Pko,femara,çatlatma iğnesi ve sonuç pozitif :)

Fated

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2021
819
585
27
Bir tane hap mi için yoksa çift hap mı? Bir tanesi genelde 50 mg. Çift içince daha hızlı büyür ondan sordum canım. Tamam cuma haber ver merak ettim nasıl gelişecek bakalım. Benim de cuma kontrolüm sanırım seninle 1 gün var aramızda. Hangi gün regli olmuştun?
12sinde hasta oldum 16 sında klomene başladım bi tane akşam bi tane sabah içtim pazartesi gittim bugun gittim cuma gidicem

Gizoludi

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2021
623
357
33
12sinde hasta oldum 16 sında klomene başladım bi tane akşam bi tane sabah içtim pazartesi gittim bugun gittim cuma gidicem
Anladım canım. Ben 14 ünde oldum. 2 gün var o zaman aramızda. O zaman 100mg içiyorsun çift doz yani. O yüzden cuma belki hazır olabilir. Tek olsa haftaya kesin kalırdı. Bugün nekadar olmuşlar?

gkyz12345

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2020
110
17
25
Arkadaşlar merhaba 18 martta regli oldum. 3.gün de klomen içmeye başladım. 5 günlük klomen sonrası 6.gün doktora gittim. Reglim biteli henüz 2 gün olmuşken yumurtalıklarımın 16,5 mm olduğunu öğrendim. Ve yarın çatlatma iğnesi vuracağını söyledi doktorum. Bı kadar erken büyümesi ve iğne olmam doğru mu ? Normal mi ? Böyle bir şey yaşayan var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim 😍🙏🏻

Aybuketli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2021
36
6
24
Arkadaşlar merhaba 18 martta regli oldum. 3.gün de klomen içmeye başladım. 5 günlük klomen sonrası 6.gün doktora gittim. Reglim biteli henüz 2 gün olmuşken yumurtalıklarımın 16,5 mm olduğunu öğrendim. Ve yarın çatlatma iğnesi vuracağını söyledi doktorum. Bı kadar erken büyümesi ve iğne olmam doğru mu ? Normal mi ? Böyle bir şey yaşayan var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim 😍🙏🏻
Naptın bi gelişme varmı

gkyz12345

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2020
110
17
25
Naptın bi gelişme varmı
Ertesi gün 18 mm bulmaz muhtemelen çok erken diye gittim 20 mm olmuştu yumurtam ve iğne vurdum. Bakalım canım bundan sonrası nasip artık 🤗
Ne zaman test yapıcaksın bide belin ağrıyor mu benim arada agriyo
ben çok test yapmıyorum aslında hep negatif görmekten sıkıldığım iÇin. Adetim geçerse yaparım diye düşünüyorum. Sol kasığımda hafif batma olup geçiyor ama öyle belirgin bi ağrım yok henüz canım

Aybuketli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2021
36
6
24
Ertesi gün 18 mm bulmaz muhtemelen çok erken diye gittim 20 mm olmuştu yumurtam ve iğne vurdum. Bakalım canım bundan sonrası nasip artık 🤗

ben çok test yapmıyorum aslında hep negatif görmekten sıkıldığım iÇin. Adetim geçerse yaparım diye düşünüyorum. Sol kasığımda hafif batma olup geçiyor ama öyle belirgin bi ağrım yok henüz canım
Merak ettim haber et benimde 20mm olmuştu iğne vuruldum 7. Günum