Dudak dolgunlaştırma

angelita

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2011
179
0
kızlar merhaba dudak dolgunlaştırıcı ürünlerden almak istiyorum, ne derece etkili oldukları hakkında daha önce bu konuda açılan yorumları okuyarak fikir sahibi oldum az çok aslında... anladığım kadarıyla bu ürünler geçici bir dolgunluk sağlıyor. Ama en azından alacağım ürün dudaklarıma bakım yapan, çatlamasını önleyen ve geçici de olsa gerçekten işe yarayan bir şey olsun istiyorum. İşte tam da bu noktada yardımınıza ihtiyacım var :44:
aklımda 3 ürün var;
1) lip fusion xl
Eki Görüntüle 269872
bu ürün duyduğum kadarıyla 48 saat etkiliymiş hollywood ünlüleri v.s kullanıyormuş ve dudak dolgunlaştırıcılar içinde en iyisiymiş... kullanan varsa ne kadar doğru olduğunu yazabilir mi? bir de bu ürünü nasıl satın alabilirim?
2)sally hansen lip inflation extreme
$lipextremekit-281x340[1].jpg
bu ürünü 32 tlye gördüm eczanede çok şirin geldi kullanan varsa bilgi verirse sevinirim
3)ID bare minerals dudak dolgunlaştırıcı
ıd'nin de çok kaliteli bir marka olduğu söyleniyor ama ne derece doğru bilmiyorum :44:

bu 3 ürünü kullananlar varsa fikir verirlerse çok sevinirm :KK3: sizce hangisini almalıyım???
yardım için şimdiden teşekkürler :KK34: :KK71:

benimde bu konu hakkında pek bi bilgim yok canım ama bildiğim kadarıyla benim dolgunlaştırması için aldığım, parlatıcı görevide görüyordu. sürdüğün anda biraz yanma oluyo ben de hissediyorum dolgunlaştığını avonundu sanırım ama çoook önceden kullanmıştım. gerek duymadım daha sonra

anladım teşekkürler cnm en azından görüp cevap yazdığın için :KK34: bi an kimse cevap yazmycak sanmıştım...
ben şu sally hansen'ı aldım bakalım bi denycem en azından ne kadar işe yarıyor paylaşırım burdan artık :KK3:

bnde dolgunlaştırıcı arıyorum kızlar.daha öncede bu konuda yapılan yorumları okudum.kullanılıpda memnun kalınan bi ürün yok pek anladığım kadarıyla:44:

kızlar tam da tahmin ettiğim gibi sally hansen geçici bir karıncalanma ve sanki çok hafif geçici bir dolgun görünüm veriyor hepsi bu... ama dudakları besliyor, bakım yapıyor fln diye okumuştum nette... bi de kokusu fln çok hoş tarçın ve naneli :KK3: aldığıma pişman değilim :KK34: diğer markaları da denycem kızlar paylaşırım yine :KK3:

Ben Golden Rose'un dudak dolgunlaştırıcısını almıştım bi kaç yıl önce. Sürüldüğü anda dolgunlaştırıyordu ama geçici bi dolgunluk, sürmediğin zaman eski haline dönüyo dudaklar. Tabii ucuz bi dolgunlaştırıcı benimki bundan kaynaklı olabilir :KK9::KK9:

Hiçbir makyaj ürünü kalıcı dolgunluk yapmaz bazıları viks falan sürüyomuş dolgunlaşsın diye ama bunların hiçbiri kalıcı değil. Az sıkın dişinizi para biriktirin estetisyene gidip botox motox yaptırın alın size kalıcı köfte dudaklar :KK1::KK54:

evet cnm haklısın kalıcı dolgunluk sağlayan bir ürün olduğuna ben de kesinlikle inanmam yalan dolan yanii... tek çözüm estetik yine :KK53:
golden rose kullanan arkadaşım ucuz olmasıyla fln da ilgisi yok :KK34: hepsi geçici dolgunluk sağlıyor ama dediğim gibi en azından kurumasını önlüyor, bakım yapıyor
geçici de olsa dolgun duruyor insan mutlu oluyor :KK1: züğürt tesellisi işte :KK1:

evet cnm haklısın kalıcı dolgunluk sağlayan bir ürün olduğuna ben de kesinlikle inanmam yalan dolan yanii... tek çözüm estetik yine :KK53:
golden rose kullanan arkadaşım ucuz olmasıyla fln da ilgisi yok :KK34: hepsi geçici dolgunluk sağlıyor ama dediğim gibi en azından kurumasını önlüyor, bakım yapıyor
geçici de olsa dolgun duruyor insan mutlu oluyor :KK1: züğürt tesellisi işte :KK1:

Ay son sözüne çok güldüm canım ya :KK1: Amaan boşverin kalın dudaklı olmakda iyi değil hem zaten yüzünüze yakışanı Allah vermiştir. Sonra allah muhafaza Ajda Pekkan gibi kalıverirsiniz. Ben doğallıktan yanayım. :21:

Ay son sözüne çok güldüm canım ya :KK1: Amaan boşverin kalın dudaklı olmakda iyi değil hem zaten yüzünüze yakışanı Allah vermiştir. Sonra allah muhafaza Ajda Pekkan gibi kalıverirsiniz. Ben doğallıktan yanayım. :21:

heheh :KK1: ama öyle hakikaten züğürt tesellisi yanii... iki dk. dolgun durmasına bile mutlu oluyoruz artık ne yapalım :KK9:
ama ben gerekirse estetik fln her şeyi yaptırırım cnm yaa hani çok abartmadan teknolojinin güzelliklerinden yararlanmak lazım :KK34: hafif dolgun iyidir, angelina
jolie olmak değil amacım :KK1: üst dudağım ince aslında altta sorun yok, hep bu üst dudaktan dolayı kalkıştım bu işlere :KK1: Allah sonumu hayır etsin dediğin gibi dolgunlaştırıcı ruj fln neyse de estetik=ajda pekkan, bülent ersoy=facia :KK53: allah korusun yaa....

heheh :KK1: ama öyle hakikaten züğürt tesellisi yanii... iki dk. dolgun durmasına bile mutlu oluyoruz artık ne yapalım :KK9:
ama ben gerekirse estetik fln her şeyi yaptırırım cnm yaa hani çok abartmadan teknolojinin güzelliklerinden yararlanmak lazım :KK34: hafif dolgun iyidir, angelina
jolie olmak değil amacım :KK1: üst dudağım ince aslında altta sorun yok, hep bu üst dudaktan dolayı kalkıştım bu işlere :KK1: Allah sonumu hayır etsin dediğin gibi dolgunlaştırıcı ruj fln neyse de estetik=ajda pekkan, bülent ersoy=facia :KK53: allah korusun yaa....

ben de dudaklarımı kalojen maddesiyle dolgunlaştırdım..ama alerji hastalığımdan olsa gerek sürekli yanıyo..ben ben gibi konuşmuyorum..okullar açılıp ta derslere girince de böyle olursam yandık:))umarım o zamana kadar güzel olur herşey..ama üst dudağım yok gibi birşeydi..şu anda harikaaa:))

botoks kesin bi çözümmü acaba yoksa zararlımı yapılan onca habere rağmen kesin karar vermek zor...kadınlık başa bela anacım... :KK43:

Arkadaşlar kalın dudaklar için botoks iyidir diyorsunuz ama bu dolgunlaştırıcılar bazılarında alerji yapabiliyormuş sonra Aydın gibi olmayında benden uyarması :KK37: yaptıracaksanızda iyi araştırın sonra geri dönüşü çok zor olabiliyormuş

X