Dolap boşaltmaca-Giysi,Ayakkabı,Çanta,kozmtk,Kilo alıpta giyemediğim canım giysilerde

florans

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2014
34
0
33
$IMG_0272.jpg
Polar swit çok giydim severek giydim. çoook kullanışlı, sıcak tutuyorr. ve eskimiyoorr.. 1,5TL.
$IMG_0273.jpg

manto uzun epeyce, 40-42 bedene olur. bol giyenler için 38 bedene de olur Ben 38 bedenken almıştım. uzun diye kısa olanlar daha tercihim olduğundan bir iki kullandım. ama epey dolapta kaldığından üst kısmı biraz eski gibi duruyor, yepisyeni durmuyor yani:) belkide biraz hafifçe silinse daha iyi durur. şimdi eski giysileri satın deniyor ama epey eski giyside nasıl koyalım diyede düşündüm. kumaş kaşe. güveler nasiplenmiş arka alt kısmını biraz yemişler. arka kısımda yırtmacı var. cepler ve astarlı. 20TL. dan. $IMG_0274.jpg

$IMG_0283.jpg
mng tekstil ayakkabı . arka bilekleri dolapta oncasıyla durunca öyle olmuş, giyince düzelir. yırtık cizik yok. kullanıldı. 3,5TL.
$IMG_0284.jpg $IMG_0285.jpg $IMG_0286.jpg
Süet ayakkabılar koyu lacivert 37 numara temiz kullanım. 20TL.
Süet çanta süeti çookk güzel eski kalite süett tam süet deriz ya ondan. zincir kısmı sarı olduğundan biraz bazı yerlerinde karartı var. hem zincirle hemde zincirsiz kullanım.Süet çantanın içi 3 bölmeli ve iç fermeuarıda var.şıklık. 25TL. $IMG_0288.jpg $IMG_0289.jpg
$IMG_0334.jpg $IMG_0307.jpg $IMG_0168.jpg $IMG_0169.jpg İnci Ayakkabı 45TL. büyük geldiğinden giyemedim. Zaten 38 giyiyorum ama çok beğendim kalıbı dar olurda gelirse diye almıştım. Bu renge ve bir çok renge uygun çanta, 25TL. $IMG_0170.jpg çantanın arkası gri tek renkli. $IMG_0171.jpg $IMG_0338.jpg Bali bliss parfüm 14TL., Miami Parti 8TL. $IMG_0340.jpg perceive parfüm 18TL., purbalance 16TL. $IMG_0340.jpg fire me up parfüm 10TL: $IMG_0167.jpg Elle bej rengi ayakkabı 38 numara ama dar 38. sıktı,giymedim yeni. 28TL. $IMG_0329.jpg $IMG_0330.jpg $IMG_0331.jpg $IMG_0332.jpg

$IMG_0333.jpg $IMG_0334.jpg
$IMG_0320.jpg $IMG_0321.jpg
$IMG_0305.jpg $IMG_0304.jpg
$IMG_0306.jpg $IMG_0322.jpg
$IMG_0302.jpg $IMG_0307.jpg
$IMG_0310.jpg $IMG_0312.jpg
$IMG_0313.jpg $IMG_0314.jpg $IMG_0315.jpg $IMG_0316.jpg $IMG_0317.jpg $IMG_0318.jpg $IMG_0319.jpg $IMG_0322.jpg $IMG_0309.jpg $IMG_0322.jpg $IMG_0312.jpg $IMG_0323.jpg $IMG_0324.jpg $IMG_0325.jpg $IMG_0326.jpg $IMG_0327.jpg $IMG_0328.jpg $IMG_0305.jpg $IMG_0308.jpg
Kırmızı pantolon 38-40 beden 10TL. $IMG_0304.jpg Kadife gömlek, düğmeleri açık olduğunda ceket havasında ve kadifesi güzel, güderi havasında. Az kullandım e temiz kullandım. 8TL.
Kilo alıpta giyememiş olduğum canım giysileride aldığımın çok daha alt fiyatına satıyorum alan güle güle giysin. Zayıflamam güç başkasında değerlensin dimi...

10-15 dakikada bir giriş yapmam isteniyor kayıda alsam, tekrar yazabiliyor muyuz bilemiyorum?? güncelleme serbest mi acaba? $IMG_0262.jpg bir çok ürünü beraber fotoğraflayınca hepsi aklımda kalmıyor, küçük tekli farlar bir kaçını bir iki kullandım. 20KRŞ. beyaz büyük pudra farda olur 4TL., daha koyu renkli taş pudra 7TL., pembe allık 12TL., 4 lü far 9TL. bunları kullanmadım. rujları bir iki kez kullandım. kalpli olan 3TL. 6,5TL. indirimde almıştım. fuşya pembemsi olan 5TL. 11Tl. almıştım. Kırmızı olanı 1,5TL. Yeşil jel far çok güzel bir şey anında sürüş ve değişik bir güzellik. büyük boy 7TL., Açık mavi toz far 5TL., üçlü krem far 4TL., kullanmadım. $IMG_0265.jpg İkili cımbız kullanılmadı 5,5TL. siklemen rengi likit ruj diğer tarafı parlatıcı olanı bir kez rujunu kullandım.8TL. koyu şeftali koyu pembemsi yanar döner bir renk her ikisinden rengi alıyor 3,5 $IMG_0261.jpg TL. Kalemler 3TL. eye linerler açılıpkapananlar 5TL. çoğupırıltılı. epey kullandığım kalemler, bir kaç kez kullanmış olduğum kalemler 50KRŞ. 70KRŞ.
$IMG_0269.jpg

Fondotenler kaşmir olan 10TL. diğerleri 6TL. lancome yazan tekli ruj 5TL. toz pudra 5TL.

$IMG_0264.jpg
Rimellerin hepsinin ayrı fırça özelliği, renki derken bir sürü almışım. bir tarafı taraklı düzeltici mavi kapağı olan 6TL. sarılı olan lacivert fırçası fön fırçası gibi 8TL. siyah rimel8TL.. bir tarafı lame(altın sarılı) eyeliner diğer tarafı rimel 9TL. şu sıralar çok makyaj yapmıyoruumm fazlaca durmasınlar, rimelleri kullanmadım $IMG_0277.jpg Triko bluzlar 8TL. kilo alıp kullanamadıklarımdan $IMG_0275.jpg $IMG_0280.jpg koyu kırmızılı açık vijne rengimsi olanın düğmeleri açılıyor hem bluz hem yelek olarak kullanışlı.

Eklentiler

• $IMG_0303.jpg
    $IMG_0303.jpg
    77,9 KB · Görüntüleme: 119
Canim kullanilmamis siyah renk rimel,ruj ve siyah,mavi,yesil goz kalemlerinin ayri resmini ve fiyatini ogrenebilir miyim?

Canim kullanilmamis siyah renk rimel,ruj ve siyah,mavi,yesil goz kalemlerinin ayri resmini ve fiyatini ogrenebilir miyim?

kapağı mavili olanın tarak/düzeltici daha çokbir tarafı ve siyah renk. siyahlı olanda hafif toz kadar küçük pırıltılar var siyah renkli. kırmızılı olan siyah rimel. hangisini diyorsun acaba? hepsi 8 Tl. mavi kapaklı olan yazmıştım 6TL. yeşil jel farı sor muyorsun değil mi? kalemler 3TL. gri,morlaci,kahverengi, iki uçlu olanı yeşil mint yeşili-siyah 7TL. rujlar likit olanlar 6tl. sert olanlar 9tl. Renk hangisi? pembe/kahve/kırmızıya yakın ?

evet rujlar gölgeli çıkmış. tekrar çekeceğim. :) bu gün çekmeye çalışırım . yarın yoğunum... devam edeceğim gene görüşmek üzere:)

kozmetıklerınızın hepsı avon burda avon satışı yapmak yasak:KK19::KK19:

evet rujlar gölgeli çıkmış. tekrar çekeceğim. :) bu gün çekmeye çalışırım . yarın yoğunum... devam edeceğim gene görüşmek üzere:)

fiyatları yazmadım bazıların, hepsini birden yazmak, yayınlamak zaman alıyor, yazacağım, sordukçada yazıyorum, yazıyoruz:)

kırmızı swit geniş canım. ben spor giysilerini üstü özellikle geniş seviyorum. en alt kısmında bağcığı vardı ayarlıyordun daha dar istersen, ben çekmiştim şimdi yazarken aklıma geldi... bol istersen m de olur. L diyelim.

siyah rugan çanta yandan askılı küçük ama bi dünya eşyada alabiliyor, dış kısmındada kullanım var. 15TL.

kırmızı elbise Ajda Pekkan S beden. 36 beden. dar 38 bedene de olabilir. yeğenime almıştım dar geldi. diz üstü elbise boya göre de kıslığı değişir tabi. 35Tl. astarlı. etk kısmı plise

hepsi avon değil. ama avonda kullanıyorsak başka marka mı alıp satalım... güzel uygun fiyatlı beğenilen ürünleri var.

kusura bakmayın ama hepsı avon 3 tanesi farklı onlarında 2 si vucut spreyi bı tanesı ruj hem satmak ıstedıgınız bu kadar cok avonunuz varsa sıze kalanı tahmın etmek ıstemıyorum :KK19:

ben de düşündüm bunu coğu kullanılmamış üstelik:26:

çoğu kullanılmamış dediğiniz kalemler, diğer rujlar bir iki kullanıldı. kullanılmayanda bir kaç adet var. kullanılmış kalemler var dikkatli bakın minnacık değiller diyefrkedilmiyor, çok kullanılanlar satılmaz ki. föndöten çeşit renk, yaz, kış ve kıyafete göre kullanıyorum... yasaklara bakıldığı kadar keşke adilliğe de bakılsa?!

kusura bakmayın ama hepsı avon 3 tanesi farklı onlarında 2 si vucut spreyi bı tanesı ruj hem satmak ıstedıgınız bu kadar cok avonunuz varsa sıze kalanı tahmın etmek ıstemıyorum :KK19:
göz kalemi, ruj, allık çeşit çeşit olounca çezbediyor takı da bir bakmışın bir sürü oluyor. bu aralar makyaj yapamayacağımdan da satıyorum, isteyen varsa ne zararı var ki ?? koliyle çok sayıda satış yok. bir kaç ruj kalem... çoğu bayanda olanlar ...bir sürü renk olunca bir hayli evetr kalemim farım var. çantada aykkabıda bayanların böyle... yani uygun fiyatta.

göz kalemi, ruj, allık çeşit çeşit olounca çezbediyor takı da bir bakmışın bir sürü oluyor. bu aralar makyaj yapamayacağımdan da satıyorum, isteyen varsa ne zararı var ki ?? koliyle çok sayıda satış yok. bir kaç ruj kalem... çoğu bayanda olanlar ...bir sürü renk olunca bir hayli evetr kalemim farım var. çantada aykkabıda bayanların böyle... yani uygun fiyatta.

cok olması degıl sorun hepsınının avon olması cok ve farklı markalardan malzemenız olsa eyvallah kımse bısey demez ama hepsı avon ve burda bugun bu sekılde kac tane konu kapatıldı neyse mune ne gerekıyosa onu yapar bırazdan:KK19:

cok olması degıl sorun hepsınının avon olması cok ve farklı markalardan malzemenız olsa eyvallah kımse bısey demez ama hepsı avon ve burda bugun bu sekılde kac tane konu kapatıldı neyse mune ne gerekıyosa onu yapar bırazdan:KK19:

sizde bayram yapın... kadın dayanışması değilde insan dayanışması yok. ne zararı var hepsi avonsa. ben kozmetikçimiyim her ürün olsun.. bakın kalemler hep farklıı. rujlarda farklı. çoğunlukk evet avon... ama adetlerce mi satıyoruz.... her şeye kapanıyorsa konu kapatılsın o halde .sizde mutlu olun. mutluluk anlayışınız bu... ayrı konu açmakta yasak... giysileri ayrı açardım. kozmetiği ayrı açardım. kozmetik kapanırdı böylece tüm konular kapanacak. emeğim zamanım harcadığım para ne olacak??? gelsin kapatsınnn.... kapat kolayy ... ilerletmek zor.... satılmasın denenleri çekeriz o halde. gelsin müge kapatın hıımmm falan ne zihniyetttesiniz şaşırtıcı.. 5-6 kalem bir kaç ruj aynı marka diye...!?? rahatça satış paylaşım yapamıyorsu banlanıyor, bide mutlu oluyorlar ?

farlar kalemlerin çoğu avon değil.tekli farlar amerikan. siz kozmetiğe takılmayın. diğerlerine yada varsa ilginiz ona baksanız.... 4-5 kalem avonsa kullanıyorsam. ama illah da olmazsa söylensin. bam diye konu kapatmakla nede mutlu olanlar varmış?:KK43: site kuralları varsa uyulur ve beraber yürünüyorsa üyelerinde biraz fikri alınmalııı... 300.000 yakın üyesi olan bir kulupse üyelerin de istekleri biraz değer olmalı... evvet ben çok renk kalem ruj kullanırımmm... hanginiz hangisini yazdı bilemiyorumyok düşünemiyorum sizde ne kadar vs.leri burdanda genel yazdımmm... ayrıca teşekkürlerr sizlere!!

farlar kalemlerin çoğu avon değil.tekli farlar amerikan. siz kozmetiğe takılmayın. diğerlerine yada varsa ilginiz ona baksanız.... 4-5 kalem avonsa kullanıyorsam. ama illah da olmazsa söylensin. bam diye konu kapatmakla nede mutlu olanlar varmış?:KK43: site kuralları varsa uyulur ve beraber yürünüyorsa üyelerinde biraz fikri alınmalııı... 300.000 yakın üyesi olan bir kulupse üyelerin de istekleri biraz değer olmalı... evvet ben çok renk kalem ruj kullanırımmm... hanginiz hangisini yazdı bilemiyorumyok düşünemiyorum sizde ne kadar vs.leri burdanda genel yazdımmm... ayrıca teşekkürlerr sizlere!!

Üyeler derken 300.000 üye ve farklı istek beğenimiz olabilir sadece site yönetimi değil üyelerinde birbirine karşı değeri saygısı olmalı. 300.000 kişide benzer beğeniler yanısıra başka beğenilerde olabilir........... ÜZÜCÜ BİR TUTUM, MERHABA İLE GELDİNİZ.....

çoğu kullanılmamış dediğiniz kalemler, diğer rujlar bir iki kullanıldı. kullanılmayanda bir kaç adet var. kullanılmış kalemler var dikkatli bakın minnacık değiller diyefrkedilmiyor, çok kullanılanlar satılmaz ki. föndöten çeşit renk, yaz, kış ve kıyafete göre kullanıyorum... yasaklara bakıldığı kadar keşke adilliğe de bakılsa?!

hanımefendi sinire gerek yok sakin olun.
burada avon ya da oriflame alıp satan cok üye var ve bu da yasak ben de sizin ürünleriniz temiz oldugunu ve aynı renk kalemleri, birkaç ruju da görünce bu şekilde düşündüm.
sadece düşündüm ve emin olamadıgım için :26: smilesini kullandım. yani evet vergisiz ürün satıyor demedim yargılamadım:KK14:
zaten öyle ise de yönetim gerekeni yapar.. bir cümlemize kavga etmenize gerek yok yani.

Son düzenleme:

hanımefendi sinire gerek yok sakin olun.
burada avon ya da oriflame alıp satan cok üye var ve bu da yasak ben de sizin ürünleriniz temiz oldugunu ve aynı renk kalemleri, birkaç ruju da görünce bu şekilde düşündüm.
sadece düşündüm ve emin olamadıgım için :26: smilesini kullandım. yani evet vergisiz ürün satıyor demedim yargılamadım:KK14:
zaten öyle ise de yönetim gerekeni yapar.. bir cümlemize kavga etmenize gerek yok yani.

Kavga etmiyorum ki kavgaya gelmedim. farklı gelişken. ama şaşırdım ve üzüldüm... yasaksa söylenir yasak kelimeside yasaklanmalı:) .uygun değilse söylenmeli.. bir kaç ürün avon ,oriflame değilde lancome olsa satılabilecek mi diyorsunuz. vergisiz ürün satıyorsunuz demedim derken?? ayrıca 2.el tüm satışlarda da sanırım vergi var bilemiyorum. 1,5 tl saattığın switin vergisi var mı bilemem üstüne elektrik pil harca... biz dönüşüm yapıyoruz aslında birbirimize satarak . karı ne ki buncağızların?? hepimiz çöpe atsak daha milli zarar değil mi buncası?? şimdide vergi olayına geçtiniz. uğraşamayacağım çokkk yoğunkennnnn :KK43:( allemde sağlık prb.de varken.....

Kavga etmiyorum ki kavgaya gelmedim. farklı gelişken. ama şaşırdım ve üzüldüm... yasaksa söylenir yasak kelimeside yasaklanmalı:) .uygun değilse söylenmeli.. bir kaç ürün avon ,oriflame değilde lancome olsa satılabilecek mi diyorsunuz. vergisiz ürün satıyorsunuz demedim derken?? ayrıca 2.el tüm satışlarda da sanırım vergi var bilemiyorum. 1,5 tl saattığın switin vergisi var mı bilemem üstüne elektrik pil harca... biz dönüşüm yapıyoruz aslında birbirimize satarak . karı ne ki buncağızların?? hepimiz çöpe atsak daha milli zarar değil mi buncası?? şimdide vergi olayına geçtiniz. uğraşamayacağım çokkk yoğunkennnnn :KK43:( allemde sağlık prb.de varken.....

ya Allah aşkına ben ne demişim siz ne anlamışsınız ya hu
ne lancomesi sıfır ürün yasaktır işte. illa tek tek markaları mı sayayım size. ben örnek verdim sadece.
hayır yazdıgımda anlaşılmayan bir şey de yok ama nerelere eğip bükmüşsünüz?

vergisiz ürün derken de örnek verdim sizi itham etmedim ya hu Allah Allah zorla mı yanlış anlamaya calıstınız ne yaptını kendi yazdıgımdan şüpheye düşürdünüz beni ya

ayrıca benim eski konulara bakma adetim yoktur ama bir an baktım sizinkine ve 3 konunuz da avon sıfır ürün satmaya calısmanızdan kapatılmıs
daha kime ne anlatıyorsunuz?

Son düzenleme:

ya Allah aşkına ben ne demişim siz ne anlamışsınız ya hu
ne lancomesi sıfır ürün yasaktır işte. illa tek tek markaları mı sayayım size. ben örnek verdim sadece.
hayır yazdıgımda anlaşılmayan bir şey de yok ama nerelere eğip bükmüşsünüz?

vergisiz ürün derken de örnek verdim sizi itham etmedim ya hu Allah Allah zorla mı yanlış anlamaya calıstınız ne yaptını kendi yazdıgımdan şüpheye düşürdünüz beni ya

ayrıca benim eski konulara bakma adetim yoktur ama bir an baktım sizinkine ve 3 konunuz da avon sıfır ürün satmaya calısmanızdan kapatılmıs
daha kime ne anlatıyorsunuz?

ne dediyseniz burdan ne anlaşılıyorsa o. kapansın rahat edin siz hanfendi...
evet ilk konum avondu parfümler... ben bir marka sadece almıyorumm.hediye ve tarzım değil denip alınmayanlarda.açıklama yapmıştım. ilkte çok olunca kapnadı ve tek konu diye. avon diyede sanırım. tam bilmiyorummmm. Aman Allahım kim bilir naptım sank ibu ne saldırıııı.. konumu sayfamı ne hale getirdilerr..... sinir yapmayın diyen sinir sadecee. cevap vermeyeceğim artıkkkkk. çook fazla zamanım gitti!!! umarım herkes siz gibi değil ama hale bakkkk saldırdırlar ... bende ne demişim siz ne demişsiniz.siiznki daha direk saldırı oldu. ama yeter.... konuyu ben kapatırım bu zihniyettesiniz hale bak. onca zamanı neye vaerdim, aldınız bilseniz asıl sizler zarar verdiniz onca zaman ve acillik varken!! anlatamamışım halen yazılıyor ama cevap vermeyeceğim... buyrun siz koşturun bensiz bizler gibilerisiz...

X