Dolunay epilasyonu

evet yanlış anlamışım görünüşe göre

çok teşekkürler pericim
peki epilasyon konusunda fikrin ne? şu an yapmalı mıyız?

bir de cildim hiç hayatımda görmediğim kadar kurudu, tüm yüz ve vucut ki; çok iyi bakım ürünleri kullanıyorum

yağlar kremler maskeler buna rağmen pul pul dökülüyor çok şaşırdım

bir de karbonat nem dönemi demişsin, karbonatlı su içmeye başladım zararı olur mu?

Ay perisi bana yardımcı olursan çok sevinirim.son zamanlarda duştan çıktıktan sonra yüzümde burun ve alın bölgemde kabuklanma oluyo daha doğrusu çıktıktan hemen sonra ıslakken yağ birikintisi gibi oluyo bi süre sonra kabuklanıyo soyuluyo resmen bu neden oluyo nasıl geçer yardımcı olursan çok sevinirim.

karbonhidrat nem döneminde yapman 2 kat etkili hale getirir canım devam et, zaman geçti mi bilmiyorum ilk sayfadan tarihlere bakabilirsin :44:

canım nemlendiriciyi 1 kat değil gerekirse 5 kat uygulamalısın. nem dönemlerinde ise daha da öenm göstermelisin neme, yağları da yağ döneminde uygulamalısın

nem dönemlerinde nemlendir sık sık cildini, nem dönemleri dışında daha da önem göster cildine devamlı uygula. yağ dönemlerinde de yağ türevi bakımlarla nemlendir bebe yağı gibi suyu da bol booooooooool içmeyi unutma

kızlar nemi hapsetmesi açısından 1 ölçü gliserin 3 ölçü su karışımı yapıp kuru gördüğünüz her yerinize uygulayarak nemi cildinize hapsedebilirsiniz

Cevabın için teşekkürler :) benim bi korkum var; nem veren kremler yada yağlardan kullanırsam yüzümdeki tüyler beslenir, uzar, çoğalır gibi geliyo bunun doğrulu varmıdır acaba gerçekten uzarmı beslenirse ?

bende 22 eylülde ilk defa başlayacağım dolunay epilasyonuna. sen bioderin serumunu mu kullanıyorsun canım?

bepanthen gibi kremleri kullanırsan evet besler normal nemlendiricileri kullanırsan hiçbişeycik olmaz. olmazsa da dediğim gibi 1 ölçü gliserin 3 ölçü su kullanarak nemi cildine hapsedebilirsin

bende 22 eylülde ilk defa başlayacağım dolunay epilasyonuna. sen bioderin serumunu mu kullanıyorsun canım?
canim serum ve krem bi arada kullaniyorum, tuyler kokunden alindigi gunden itibaren 3 gun boyunca gece yatmadan suruyorsun serumu emilimini arttirmasi icin de kremini suruyorsun sonra birkac ay rahatsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…