Deniz Ürünleri Dolduruşa Gelmiş Çipura -Öncü sponsorluğunda

Cocoooooo eline saglik canim balik sevmem ama eminim lezzetlidir bol sans :)
Cok tesekkur ederim başımın tatlı belasiii valla bende balıktan sogudum 2 defa zehirlenince ama bu güzeldi:)) bi hamsiden bide palamuttan zehirlenmistim neyseki ucuz atlattim.sagol kuşum benim,hayirli haberlerini bekliyoruz insallah

Saol bebisim :* aman dikkat et yerken gozleri parlasin balik kardesimizin :)))

Cococuğum çok güzel olmuş özellikle sunumuna bayıldım tariften olsa gerek içini doldurmuşsun balığın değişik geldi deneyeceğim bir tarif ama ben sebze karışımının içine de soğan koyarım
Başarılar dilerim

Ahlarimm cok tesekkur ederim canim benim,zaten orjinalinde icine sogan da konuluyor,ama ben pişmiş sogan yiyemedigim için koymadım sen koyarsan daha lezzetli olur

Vay vay vayyyyyy.Sahalara ne güzel bir dönüş bu,gözüm bayram etti
Ellerine sağlık Cocom ,başarılar dilerim.

Ya şahane görünüyor ama geleyim bana da yap olmami
Yalnız ismine bayıldım çok karizmatik
Coookk tesekkur ederim canim benim,yaparim tabi yapmaz miyim hic,misafir ol gel bana balik nedir ki çarşaf çarşaf börekler açayım sana begenmene cok sevindim

Coookk tesekkur ederim canim benim,yaparim tabi yapmaz miyim hic,misafir ol gel bana balik nedir ki çarşaf çarşaf börekler açayım sana begenmene cok sevindim
Börek olmaz börek olmaz kilo veriyorum börek yiyemem sen bana balık yap hem sebzeli hem fırın sağlıklı denizden kim çıksa yerim

Süperrr olmuş ellerine sağlık cococum yerim bu cipurayı yaaaa yanındada rakı ne güzel giderdi varyaa
Oooff off ooff afiyet şifa olsun canimm ablaaamm cok tesekkur ederim cok sagol begenmene cok sevindim

Börek olmaz börek olmaz kilo veriyorum börek yiyemem sen bana balık yap hem sebzeli hem fırın sağlıklı denizden kim çıksa yerim
oyy bende diyetteyim kac kilo verdin kuşum?? Sorma valla kaptanım miu borekten bahsettigimi duyarsa parcalar beni evet evet en iyisi balık ben sana daha guzel balıklar yaparim coneeemmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…