Deniz Ürünleri Dolduruşa Gelmiş Çipura -Öncü sponsorluğunda

Canimm ellerine sağlık; )miss gibi olmuş
İnşallah kazanirsin yaa hepiniz katilmissiniz birden fazla oy veremiyoruz dimiz:KK43:(
Tesekkur ederim sedaamm benim :KK15:maalesef tek oy kullanma şansı var herkesin,sen en cok hangi tarifi begendiysen ona var kuzucumm cokk sagolll :KK74:

Çipura ve levrek vazgeçilmez iki balığım canım:)
Hamsiyi de cerez niyetine yiyenlerdenim:))
Ay ben balik ve eti cok seviyorum yaa:))
O piti piti iyiymiş öyle yapim:)♥♥
Bende hamsiye ve palamuta bayilirim,levrek ve cipuraya da.harika hepside benim icin.aynen kuzum sen oyle yap kimin şansına denk gelirse artik :KK70: :KK15::KK15:

amanın nasıl gızel grunyr ya cocom elıne saglık basarılar bu arada bız kcamla bırer cıpurayı gomuyruz valla sız nasıl ıkınız bı balıkla doyuynuz :KK70: bız de mı anrmallık var yksa
Safişimm:KK70: cok sagol kuzucum benim.ben diyette olunca cok az yedim ondan.çoğunu esim yedi.içini de patatesle falan doldurdum ya ikimize yetti.ama ic harcı olmasaydı ve diyette olmasaydim bizede 1 tane yetmezdi.yani sizde bi sıkıntı yok bebitom :KK70::KK74::KK37:

Safişimm:KK70: cok sagol kuzucum benim.ben diyette olunca cok az yedim ondan.çoğunu esim yedi.içini de patatesle falan doldurdum ya ikimize yetti.ama ic harcı olmasaydı ve diyette olmasaydim bizede 1 tane yetmezdi.yani sizde bi sıkıntı yok bebitom :KK70::KK74::KK37:

Oh bunları duyduguma sevındım rahatladım ya :KK70: :rolleyes: :KK19:

X