Göz Makyajı dolgun gösteren rimel markası seçmede yardımcı olurmusunuz ???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
tşk ederim melishhe a.s.

bende 17 18 civarı gördüm hep araştırdığımda ve koku önmli değildir bnm içn kızlar olsun varsın:1rolleyes: , sağolun yardımlarınz için a.s.

maybelline colossal volume express.... yeni ürün ve sahtesi pazarlarda bile satılıyo 12 liraya.. malesef sahteler ve bunu anlamanın tek yolu kötü kokusu! çünkü sahte rimelde orjinal dolgu maddesi olamıyo ve her ne koyuyolarsa iğrenç kokuyo. kızlar 35-50 tl aları değişiyo indirimdeyse 36 küsür fln ama çıkış fiyatı 48 tl. ben 48 tl ye aldım dedim ya harika dolgunluk+uzunluk...

gözz bu, gözümüzeen yakın şey kipiğimiz. canım bence maybelline colosal olmasada orjinal ve ağlıklı bişey al, bütçene uygun ama orjina ürün olsun.

bugün bir arkadaşımla buluştum onda da maybilenin sarı olan rimeli wardı aldım kokladım gayette normal kokuyodu nerden aldın falan diye konuştuk bakırköyde olan büyük bir kozmetik magazası ve 17 ytl ye aldım dedi hatta loreal den sonra bu iyi oldu çokta para wermyom dedi sahtesi olduguna emin misiniz arkadaşlar??ben daha önce maybilenn başka rimellerini kullandım şimdide kıvrık fırçalı olanından aldım bakalım nasıl olacak..sengözlerimebaksanab

papatya 88 canım benim sana tavsiyem loreal extra volume collogene benim kirpiklerim yok denecek kadar az ama bu rimelle hem uzun hem dolgun gözüküyor herkesinde çok hoşuna gidiyor istersen bir dene ayrıca kesinlikle waterproof alma çıkartırken kirpikleri çok döküyor ben 3-4 hafta önce diorshow karbon siyahını ve mavisini waterproof olarak aldım ama hiç memnun değilim verdiğim paraya değmez ne uzunluk ne dolgunluk hiç bişi yok birde çıkartırken az olan kirpiklerimde döküldü sadece boyuyor o parayla 5 tane loreal alırdım....

bayanlar mrb..tüm yorumları okudum.benimde rimelle alakalı sorum var.oyüzden yeni başlık açmak istemeidm konuyu açan arkadaşım hakkını hellal et...
maybelline ile loreal arasında kaldım.kirpiklerim uzun ve sık..kıvrıştırma ve belirginleştirme özelliği olan bir masakara arıyorum.bana neleri tercih edersiniz?fiyatıda 25-30u geçmezse çok uygun olur.anladığım kadarıyla suya dayanıklı almamalıyım(temizlerken kirpikler zarar görüyor)..peki loreal mı maybelline mi?

arkadaşlar ben loreal kullanyorum ama ben memnun değilim lorealin hiç bi ürününden memnun kalmadım:KK43:

sayfalardan birine dikkat edn rimellerle ilgili şmdi bulamadm spectra kullanms o da çok güzel ve fotolarını koymus onuda öneriyorm bi başlayn vazgeçemedi..

bayanlar mrb..tüm yorumları okudum.benimde rimelle alakalı sorum var.oyüzden yeni başlık açmak istemeidm konuyu açan arkadaşım hakkını hellal et...
maybelline ile loreal arasında kaldım.kirpiklerim uzun ve sık..kıvrıştırma ve belirginleştirme özelliği olan bir masakara arıyorum.bana neleri tercih edersiniz?fiyatıda 25-30u geçmezse çok uygun olur.anladığım kadarıyla suya dayanıklı almamalıyım(temizlerken kirpikler zarar görüyor)..peki loreal mı maybelline mi?

helal olsun cnm ne demk yardımcı olursa bu paylaşımlar çok sevinirim...

Canım loreal den şaşma derim ... Loreal teleskopic kullanabilirsin yada loreal extra volume collogene kullanabilirsin...Ama benim sana tavsiyem almaya gittiğin yerde testerlarını dene kendi gözünle bir gör kirpiklerinde yarattığı etkiyi...

loreal volume x5 di yanlış hatırlamıyosam daha once kullanmadım hiç ama testerinden deneim bugun fena durmadı kirpiklerimde sizce nasıl arkadaşlar kullannalar ne dusunuyo?? 35tl ama ya:KK43:

loreal volume x5 di yanlış hatırlamıyosam daha once kullanmadım hiç ama testerinden deneim bugun fena durmadı kirpiklerimde sizce nasıl arkadaşlar kullannalar ne dusunuyo?? 35tl ama ya:KK43:

Canım 35 tl ona verene kadar M.A.C zoom lash al bende 28tl fiyatı ve hem dolgunluk hemde uzunluk veriyor..Bende 1 haftadır kullanıyorum çokta memnun kaldım sanırım M.A.C zoom lash tan vazgeçmem artık...

cnm ben de sana maybelline volum express öneririm ama ben yeni ürününden ziyade lacivert kaplı olanı daha çok öneririm lacivert olanın dolgunluğu daha fazla ve ben 1 sene kullandım her gün makyaj yapmama rağmen 1 sene dayandı baya bereketli çıktı=) yeni bitti sarı olandan aldım yeni çıkmış dediler ve ben 12 ytl ye aldım ykm den aldım sahte olduğunu düşümüyorum evet kötü kokusu var ama ilk açıldığında daha yoğun ama ben çok sevmedim lacivert daha güzell...

X