Dostinex klomen pco ve bitkisel kür Yardımm

Sagol canim dusuncelerin icin yok bir daha beta yapmadim adet gunu idrar testi yapmistim pembe cikmisti gecen gun de bir daha idrar testi yaptim koyulasma varmi diye 2 tane kipkirmizi cizgi cikti biraz omdan bir daha kan vermedim zaten pazartesiye az kaldi bakalim yazarim buraya

Merhaba ben 16 yaşındayken fazla kilodan pco oldum. Nedeni prolaktim yukselmesiydi. Kilo verdim ve dostinex kullandım geçmişti kolayca. Sonra hiç kilo almadım zaten hhatta çok verdim hiç karşılaşmadım çok şükür

İyi maşAllah canım yaptırsan iyidi aslında 3 kere yeterli oluyor 2 günde bir artışa bakılmak için erken önlem amaçlı neyse buda bi başarı iyi durmuşsun yani Rabbim büyük iyi düşün Dua et bana dualarım seninle..

Kızlar ben de Klomen kullandım bugün kontrole gittim 11. gün yumurtaların biri 11 milim biri 12
Perşembe günü 14. gün oluyor ozamana 18 olur mu

merhaba ben de adet olamıyorum gecikti kist var ondan mıdır yoksa süt hormonu prolaktin yüksek ise memede büzüşme koyulaşma olduğu için mi adet olamam bilginiz var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…