Dostinex ilaçtan sonra hayatım karardı

Dostinex yan etkileri

• Cevap

OY: 0 0,0%
  • Cevap

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0

nilnazar160688

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2024
2
0
38
Merhaba dostinex ilaç içtikten sonra acaba kendini kötü his eden varmı ben bugün tam 9 gün oldu kadın doğum doktorum 2 adet iç dedi ondan önce haftada 1 alıyordum ama bana 2 adet biranda iç dedikten sonra baş dönme mide bulantısı sersemlik hissi ışıklara bakamama gözlerimi açamıyorum kalabalıkta sesli ortamda duramıyorum devamlı başım dönüyor hayatımda bir çok hastalık geçirdim bunun gibisini görmedim
gitmediğim doktor kalmadı vertigo norolöji beyin emarı göz tansiyondan şüphelendim tüm kan değerlerim hepsi temiz çıktı herseyım temiz ama baş dönmem halen var bana akıl verebilicek birileri varmı

Son düzenleme:
Merhaba dostinex ilaç içtikten sonra acaba kendini kötü his eden varmı ben bugün tam 9 gün oldu kadın doğum doktorum 2 adet bşranda iç dedi ondan önce haftada 1 alıyordum ama bana 2 adet biranda iç dedikten sonra baş dönme mide bulantısı sersemlik hissi ışıklara bakamama göslerimi açamıyorum kalabalıkta sesli ortamda duramıyorum devamlı başım dönüyor hayatımda bşr çok hastalık geçirdim bunun gibisini görmedim gitmediğim doktor kalmadı vertigo norolöji beyin emarı göz tansiyonum tüm kan değerlerim hepsi temiz çıktı herseyım yemız ama baş dönmem halen var bana alıl berebilcek birileri varmı
Nasıl iki tane bir anda iç dedi ya çok güçlü bir ilaç o. Bana 1 tanesini ikiye kırdırıp 3 gün arayla iç dedi yarım yarım yani. Yanlış anlamış olmayasın :/

X