Gebeliğe Hazırlık Dostinex kullananlar lütfen yardımcı olun🙏🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Arslan5858

İpek🌸
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2019
862
946
Arkadaşlar prolaktin hormonum yüksekti geçen ay ve doktorum 2li tabletten verdi birini içtim ama yan etkisi beni mahvetti sınavım vardı daha da içemedim bu adetimde tekrar test yaptırdım 36 çıktı doktorum gerek yok ilaca çok yüksek değil dedi ama içim rahat değil şimdi dostinexin birini içsem olur mu bilemedim korunmuyorum klomen kullandım çarşamba çatlatma iğnesi olacağım kafama göre içsem mi bilemedim içim hiç rahat değil lütfen bir akıl verin🙁🙁🙁

İçme sakın doktor ne dediyse onu yap bnde kullandım ilacı yaklalık 5 yıl bnm260 latdaydı hipofizde adenom vardı hastalık yine tekrarladı çarşamba bnde yeniden başlıcam galiba dostinexe

İçme sakın doktor ne dediyse onu yap bnde kullandım ilacı yaklalık 5 yıl bnm260 latdaydı hipofizde adenom vardı hastalık yine tekrarladı çarşamba bnde yeniden başlıcam galiba dostinexe
Aslında içecektim ama içim rahat etmedi bir danışayım bilen vardır dedim korkum süt hormonu yüzünden hamile kalamazsam ya da bu yüzden tekrar düşüğe sebep olur mu gece gece kafamda deli sorular 😪

Düşüğe sevep olacağını zannetmiyorum vücut kendini hamile sandığından prolaktin yğkseliyor zaten şanslısın ki beyinde adenom yok

Düşüğe sevep olacağını zannetmiyorum vücut kendini hamile sandığından prolaktin yğkseliyor zaten şanslısın ki beyinde adenom yok
Adenomu ilk defa duydum bu da mı yüksekliğine sebep oluyormuş ne garip tedavisi kolay mı bari
O zaman düşüğe sebep olmuyorsa içmem de sakınca yoktur daha da düşerse daha kolay hamile kalmaz mıyım

Arkadaşlar prolaktin hormonum yüksekti geçen ay ve doktorum 2li tabletten verdi birini içtim ama yan etkisi beni mahvetti sınavım vardı daha da içemedim bu adetimde tekrar test yaptırdım 36 çıktı doktorum gerek yok ilaca çok yüksek değil dedi ama içim rahat değil şimdi dostinexin birini içsem olur mu bilemedim korunmuyorum klomen kullandım çarşamba çatlatma iğnesi olacağım kafama göre içsem mi bilemedim içim hiç rahat değil lütfen bir akıl verin🙁🙁🙁
Merhaba benimde bu hormonum 36 çıktı başta kaç çıkmıştı ilaç kullandığınızda gebeliğe engel mi acaba

Adenomu ilk defa duydum bu da mı yüksekliğine sebep oluyormuş ne garip tedavisi kolay mı bari
O zaman düşüğe sebep olmuyorsa içmem de sakınca yoktur daha da düşerse daha kolay hamile kalmaz mıyım
Canım sanırım bunu yazdığın ay hamile kalmışsın, en son dostinex kullandınız mı kullanmadınızmı? Benimde yüksek çıktı :KK43: Allah bebeğini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin 🧿

Canım sanırım bunu yazdığın ay hamile kalmışsın, en son dostinex kullandınız mı kullanmadınızmı? Benimde yüksek çıktı :KK43: Allah bebeğini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin 🧿
Canım merhaba yeni görebildim kusura bakma içmedim korktum o zaman bir şey olur diye demekki engel değilmiş o değerde hamile kaldım çok şükür darısı da sana olsun sağlıkla inşallah tez zamanda 🤲💕

Kür yapmadım ancak testere disli aslan pencesi cayini bir sure kullandigimda iyi gelmisti, gogsumun acisi azalmisti. Siz ne zamandir kullaniyorsunuz, ya da kullanmaniz gerekiyor?
Benim 35 çıktı ama doktora gitmedim cnm tlfnla görüştüm doktorumla doxtinex yarısını içtim 3 gün sonra bi yarısını daha içecem. Aslan pençesi bende başladım adet günü başladım , ve adetimi 2 gün gördüm ve kesti :KK43: hangisi kesti acaba dostinexmi yoksa aslan pençesi mi bilemedim. Normalde 5 gün adet olurdum. :KK43:

Benim 35 çıktı ama doktora gitmedim cnm tlfnla görüştüm doktorumla doxtinex yarısını içtim 3 gün sonra bi yarısını daha içecem. Aslan pençesi bende başladım adet günü başladım , ve adetimi 2 gün gördüm ve kesti :KK43: hangisi kesti acaba dostinexmi yoksa aslan pençesi mi bilemedim. Normalde 5 gün adet olurdum. :KK43:
O zaman ciddi bir durum yok, deger dusukmus. Şuan benim 33 oldugu icin kontrol altinda sayiyoruz, normalde 80-100 civarlari çıkar. Dostinex 11 yildir reglimi kesmedi, aksine regl duzenleyen bir ilaçtır. Stres yaptığınız için de regliniz kesilmis olabilir. Prolaktin dediğimiz şey sut hormonu, goguslerin anlik uyarilmasiyla, anlık stresle bile artan bir sey. Yarim ilaci da kullanıp tekrar olcturun ac karnina.

Güncelleme: aslan pençesini adetimin 1. Günü başlamıştım içmeye, 2 gün içmiştim ve adetim kesilince bıraktım içmeyi, adetim gelmeye devam etti. Bence bu küre adetin son günü başlanmalı.

X