Dondurulmuş embriyo transferi

Elif Altunkaynak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2019
28
10
31
Merhaba anne ve anne adayları benım bu 2.tüp bebek tedavim dondurulmuş embriyo oldu 15 ocakta bugün transfer günü hariç 7.gün idrar testinde negatif görüp sonra pozitife dönen oldu mu beni aydınlatırsanız çok sevinirim

Merhaba anne ve anne adayları benım bu 2.tüp bebek tedavim dondurulmuş embriyo oldu 15 ocakta bugün transfer günü hariç 7.gün idrar testinde negatif görüp sonra pozitife dönen oldu mu beni aydınlatırsanız çok sevinirim
Ben burda buna benzer okumuştum, 7.gün negatif olup 8.gün pozitife dönen. Ama burada kaçıncı gün embriyosu olduğu da önemli sizin kaçıncı gün embriyosuydu inşallah pozitifi görürsünüz ☀️🙏🏼

Eğer 5.gun embriyosu ise 7.gun kanda net olarak çıkıyor idrar testine güvenmeyin boşuna üzülmeyin direk gidip kan verin inşallah pozitiftir 🌸

Aynısını yaşadım. 7yi 8e bağlıyordu hatta evde test yaptım negatifti dünyam yıkıldı, sonra test günümde gittim 473 ile hamile olduğumu öğrendim. Kaset testlere güvenme. Boş yere canımı sıkmışım ben, idrara en son geçiyor çıkması mümkün değil. Forumdakilere bakma sen

Merhaba bende 8. Gün lekelenmem olunca evde kaset test yaptım ve negatif çıktı. Aynı gün kan verince 35 çıkmıştı. Ama ilk idrarla yapmamıştım farkeder mi bilemedim

Aynısını yaşadım. 7yi 8e bağlıyordu hatta evde test yaptım negatifti dünyam yıkıldı, sonra test günümde gittim 473 ile hamile olduğumu öğrendim. Kaset testlere güvenme. Boş yere canımı sıkmışım ben, idrara en son geçiyor çıkması mümkün değil. Forumdakilere bakma sen
Yaaa umut oldun bana suan bugün 8.gün evde bütün testleri bıtırdım yapamıom böyle sizlere soru sorablıyorum anca

X