Dostinex kullandınız mı?

benimde prolaktinim çok yüksekti ve kullandığım hiçbir ilaç düşürmedi(parlodel ve dopergin) dostinex düşürdü sadece ben memnun kaldım üstelik hiçbir yan etkisinide görmedim

Benimde prolaktinim 87.70 ti. dostinex kullandım 1 ay sonra prolaktin 7.10 a düştü ilk kez adetim 4 gün gecikti çok umutlanmıştım ama boş çıktı sanırım dostinex in yan etkisi olarak gecikti birde bende baş dönmesi mide bulantısı falanda yaptı

merhaba kızlar adetimin 3.günü prolaktin 44 çıktı. dr muayenede iltihabım da olduğunu söyledi ve dostinex yazdı ama 1 ay geçtikten sonra başlicakmişim. vajinal iltihap olduğu zaman dostinex kullanılmıyor mu bilginiz var mı

bir de adetin 3.günü 44 çıkmışken adetin 27.günü 1.58 çıktı bu normal mi??

Kızlar benim de tüylenme şikayetim vardı ultrasonla baktı kist var dedi,üstelik testesteron hormonuyla prolaktinim biraz yüksekti,ama adetim düzenli odluğu içn tipik bir PCO hastası deilsin dedi.sonra prolaktin testesteron ve 2 hormonuna bi daha bakalım ona göre tedavi vercem dedi.Prolaktinim yüksek çıktı (45)ve dostinex verdi.lazer epilasyona başlamanda sakınca yok dedi.2ay kullan sonra bir daha adetinin 3.gününde kan testi yaptır prolaktinine baktır gel dedi.
Benim gibi tüylenme şikayeti olup da böyle bir neticeyle karşılaşanınız var mı?İnşallah ilerde hamilelikte bi sorun yaşamam,ben bekarım şimdilik böyle bi kaygım yok..

canım bendede var tüylenme ama sadece yüzümün sol tarafında siyah ve sert sağ tarafta az var.vücudun tek bir tarafında olması hormon bozukluğu işaretiymiş zaten hormonlarım bozuk

bende kısmetse bugün başladım bendede proloktin yüksekliği olduğu icin doktorum verdi yarım olarak p.tesi günleri iceceksin dedi.hormonlarımız inş. düzene girer arkadaşlar ,en kısa zamandada inş. hepimiz çocuk sahibi oluruz.ama yan etkileri inş. olmaz midem cok hassa birde bu hapın yanında bana jasmin verdi 3 aylık tedavi verdi ama jasmin bana yan etki yaptı mide bulantısı yaptı..hepinize sağlıklı günler...

merhaba arkadaşlar bende bu hafta bu ilaca basşladım.p.tesi ve perşembe atıyorum sabah yarım akşam yarım ama bugün pazar en son perşembe kullandım hala yan etkisi geçmedi aşırı miğde bulantısı ve baş dönmesi var çok halsizim yerimde kalkacak halim yok gibi bu kadar yan etki normalmi?

birde bende prolaktin yüksek değilmiş kaç olduğuna hiç bakmadım ama dr.normal dedi ğöğsümde süt var onun için veriyor.bu hormonun düşük olmasıda sorun çıkarmazmı benimki normelmiş ilacı kullanınca daha da düşmezmi?

canım bende prolaktin yüksekliği için 3 ay kullandım.Pazartesi ve perşembe 1er tane olmak üzere.Ben sabah alıyırdum.Hiç bir yanetkisi olmadı
.ay sonra tahliller normale döndü.Geçmiş olsun...

slm arkadaşlar ben esra bende bugun başladım dostınex hapına benım bır oglum var bırde dusuk yaptım şubatta yaptıgımdan bugune hamile kalamadım ve doktor bu hapı verdı sut hormonum cokmuş heralde ondan vermış gercı doktordan bısey anlamadım ama

canım prolaktin yüksekliğinde veriyorlar bu hapı,136 çıkmıştı.1 ay kullandım düştü bırakınca gene yükseldi.çok geçmiş olsun.

merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim adet düzensizliği için doktora gittim poli kistik overim vardı düzeldi fakat prolaktinim düşmüyordu endokroloğa yöneltildim buarada emar çektim ama beyinciğim temiz çıktı şuan haftada iki gece yarım doz dostinex kullanıyorum fakat adetlerim hala düzensiz ne yapmalıyım bilmiyorum evlenmek üzereyim çocuk sahibi olmak istediğimde bırakmalımıyım

tekrar slm ben 3 ya klomen kullandım bebek olsun dıye olmadı sonratekrar dr gıttım bana dostınex verdı

benım bırtane oglum var ondan sonra dusuk yaptım dusuk yaptıktan sonra bırdaha hamıle kalamadım klomen verdı dr 3 ay kullandım gıne kalmadım sımdıde dostınex verdı ıkı hafta kullan gel dedı

arkadaşlar dostinex kullanmanıza rağmen adte düzensizliğiniz varmı???

ben yenı kullandım ama daha adet olmadım adetıme cok var sızın duzensızmı benım sutum gelıyor dıye verdı sadece sutum kesıldı

benim ne sütün geliyodu, ne adet düzensizligim vardı, doktora israr ettimde test yaptı, cünkü gögüslerimde agrı vardı anlamıstım prolaktinimin yükseldigini cünkü cok asırı stres yasıyorum, ama bana doktorum parlodel verdi bana cok agır geldi tansiyonumu düsürdü, tekrar gittigimde sadece dozajıı düsürdü günde yarım alıyorum...

yok süt gelmiyodu ama adteim düzensiz ama evet göğsümde ağrı oluyo

slm pazartesı doktora gidicem bakalım ne dıcek sutum kesıldı mıdemde cok bunalıyor inşalla bır sey vardır hepınıse gecmış olsun

dostinex içind e 3 5 tane kucuuck hap olan değilmi kızlar sakınleştiri olark kullanmıştım galiba gecen yıl bnde.ama yarınyarım kullanmıştımkaç gun kullandım hatırlamıyorumama

X