Dövme dövme yaptırıcamm kızlar sizce nasıl fikrinizi söleyin banaa lütfen:)

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

pinkwhite0

Guru
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2011
2.606
117
kızlar ne zmndır istediğim bişeydi dövme yaptırmak, sağ kol bileğime fiyonk düşünüyorumm ya da omzuma peri dövmesi ikisi arasnda kaldm hangisi daha iyi durur sizce??:KK69: şu fiyonk ufak bişi olcak bu arada bileğime büyüklüğüne bakmayın ordaki:KK70:

Eklentiler

• $5617771528_67faf974eb_o.jpg
    $5617771528_67faf974eb_o.jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 458
  • $fairy-tattoo-designs.jpg
    $fairy-tattoo-designs.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 185
Canim bunlar hep genc isi. unutmaki dovme kalici ve yaslanana kadar kalir.
Yani pisman olacagin birsey yaptirma iyi dusun derim ben.

:KK8: haklısın tatlım ama çocuksu bi yapım vr zaten hani sıkılcağımı düşünmüyorum pek ama modellerdede zorlanıyorum mesela ne yapabilirimki sürekli bende kalıcak, sırıtmaması gerek tabi yaş arttıkça da:KK43::KK31:

:KK8: haklısın tatlım ama çocuksu bi yapım vr zaten hani sıkılcağımı düşünmüyorum pek ama modellerdede zorlanıyorum mesela ne yapabilirimki sürekli bende kalıcak, sırıtmaması gerek tabi yaş arttıkça da:KK43::KK31:

Fiyonku begendim ben, bilegindede guzel olur. omuzda ben acikcasi pek begenmiyorum.
mesela abiye felan giydigin zaman hic guzel olmuyor bence, ama bu tabiki benim fikrim. herkesin zevki farkli.

fiyonku renklimi yksa renksiz, ortasnda siyah benekler olrk gölgelimi yaptrsam falan filan aman ya düşüüorum bişşiler az yardımcı olun:KK70:

Bu ikisinden biri olsun diyorsan, ben olsam omzumda peri kızını tercih ederdim ama çok büyük olmamalı... Bileğine bir şey yaptırmayı düşünüyorsan da bir arkadaşım bileğine 3 tane farklı boyutlarda ufak kelebek yaptırmıştı gerçekten çok güzel duruyor...

bende çoook istiyorum ama bir türlü cesaret edemiyorum.. bir de gerçekten ne yaptırmak istediğine çok iyi karar vermen lazım çünkü daha sonradan sıkılabilirsin

bende çoook istiyorum ama bir türlü cesaret edemiyorum.. bir de gerçekten ne yaptırmak istediğine çok iyi karar vermen lazım çünkü daha sonradan sıkılabilirsin

evett ama ben hep istemişimdir bileğime bi fiyonk, modelleri itici gelmştir bu biraz dha ttlı geldi bana açıkcası:)

bileğinin tam ortasına değil ama yan tarafına minik bi yıldız dövmesi olabilir aslında. ileride sıkıntı çekmezsin diğerleri kadar.

Bu ikisinden biri olsun diyorsan, ben olsam omzumda peri kızını tercih ederdim ama çok büyük olmamalı... Bileğine bir şey yaptırmayı düşünüyorsan da bir arkadaşım bileğine 3 tane farklı boyutlarda ufak kelebek yaptırmıştı gerçekten çok güzel duruyor...

zten büyük sevmem bende canım :KK55: ama işte ikisinide sevince..:KK70: krr veremedim bi an heycan oluo

$tattoo-2.jpg

Bileğe kelebek dediğim bu tarz bişey ama daha ufak ve 3 taneydi arkadaşımınki... Ben omuzda da çok severim arkada... Oraya da yaptırsam ufak bişey olur çünkü askılı bişey giydiğinde ufak olmadığı zaman onu bölüyor...

X