Dövme dövme yaptırıcamm kızlar sizce nasıl fikrinizi söleyin banaa lütfen:)

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
bilekte olan küçük zarif dövmeleri çok severim :KK69:
bence bilegine ufak bi fiyonk yaptır canm m :79:
bi kızda ayak bileginde fiyonk görmüştm çok hoştu ama sen elinden bahsediyosn o da tatlı durur :KK69:

İstanbul'da malesef dövmeciler bir havaya girmiş durumda. Acaip fiyatlar, kaprisler fln.. Özellikle isim vermek gerekirse "Emrah" diyebilirim. Bebekte Red Cat adında senelerdir dükkanı olan bilinen bir dövmecidir kendisi. İlk dövmemi ona yaptırmıştım ve zamanının sağlam bir parasını ödemiştim. Öyle kuş kondurduğunu da söyleyemeyeceğim. Ama eskiden kibar ve saygılı biriydi. Daha sonraki dövme yenilememi fln Amerikada yaptırdım 4 te 1 fiyatına. Geçen yaz çok yakın bir arkıma tavsiye ettim malesef. Kıza demediğini bırakmamış ve yapmamış dövmesini. Ki ben arayıp rendevusunu almıştım. Tanıdıklar o adam çok ukala ve zevzeğin biri diorlardı da anlam veremiyodum. Fakat şimdi anlıyorum. Paranızla rezil olmak istemiyorsanız sakın Emrah a gitmeyin derim! Zaten biraz sağa sola sorarsanız herkes aynı şeyleri söyleyecektir diye tahmin ediyorum.

fiyonku renklimi yksa renksiz, ortasnda siyah benekler olrk gölgelimi yaptrsam falan filan aman ya düşüüorum bişşiler az yardımcı olun:KK70:

selam kızlar,
cansusln yapın çocuksu olabilir ama mutlaka zamanla fikrin değişecektir hele ki kalıcı dövme yaptıracaksan mutlaka senin için anlam taşıyan bişey olmalı diye düşünüyorum. Kırılma sakın ama bence çok daha özel dövmeler bulabilirsin :KK66:

Kızlar şu büyüklükte bir dövme ortalama ne kadar mal olur sizce?

$Infinity-Faith-Tattoo.jpg

the scientist merhaba

anatolia tattoo nun sitesinde aşağı yukarı bir fiyat hesaplaması yapabiliyorsun. oradaki adam erdoğan çavdar'mış nette bayağı iyi yorumlar okudum ama bilmiyorum:KK43: ben ameliyat izimin üstüne yaptırmak istediğim için çok tedbirli davranmak istiyorum çünkü daha desenimi de bulamadım yani.

the scientist merhaba

anatolia tattoo nun sitesinde aşağı yukarı bir fiyat hesaplaması yapabiliyorsun. oradaki adam erdoğan çavdar'mış nette bayağı iyi yorumlar okudum ama bilmiyorum:KK43: ben ameliyat izimin üstüne yaptırmak istediğim için çok tedbirli davranmak istiyorum çünkü daha desenimi de bulamadım yani.

Çok teşekkür ederim, hemen araştırıyorum. Sen de istediğin ve uygun olan dövmeyi bir an önce bulursun umarım :)

güzelim özellikle fiyonk olan bir kadının her daim kullanabileceği bir dövme bence. sana iyi hissettirecekse yaptır derim. Bende yaptırdığım için İstanbuldaysan Tattomix i öneririm. ben giderken boyutuna vs. karar vermiştim ama bazı konularda onların da yönlendirmeleri önemli. Tolga ile de bir görüş derim :KK66:

buradan da bakabilirsin http://www.kadinlarkulubu.com/kalici-dovme/618087-dovmemi-yaptirdim-veeee.html

X