıyor,kimisi diyorki süper,npim ben şimdi.en iyisi popomda var zaten sadece,seçim bi taraftan bir çizgi,onun üstünde denim,zaten kahve limon olyınıda yapmaya başladım sag tarafa bunuda oraya süreyim,olsun bitsin,of...

yahu kimisi diyorki sakın kullanmayın bi işe yaramıyor,kimisi diyorki süper,npim ben şimdi.en iyisi popomda var zaten sadece,seçim bi taraftan bir çizgi,onun üstünde denim,zaten kahve limon olyınıda yapmaya başladım sag tarafa bunuda oraya süreyim,olsun bitsin,of...

canım ya çok tatlısın:) güldürdün beni valla! haklısın bir ürünhakkında biri süperrr derken diğeri kahretsin hiç işe yaramadı diyor çıldırmamak içten değil! bu gidişle ruh hastası olucaz bişeydeğilde :))))

Ben bu kahve limon olayını yapmayı düşünüyorum uygulamadan sonrada üstüne bu kremden yada bepanten krem sürsem nolur acaba diyorum:KK70: Valla azalmasınada razıyım ben yaa

okurken bile çıldırmak üzereydim yaa... herkes farklı şeyler sölüyo.. benim çatlaklarım göğüslerimde kızlar ve gerçekten çok kötü durumda kafama takmamaya çalışıorum ama yaz olunca hiçbişiyi yakıştıramıyorum kendime iyice gözüme batıyo...Vede güneş en büyük düşmanımız bronzlaştıkça dahada belirgin hale geliyolar...madecassol ve acnelys le işleme başlıyorum kızarma yanma soyulma durumunda bepanten sürüyorum vede acıbadem sütü ile sonlandırıyorum...battı balık yan gideer off :KK43:

Arkadaşlar ne kadar süre kullanmamız gerektiği hakkında ve günde kaç kere kullanmamız gerektiği hakkında da bilgi verirseniz sevinirim...Teşkkürler.

kızlar üzmek istemem ama fazla ümitlenmeyin.tek başına çok bişeye yaramıyo bu krem.bunu 1tüp bitirdiğim için söylüyorum.benimde bacaklarımda var ve henüz mor benimkiler.oluşumunu engelliyo diyebilirim çünkü krem bittikten sonra yenileri çıktı..bu kremi acnelyse ile 5 ay boyunca düzenli kullanınca bi sonuca ulaşırsınız diyolar.bende sınavlarım biter bitmez başlamayı düşünüyorum...

ben bu kremi ilk duyduğumdan beri kullanıyorum

hiç bir yararını göremedim,ama hala aldırıyorum(ssk ile babama yazdırıyorum)

elimde 5 tane dikiş izi var onu bile geçirmedi kaldı ki çatlak..

X