dolce gabanna lıght blue

princess.17

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2007
901
1
nasıl bi koku kızlar sizce kullananınız oldu mu ? nette fiyatları cok değişiyo bide anlamadım kullandıysanız fiyatıyla birlikte yazar mısınız ?

nasıl bi koku kızlar sizce kullananınız oldu mu ? nette fiyatları cok değişiyo bide anlamadım kullandıysanız fiyatıyla birlikte yazar mısınız ?

arkadaşım kullanmadım ama kokusunu biliyorum çok hafıf güzel bır kokusu var ben tuttum.tavsiye ederim.a.s.

arkadaşım kullanmadım ama kokusunu biliyorum çok hafıf güzel bır kokusu var ben tuttum.tavsiye ederim.a.s.

önemli olan da hafif olmaıs benim için zaten ağır kokuları hiç sevmiyorum saol ilgin için canım =) peki fiyatı hakkında bilgin var mı netten bakıyorum basta da belirtmiştim çok değişik değişik fiyatları

canım fiyatları orjınal olanların yuzun üzerinde dıye bılıyorum net fıyat söyleyemeyeceğim.:kahve:

yaz için uygun bir koku hafif biraz limonsu şuan kullanıyorum geçen ay 50 ml 150 tl aldım tavsiye ederim:lepi:

hayatımda kullandığım en güzel kokuydu ve eşimin de bayıldıgı..ben dolturuyorum asla orijinal alma...ya dadya ya dp den doldurt..

bencede bende kullandım süper bi parfüm.doldurmalarada dikkat edin genelde bende doldurma alıorum ama bazıları leke yapıyo özelliklle beyaz kıyafetlere....

Yaa ben anlamadım ne kadar çok para vermişsiniz.Nereden aldınız ki parfümleri?Ben yeni parfüm işine başladım.Yurtışından orijinal parfüm getirtip satıyorum.Hatta ilk gelen partide de var bu parfüm.Ama fiyatı sizin aldığınız kadar yüksek de değil.

X