Lazer Epilasyon Dolphin shr plus cihazı hakkında bilgisi olan var mı çok önemli

Sdfghjkl

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2017
11
0
28
Arkadaşlar merhaba lazer epilasyon yaptırdığım yerdeki cihazın tam ismi "Dolphin Shr Plus" Görevli bayan diod lazer olduğunu söyledi fakat şüphelerim var. Jelle uygulama yapılıyor ütüleme olduğunu söyledi ama Ipl olabilir mi ya da Ipl in başka bir çeşidi? Yardımcı olursanız çok sevinirim ☺️

Arkadaşlar yardımcı olabilecek kimse yok mu bekliyorummm :KK61:

Arkadaşlar merhaba lazer epilasyon yaptırdığım yerdeki cihazın tam ismi "Dolphin Shr Plus" Görevli bayan diod lazer olduğunu söyledi fakat şüphelerim var. Jelle uygulama yapılıyor ütüleme olduğunu söyledi ama Ipl olabilir mi ya da Ipl in başka bir çeşidi? Yardımcı olursanız çok sevinirim ☺️
Ipl evet iyi kandirmislar diod lazer diye. Klinikmi bunu diyen yer cok merak ettim

Butun bu ipl cihazlarinida diod lazer diyerek yapiyorlar. Doktor ruhsatli bir yere gitseniz bunu yapamazlar iste. Para icin yapmayacaklari yok..

Butun bu ipl cihazlarinida diod lazer diyerek yapiyorlar. Doktor ruhsatli bir yere gitseniz bunu yapamazlar iste. Para icin yapmayacaklari yok..
Ipl evet iyi kandirmislar diod lazer diye. Klinikmi bunu diyen yer cok merak ettim

Klinik değil güzellik salonu bizzat sordum ipl mi diye diod lazer olduğunu söyledi ödemeyi de yaptım nolucak bilmiyorum...

Klinik değil güzellik salonu bizzat sordum ipl mi diye diod lazer olduğunu söyledi ödemeyi de yaptım nolucak bilmiyorum...
Guzellik salonlarinin diod alex nd yag lazerleri kullanmasi yasaktir. Sadece ipl kullanabilirler. Gideceksiniz ve soyleyeceksiniz ben sordugumda diod dediniz kandirdiniz diceksiniz paranizi geri vermek zorundalar. Paketmi aldiniz sozlesme varmi

Guzellik salonlarinin diod alex nd yag lazerleri kullanmasi yasaktir. Sadece ipl kullanabilirler. Gideceksiniz ve soyleyeceksiniz ben sordugumda diod dediniz kandirdiniz diceksiniz paranizi geri vermek zorundalar. Paketmi aldiniz sozlesme varmi
Paket değil sözleşmeli ve bitene kadar gidicektim belli bi seans yok

Paket değil sözleşmeli ve bitene kadar gidicektim belli bi seans yok
Bitene kadar kelimesindendemi huylanmadiniz. Gercek lazer kullanan hic bir yer bitene kadar diyemez. Cunku o makinalar cok pahali ve dolum yapiliyor. Gidin konusun durustce soylemedigini ama sizin ogrendiginizi soyleyin. Paranizi vermek istemezse hakkinizi arayacaginizi alo 175 e sikayet edeceginizi belirtin

Bitene kadar kelimesindendemi huylanmadiniz. Gercek lazer kullanan hic bir yer bitene kadar diyemez. Cunku o makinalar cok pahali ve dolum yapiliyor. Gidin konusun durustce soylemedigini ama sizin ogrendiginizi soyleyin. Paranizi vermek istemezse hakkinizi arayacaginizi alo 175 e sikayet edeceginizi belirtin
%100 bitme garantisi vermediler sadece %80-90 kalıncaya kadar devam ederiz dediler. Teşekkür ederim yardımınız için

%100 bitme garantisi vermediler sadece %80-90 kalıncaya kadar devam ederiz dediler. Teşekkür ederim yardımınız için
Rica ederim. %100 bitirme garantisini klinik bile veremiyor.Ben lazer yaptirdigim halde % 80 70 gider diyorlar. 8 seanslik paket aldim. Kontrol seansi bile yok asla taviz vermiyorlar. Klinigin basindada profesor var

Seans geldiğinde konuşucam artık tekrar sağ olun
Merhaba ben de shr Soran bir konu acmistim. Kaç gündür araştırıyorum soruyorum... İnternette IPL in başarılı olduğu tek cihaz diye geçiyor shr . Diot atış yapıyormuş. Ben arkadaşımın tavsiyesi ile başladım arkadaş 3. Seansta dökülmesi çok iyi dedi. Gittiği yerde arkadaşının ablası samimiler . Bayan ona da bana da tamamen bitme diye birşey yok ayva tüyü gibi kalabilir veya tek tük çıkabilir normal diye anlattı. İlle dediği cihazim yeni son teknoloji... Tabi buralar ticarethane herşeyi diyebilirler 200 TL peşin verdim. Kontrol seansına da gideceğim baktım işler yolunda gitmiyor sözleşme iptali için elimden geleni yapacağım

Cihazbu mu
unnamed.jpg

Ay suan tam benim aradığım konu buuu gittiniz mi bu shr cihazına ve memnun kaldınız mı? Bende bir yere gidiyorum dolphin shr yazıyor ve orta kısmında shr plus yazıyor. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile başladım ve 3. Seansında çok memnundu. Ama bana gittiğimde biz diode lazer yapıyoruz diye sattılar. İlk seansıma gittim internetten araştırmasam memnundum ama simdi kafamda soru işaretleri var

Merhabalar, bana da aynı cihaz ile işlem yapılıyor. Tek bir kil düşmedi sonnodememi de yaptım. 6 seans uygulandı 6 seans daha var. Buz lazer diyorlar jel falanda kullanmadı. Alo 175 den sonuc alabilirmiyim. Üstelik hem başarısız hem avukat olduğunu söyleyen birilerine aratip hac8z işleminden bahsediyorlardı. Son 200 tl yi de ödedim. Şimdi şikayet etmek istiyorum. Açıkçası kaybetmektende korkuyorum. Param boşa gitti.

X