Dudak Makyajı Dolgun Dudaklara sahip Olmak steyen Bayanlar buraya

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

blue_girl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
224
0
slm herkeze :) golden rosenın bır dudak dolgunlaştırıcısını arkadaşım tavsıyesı uzerıne bugun aldım kullanmaya başladım dolgun dudaklara sahıp o lmak ısteyen arkadaşlara onerırım arkadasımda gozle gorulur derecede bır fark var bunu farkettım urun hakkında bılgıler ıse şu şekılde ...

Golden Rose’ dan çok fonksiyonlu kolajenli dudak dolgunlaştırıcı lipgloss:
3 özelliği bir arada bulunduran Extreme Lip Plumper ile dudaklarda;

Anında dolgunluk ve parlaklık

29 günlük kullanımdan sonra kalıcı dolgunluk ve kontür belirginleştirme

Nemlendirme
Bu aydan itibaren 14,90 YTL fiyatla tüm Golden Rose satış noktalarında…

Golden Rose’un yeni ürünü Extreme Lip Plumper 3 özelliği bir arada bulunduran ilk dudak dolgunlaştırıcı lipgloss olarak satışa sunuldu.

Yepyeni geliştirilmiş formüllü bu ürün içeriğindeki dudak dolgunlaştırıcı kompleksler Hyaluronic Filling Spheres™ ve AC Mvs Lips™ ile dudağın içine kolayca nüfus ederek dudak dokusunda birbirine bağlanarak şişer ve dudaklarda yeni kolajen oluşumunu destekler. Dudakların dolgun ve pürüzsüz olmalarını sağlar, etkisi anında ortaya çıkar.

Diğer patentli bileşim Maxi Lip™ dudaklarda var olan kolajen üretimini aktive eder, dudaklara hacim kazandırırken kontür çizgilerini de belirginleştirir ve nemlendirir. Günde minimum 3 kez 29 günlük kullanım sonucu dudaklarda %40 kalıcı dolgunluk sağladığı gözlenmiştir.

İçeriğindeki acı biber ve tarçın özü de sağlıklı doğal rengin dolgun bir şekilde ortaya çıkmasına ve dudak kontürünün belirginleşmesine yardımcı olur.

Şeffaf ve 4 ayrı renkteki seçenekleriyle tek başına ya da rujun altına uygulanabilen Lip Plumper ile kadınlar dolgun, pürüzsüz ve çekici dudaklara kolayca sahip olabilecekler.

UYGULAMA ŞEKLİ:
Temiz ve kuru dudaklara bol miktarda uygulayınız. Sürdükten 1-2 dakika sonra karıncalanma ve yanma hissi yaşayabilirsiniz.
En iyi sonucu almak için günde en az 3 kere ve her gece yatmadan önce uygulamanız tavsiye edilir.

Dermatolojik olarak test edilmiştir

cnm benim dudaklarım kalındır ama dahada kalın olmasını ıstiyorum ...o tarz seyleri kullanmaktan da cok korkuyorum =(

kullanan var mı bunu arkadaşlar?
etkilerini paylaşabilir misiniz? bir de renkleri nasıl?

benim dudaklarım çok ince değil aslında ama daha da dolgun olsalar fena olmazlar aslında..
ya ama ben golden roseden böyle bir başarı bklemiyorum nedense ama yine de denicem..

kızlar bugun aldım bakalım sonuc nasıl olucak ...ben hiç bir fark goremedim ama bakalım =) dudaklarım dahada kalınlassın baska birsey istemıyorum

dolgıunlastırıyor tavsıye edrm... 4 numara rebgı guzel...ama tarcın oldugu ıcın bıraz dudak soyuluyor.. bıde kalıcı diil etkısı 1 ay sonunda .. ama gıunluk dolgunlastırdıgı kesın.. sısırıyor

kızlar ben kullanmayı bıraktım ...dudakları kızarttıgı için sismis gibi gosteriyor ama aslında oyle degil ...

kızlar sürdüğünüz anda hemen dolgunlaştırıyormu? en azından özel günlerde kullanırım
,bide ben hiç biryerde görmedim bu ruju ya nerden bulabilirm netten sip vereceğim yer varmı bu rujlailgili

kızlar bende aldım bundan. Bence orta kalınlıktaki dudaklar için yeteri kadar etkili; ama çok ince dudaklar için too faced'in dudak dolgunlaştırıcısı kesinlikle daha etkilidir. Ben too faced'in testerını denedim ve dudaklarım acayip şişti :KK70: ama çok yakıyo ve dudaklarımın etrafını falan da kızarttı.Bence golden rose tam ideal.

too faced iğrençç.. aldım ve aldığım gün denedim ve kullanmamaya karar verdim. dudağın dışınıda kızartıyo ve çok tuhaf bi şişkinlik oluyo. orantısız yani. ve dudağın rengide iğrenç oluyo hiç bir şekilde tavsiye etmiyorum.

golden rose u denemek isterim. dudaklarım ince değil ama biraz daha dolgun olması fena olmaz:)

too faced iğrençç.. aldım ve aldığım gün denedim ve kullanmamaya karar verdim. dudağın dışınıda kızartıyo ve çok tuhaf bi şişkinlik oluyo. orantısız yani. ve dudağın rengide iğrenç oluyo hiç bir şekilde tavsiye etmiyorum.

golden rose u denemek isterim. dudaklarım ince değil ama biraz daha dolgun olması fena olmaz:)

Orantısızda olsa dolgunluk verdiği doğru yani? Yabancı sitelerdeki yorumlar çok iyi. Sen sephora'dan mı almıştın canım?

Orantısızda olsa dolgunluk verdiği doğru yani? Yabancı sitelerdeki yorumlar çok iyi. Sen sephora'dan mı almıştın canım?

evet canım dolgunlaştırıyo ama kullanmam mümkün değil o kadar kötü duruyoki.. elma şekeri yemiş gibi dudakların üst kısmı bile kıpkırmızı oluyo.. arı sokmuş gibi bir şişkinlik yani hiç ama hiç hoşuma gitmedi..
g.gidiyordan almıştım..

goldenrose u bugün aldım. 4 numarasını.. fena değil hafif bi dolgunluk oluyo ama çok kısa süreli.. yani glosu sürdükten bir iki dakka sonra yanma oluyo o sırada dolgunluk oluyo. 15 20 dakka sonra eskiye dönüyo. 29 gün kullandıktan sonra %40 kalıcı dolgunluk yazıyo üstünde pek ihtimal vermiyorum ama denicem bakalım. fiyatıda 17 küsür.. ama kesinlikle too faced dan kullanışlı bir ürün...

X