Dolabımdan ciciler için sadece 1. sayfaya bakmanız yeterli :)

yaaa kısmet değilmiş
eğer sadece onu almayı düşünürseniz detaylı fotoğraf atabilirim yarın, ama başka ürünler de alırdım diyorsanız şu an bu sayfadakiler benim yanımda olanlar. Ama bakmak isterseniz bir de memleket topiğim var annemin ve benim memleketteki ürünleri. Heni tek parça için kargo ödemem derseniz diye söylerim :)
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...n-fiyatlar-yeniler-eklendi-duzenlendi.790259/ 3. sayfadan bakabilirsiniz :)

Benden sıkıldınız biliyorum ama yeni ürünler ekleyeceğim bakmadan geçmeyin yine de :KK54:

20150212_212234~2.jpg

Defacto S beden gömlek 10 tl
Kot pantolon 15 tl
38 numara babet 15 tl
20150212_210606~2.jpg

Ekru kalın şifon gömlek 40 beden 15 tl (ışıkta parlamış ilgilenene detaylı fotoğraf atabilirim)
Sarar 36 beden etek 15 tl
37 numara saten ayakkabı 30 tl
Avon saat 20 tl
20150212_210834~2.jpg

L beden rodimood tişört 10 tl
S beden lescon eşofman altı 20 tl ( hiç giyilmedi hala mağaza kokuyor :) )
Unisex model olduğu için M bedene daha iyi olur bence
Avon saat 20 tl
20150212_212525-1~2.jpg

S beden xside dantel tişört 15 tl ( M bedene daha uygun olur 1 kez giyilmiştir)
Kot pantolon 28 beden 15 tl
Dolgu topuk arow 37 numara 35 tl
20150212_211122~2.jpg

Xs beden Y-london bluz 10 tl
Avon soft musk 10 tl
Flormar ruj 10 tl (detaylar konumda mevcut 12.sayfa)
20150212_211640-1~2.jpg

S beden loft elbise 20 tl
taba 38 numara ayakkabı 30 tl
20150212_211523~2-1.jpg

38 beden elbise 20 tl ( 1 kez giyildi)
38 numara taba ayakkabı 30 tl
20150212_212651~2.jpg

Rodimoon M beden kazak 10 tl
kot pantolon 15 tl
defacto cüzdan 10 tl
Süet 37 numara ayakkabı platformlu 50 tl
20150212_212806~2.jpg

Xs beden antrasit bluz 15 tl (hiç giyilmedi)
28 beden kot Mavi 20 tl
37 numara ayakkabı 50 tl
cüzdan 10 tl

20150212_221817~2.jpg

S beden tişört 5 tl
28 beden kot 20 tl
20150212_220339~2.jpg

Xs beden Adl şifon bluz 15 tl
28 beden kot 20 tl
37 numara hiç giyilmemiş ayakkabı 50 tl
cüzdan 10 tl
20150212_221947~2.jpg

Xl koton tişört 5 tl
kot 20 tl
37 numara ayakkabı 35 tl
20150212_222039~2.jpg

Çanta 35 tl
Pantolon 20 tl
20150212_221531~2.jpg

M beden gömlek 10 tl
38 numara ayakkabı 30 tl
pantolon 20 tl
Cüzdan 10 tl
20150212_221341~2.jpg

S beden gömlek 10 tl
Pantolon 15 tl
Ayakkabı 37 numara 50 tl
cüzdan 10 tl
çanta 10 tl
20150212_221226~2.jpg

Bolero 5 tl
pantolon 15 tl
cüzdan 10 tl
ayakkabı 50 tl
20150212_221642~2.jpg

Mavi marka S beden gömlek 5 tl
38 numara ayakkabı 35 tl
Çanta 10 tl
Pantolon 15 tl
20150212_220234~2~2.jpg

M beden pudra hırka 15 tl
pantolon 15 tl
ayakkabı 50 tl
cüzdan 10 tl
20150212_220104~2.jpg

Defacto M beden gömlek şifon 15 tl
pantolon 28 beden 20 tl
Ayakkabı 37 numara 50 tl
cüzdan 10 tl

Merhaba arkadaşlar,

(Memnunyetsizlik topiğine yazdım ama orayı okumayanlar burada belki denk gelirler. Herkes görsün ve temkinli davransın istiyorum. Ben de satıcıyım ama kimseye güvenmeyin bir sürü detaylı fotoğraf isteyin çok beğendiğiniz bir ürün varsa..)

Çok üzüldüğüm bir durum yaşadım az önce buradaki biriyle alakalı değil başka bir sitede ikinci el bir ürün almıştım onunla ilgili.. Bershka marka ceket satan bir arkadaş buldum ceketin modelini çok beğendim. Ceketi terzi mankenine giydirmişti ve güzel duruyordu. Bir tane de üzerinde etiketi bulunan sıfır Oxxo marka bir gömlek vardı. GÖmleğin bir düğmesinin düştüğünü ancak yedeği olduğunu ve dikmediğini söyledi. Ceket 25, gömlek 15 tl idi. Ceket hakkında bir kez giyildi yazmış ve ben bu kişiye güvendim iki ürünle birlikte iki de saat aldım(saatlerde sorun yok).

Ürünler bugün geldi iş yerinde açtım paketi kısaca göz attım. Baktım ki ceketin yaka ve içindeki etiketler kesilmiş. Gömleğin iki düğmesi düşmüş ve yedekte 1 düğme var etiket de çengelli iğne ile takılı. Kişiye mesaj attım sordum neden etiketi kestiğini. O da başka bir siteden aldığını ve ona öyle geldiğini söyledi. Merak edip bahsettiği siteye baktım ve ne göreyim, söz konusu ceketi ve aynı markanın başka bir ceketini toplamda 25 tl'ye almış ve yorumlara da ürün eline geçince söz konusu ceketin temiz olmadığını yazmış.

İnsanların fırsatçılığına akıl sır ermiyor, herkese güvenen aptal ben de böyle üzülüyorum, hayal kırıklığına uğruyorum işte. Dert yandım, uzattım konuyu ama anlatmak sizinle paylaşmak istedim. Güven, insaniyet, vicdan paradan çok daha değerlidir. Bunu bilir, bunu söyler, bu şekilde yaşarım..

böyle insanlar oldukça ,düzgün alışverış yapan saygılı dürüst satıcılara bile güvenilmiyor..
ne hale geldik insanlık olarak !!! çok üzücü...
geçmiş olsun..

Merhaba arkadaşlar,

(Memnunyetsizlik topiğine yazdım ama orayı okumayanlar burada belki denk gelirler. Herkes görsün ve temkinli davransın istiyorum. Ben de satıcıyım ama kimseye güvenmeyin bir sürü detaylı fotoğraf isteyin çok beğendiğiniz bir ürün varsa..)

Çok üzüldüğüm bir durum yaşadım az önce buradaki biriyle alakalı değil başka bir sitede ikinci el bir ürün almıştım onunla ilgili.. Bershka marka ceket satan bir arkadaş buldum ceketin modelini çok beğendim. Ceketi terzi mankenine giydirmişti ve güzel duruyordu. Bir tane de üzerinde etiketi bulunan sıfır Oxxo marka bir gömlek vardı. GÖmleğin bir düğmesinin düştüğünü ancak yedeği olduğunu ve dikmediğini söyledi. Ceket 25, gömlek 15 tl idi. Ceket hakkında bir kez giyildi yazmış ve ben bu kişiye güvendim iki ürünle birlikte iki de saat aldım(saatlerde sorun yok).

Ürünler bugün geldi iş yerinde açtım paketi kısaca göz attım. Baktım ki ceketin yaka ve içindeki etiketler kesilmiş. Gömleğin iki düğmesi düşmüş ve yedekte 1 düğme var etiket de çengelli iğne ile takılı. Kişiye mesaj attım sordum neden etiketi kestiğini. O da başka bir siteden aldığını ve ona öyle geldiğini söyledi. Merak edip bahsettiği siteye baktım ve ne göreyim, söz konusu ceketi ve aynı markanın başka bir ceketini toplamda 25 tl'ye almış ve yorumlara da ürün eline geçince söz konusu ceketin temiz olmadığını yazmış.

İnsanların fırsatçılığına akıl sır ermiyor, herkese güvenen aptal ben de böyle üzülüyorum, hayal kırıklığına uğruyorum işte. Dert yandım, uzattım konuyu ama anlatmak sizinle paylaşmak istedim. Güven, insaniyet, vicdan paradan çok daha değerlidir. Bunu bilir, bunu söyler, bu şekilde yaşarım..

Canım benim bende aynı şeyi yaşadım malesef isim vermek istemiyorum ama birinden ince kot tayt aldm önden çekmişti fotoyu bana geldiğinde arka kısmı boyndan boya kaçmıştı malesef çorap gibi çok üzüldüm gerçekten sanada kesinlikle arkalı önlü foto istemli herkes :KK43:

böyle insanlar oldukça ,düzgün alışverış yapan saygılı dürüst satıcılara bile güvenilmiyor..
ne hale geldik insanlık olarak !!! çok üzücü...
geçmiş olsun..
Teşekkür ederim canım hala kendini aklamaya çalışıyor ona üzülüyorum. Uzatmak istemiyorum keşke söylemeseydim de uzamasaydı böyle :KK43:

Canım benim bende aynı şeyi yaşadım malesef isim vermek istemiyorum ama birinden ince kot tayt aldm önden çekmişti fotoyu bana geldiğinde arka kısmı boyndan boya kaçmıştı malesef çorap gibi çok üzüldüm gerçekten sanada kesinlikle arkalı önlü foto istemli herkes :KK43:
evet canım inan şimdi oturup satmayı düşündüğüm ürünlere bakacağım var mı kusur diye. Bütün kusurları da yazacağım büyük göze batmayanları. Almak isteyen hallederim diyen alır, herkes bilsin durumunu ona göre beğenip yazar.

Yahu bu gerçekten şaka gibi..Hadi ebru başka biyerde yaşamış talihsizliği, burada açıklasa da bişey olmayacak..
Burada buna nasıl cesaret edebiliyorlar anlamıyorum..Nasıl böyle bir ürünü satışa koyabiliyorlar, insanlara nasıl bu şekilde satabiliyorlar cidden akıl tutulması yaşıyorum ya.

Yahu bu gerçekten şaka gibi..Hadi ebru başka biyerde yaşamış talihsizliği, burada açıklasa da bişey olmayacak..
Burada buna nasıl cesaret edebiliyorlar anlamıyorum..Nasıl böyle bir ürünü satışa koyabiliyorlar, insanlara nasıl bu şekilde satabiliyorlar cidden akıl tutulması yaşıyorum ya.
Evet cnm sorma burada yaşadım malesef ben ona 2 kere kullanılmış ayakkabı yolladım o bana çorap gibi kaçmış bi pantolon hemen çöpe attım :KK43:

Arkadaşlar merhaba, ürünlerimi kendi üzerimde de sergilemek istedim. Hem duruşunu görmeniz hem de ne ile kombinlenebilir diye fikir yürütebilmeniz için uygun olacağını düşündüm. Tabi bunu yapmak vakit aldığı için gün gün fotoğraflar ekleyeceğim. Sizden de ürünleri takip ederseniz, birbiriyle yakışabilecek ya da uyumlu gördüklerinizi söylemenizi istiyorum. Herkes kendi kombinini yapabilir, sizin için giyeceğim :)

Mor gömlek hariç hepsi satılıktır. Bu arada gömlek gri renkliydi kendim bu renge boyadım ve yakasına boncuklar diktim. İlgilenen olursa detaylarını ve nasıl yapıldığını anlatabilirim :)

Haki atlet ve gözlük hariç bütün ürünler satılıktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yelek hariç hepsi satılıktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
20150214_201157~2.jpg

Hic okunmamis cocuk kitaplari 7 tane 10 tl
20150214_161450~2.jpg

Acik yesil olan sifir yeni aldim ama ailem de saat hediye etti dogum gunumde o yuzden buna ihtiyacim kalmadi 15 tl.
Sagdaki mavi olan avon marka saat cok az kullandim surekli kullandigim saatlerim var bunun ince kordonunu begenmistim 20 tl. Ikisi de sorunsuz calisiyor.
Ikisini birlikte alana 30 tlye veriyorum.

X