dondurulmuş embrıolarla ne zaman baslayabılırım

B

beryu

Ziyaretçi
benım ılk tup bebek denememdı ve sonuc negatıf bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevınırım dondurulmuslarla tedavıye baslamak ıcın ne kadar sure gecmesı gerekıyor bırde aynı tedavı surecınımı yasıyoruz ne olur bılgısı olanlar benı aydınlatırsanız sevınırım

canım bende seninle aynı kaderi paylaştım;1 tüp denemem negatif oldu ama dondurulmuşlarım vardı ve ben doktorumla görüştüğümde ilk adetimde tedaviye başlayabileceğimi söyledi;fakat ben 2 ay adet görmedim yani 1 ay sonra falan başlanabiliyor

canım allah tamamına erdırsın çok mutlu oluyorum boyle hamıs haberlerı duyunca dılerım allahım banada yasatır ikinci denemem pozitif olur inşallah pekı bu dondurulmuslarla yapılan surec nasıl yıne ıgne ılac aynı mı

larem1982 canım eğer seni sıkmazsam dondurulmuslara baslamak icin ve transfere kadar gecen surecı anlatabılırmısın ilk denemeyle aynı değil sanırım yumos toplama fılan

canım bende 2 kez dondurulmuşlarla tedavi gördüm.bence aradan en az 3 adet süreci geçsin bana dr.öyle söylemişti.vucut aldığımız ilaçları anca atıyormuş.

benimde ilk denemem negatifti sonrasında dondurulmuşlarla denedim ve şu an 22 haftalık hamileyim.aslında süreç çok farklı değil sadece yumurta toplama işlemi olmayacağından transfer sonrası yaşadığın sürecin bir benzerini yaşayacağını düşün.öncelikle transfer için rahmin hazırlanacak ve transfer gerçekleşincede ilaçlar devam edecek ben iğne de kullanmıştım ve yine beraberindeki
diğer ilaçlarıda.ama ilaç protokolü hekimden heklime değiştiği için ilaç isimlerini yazmadım.negatif sonuçtan sonra ilk adet tarihinde deneyebileceğimizi söylemişti doktorumuz ama ben psikolojik olarak hazır olamdığımdan iki ay ara vermiştim.inşallah sende olumlu sonuç alırsın.umarım açıklayabilmişimdir.

canım allah tamamına erdırsın çok mutlu oluyorum boyle hamıs haberlerı duyunca dılerım allahım banada yasatır ikinci denemem pozitif olur inşallah pekı bu dondurulmuslarla yapılan surec nasıl yıne ıgne ılac aynı mı

İNŞALLAH HEPİMİZ HAMİŞ OLURUZ BERYUCUM.11 TEMMUZDA KÜRTAJ OLDUM 2 ADET GEÇTİKTEN SONRA GEÇEN HAFTALARDA DONDURULMUŞLARIN TEDAVİ SÜRECİNE BAŞLADIM.DOĞUM KONTROL HAPIYLA BAŞLADIK BU CUMARTESİ LUCRİN İĞNEYE BAŞLICAM SONRA RAHİMİN GEREKLİ KALINLIĞA GELMESİ İÇİN ESTRAFEM TABLET KULLANICAM CANIM AMA FARKLI TEDAVİ GÖRENLERDE VAR KİŞİYE GÖRE DEĞİŞİYOR:içelim:

kızlar cevaplarınız için çok teşekkurler oferta allahım saglıkla bebişini kucagına almayı nasip etsin inşallah bende ve isteyen herkese nasip olur bu duygu inşallah ikinci denemede yuzum guler

opudan sonra ohss olduğum için transferim 2 ay ertelendi ve 2 ay sonra dondurulmuşlarla transfer oldu ve malesef sonuç negatif...doktorum ilk adet dönmeinde 2. transferini yapabiliriz dedi...süreç aynı zaten...doktorum bana adetin ilk günüyle estrofeme başlatıp 13. günü kontrole çağırıyo ve kan tahlili-kontrol sonucu ilaç dozu ve transfer gününü belirliyo..sonrası zaten bildiğiniz gibi transfer sonrası bekleme süreci.....tabi uygulama süreci doktora göre değişebilir doktorundan bilgi alırsan daha iyi olur...bende ilkinde negatif sonuç aldığım için çok umutlu başlayamıyorum tedavime ama zamanda kaybetmek istemiyorum...bu açıdan larem benim için çok güzel bi umut oldun..paylaşım için teşekkürler herkese...