Dolgu enjeksiyon

sevenur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2021
26
2
47
merhaba arkadaşlar ben 43 yaşında bir bayanım son zamanlarda yüzümün dahada çöktüğünü zayıfladığını hissettim zaten gençkende zayıf küçük biryüzüm vardı yüzüme dolgu enjeksiyon yaptırmayı düşünüyorum ama kötü olursa diyede çok korkuyorum LÜTFEN bursalı bayanlardan özellikle yaptıran varsa yorum bekliyorum lütfen yardımcı olurmusunuz? bursada estetik merkezleri var ama hangi doktarlar dolgu konusunda daha başarılı bilemiyorum yorumlarınızı bekliyorum

Ben hangi foruma girecem kimse birşey yazmıyorki kadınlar kulubünü bende bişey sanmıştım saçma bir platform....

geçenlerde bir yüz dolgu videosu gördüm DR hayati akbaş yapmıştı ve müthiş olmuştu ,
bir araştır istersen ,

bu arada saçma bir platform demeseydin iyiydi , mesajın geride kalmış sadece

geçenlerde bir yüz dolgu videosu gördüm DR hayati akbaş yapmıştı ve müthiş olmuştu ,
bir araştır istersen ,

bu arada saçma bir platform demeseydin iyiydi , mesajın geride kalmış sadece
teşekkür ediyorum :KK15:kimse yazmayınca biraz bozulmuştum oyüzden öyle yazmışım hayati akbaşı araştırıcam

teşekkür ediyorum :KK15:kimse yazmayınca biraz bozulmuştum oyüzden öyle yazmışım hayati akbaşı araştırıcam

kk daki üyelerden zekeriya kul a ameliyat olanlar var çok memnunlar , ama dolgu hiç duymadım okumadım ,

ama hayati akbaşın yeni yaplaşımı var dolguyla alakalı ,

şansın bol olsun , sen bize küsme paylaşımlarını yaz bilgilenelim bizde :KK68:

X