Dr Ahmet Aksoylar Karin germe/meme diklestirme tecrubem

Geçmiş olsun ne Güzel geldi geçti darısı başıma 12 kasımda lipo ve karın germe olacağım tek sıkıntım siğara😔azalttım ama bırakamadım sanırım son haftaya kalmadan tamamen bırakabilirim 🙏
Siz içtiniz mi siğara

Geçmiş olsun ne Güzel geldi geçti darısı başıma 12 kasımda lipo ve karın germe olacağım tek sıkıntım siğara😔azalttım ama bırakamadım sanırım son haftaya kalmadan tamamen bırakabilirim 🙏
Siz içtiniz mi siğara
Son haftaya kalma benden tavsiye. Ben son geceye kadar azaltsam da içtim meme dikişi sorun oldu bırakabilirsen bir hafta on gün önce bırak. Bırakamadın ameliyat cıkısı bir tane bile içme. Zaten iki üc hafta sigara falan pek gözü görmüyor insanın bakma.

Sezaryen bölgemden 4 kere açıldı benim ama şükür hiç bir sıkıntı yaşamadım 2 si hamilelikten kızlarım için bir kere tüp bağlamitma için en sonrada rahim kanseri nedeniyle baya açıldı rahimim alındı 1 sene oldu bu son ameliyatımda cnm şükür hiç bir sıkıntı yaşamadım bu operasyonlar da 🙏
Şimdi karın germe olucam kaç senedir en büyük arzum ama benim bikini bölgemde çok şiş yani etli 😔orayıda ayrı ameliyat yani iki operasyon olucak dedi doktorum heyecanla bekliyorum bende dilerim güzle şeyler yazarım ameliyat sonrası buraya cnm 🙏🙏

Sezaryen bölgemden 4 kere açıldı benim ama şükür hiç bir sıkıntı yaşamadım 2 si hamilelikten kızlarım için bir kere tüp bağlamitma için en sonrada rahim kanseri nedeniyle baya açıldı rahimim alındı 1 sene oldu bu son ameliyatımda cnm şükür hiç bir sıkıntı yaşamadım bu operasyonlar da 🙏
Şimdi karın germe olucam kaç senedir en büyük arzum ama benim bikini bölgemde çok şiş yani etli 😔orayıda ayrı ameliyat yani iki operasyon olucak dedi doktorum heyecanla bekliyorum bende dilerim güzle şeyler yazarım ameliyat sonrası buraya cnm 🙏🙏
Ah o bikini bölgesi ay ay hic sorma karın germe ile yukarı cekilince biraz da dolgunsa şaka gibi kendini assolist gibi öne öne atması yok mu! 🤣 hele baya dolgunsa cidden kötü görünür kesin lipo yaptır kurtul. Yoksa taytı gectim asla dar etek bile giyemezsin.

Gecmişler olsun. Bütün bu ameliyatlarda sorunsuz kapandıysa harika. Ama karın germedeki en önemli detay; karın derisini kaldırırken içindeki damarları kanama olmasın diye yakarak ilerliyorlar ve dolaşım ancak karnın yanlarındaki damarlarla devam edebiliyor. Sigara iyileşirken zaten zayıf dolaşım sistemini bozabiliyor o yüzden pek tavsiye edilmiyor. Gerci her yara kapanıyor telaşa da kapılma olursa da kafana takmayacaksın böyle şeyleri. Şimdi bütün izler tek cizgiye düşecek cok daha iyi hisedeceksin yaptır kurtul madem bir sürü kesin var daha iyi görünecegi kesin

Ah o bikini bölgesi ay ay hic sorma karın germe ile yukarı cekilince biraz da dolgunsa şaka gibi kendini assolist gibi öne öne atması yok mu! 🤣 hele baya dolgunsa cidden kötü görünür kesin lipo yaptır kurtul. Yoksa taytı gectim asla dar etek bile giyemezsin.
Günaydın cnm
Ah sorma etek mi unuttum onu yıllardır 😂😂
Evet açıkçası en çok o bölge normale dönecek ona seviniyorum ben
Etek geçtim mayo da erkek gibi üstüne şort peştamel takmaktan yoruldum bodrumda yaşıyorum denizin tadını çıkaramıyorum bu görüntüden hep bir tedirginlik
Diliyorum sağlıkla geçer herşey hepimizin gönlündeki bütün istekler güzellikle olsun inşallah cnm

Günaydın cnm
Etek geçtim mayo da erkek gibi üstüne şort peştamel takmaktan yoruldum bodrumda yaşıyorum denizin tadını çıkaramıyorum bu görüntüden hep bir tedirginlik
Diliyorum sağlıkla geçer herşey hepimizin gönlündeki bütün istekler güzellikle olsun inşallah cnm
Evet lipo yapıcam ama burayı işlem yapmam şart dedi 😂
Ama sağolsun buna 8 bin dedi ama hediye yapacağım dedi Halime çok üzüldü sanırım hocam 😂😂🙏🙏

Günaydın cnm
Sürecten bizi haberdar et. Umarım her şey gönlünce ve kolayca olsun

O derece mi ya🤣 ay aman yaptır hemen bari öyle de yaşanmaz zor valla
Bir şey sorucam lipo ve karın germe ameliyatı sonrası çok acı olacak mı ? Ağrı eşiğim çok yüksek ama korkular sardı beni 😔
Ben bodrumda yaşıyorum 10 gün kadar kalıcam istanbulda ameliyat için bu sürede rahat dönebilir miyim sence 😔

Bir şey sorucam lipo ve karın germe ameliyatı sonrası çok acı olacak mı ? Ağrı eşiğim çok yüksek ama korkular sardı beni 😔
Ben bodrumda yaşıyorum 10 gün kadar kalıcam istanbulda ameliyat için bu sürede rahat dönebilir miyim sence 😔
On günden önce dönmeni önermem zaten sıkıntı olur. Acı var mı dersen yok deyip yalan söyleyemem, agrı eşiğimi bilmiyorum ama ilk dört gün yardımsız tek başına bişey yapamıyor insan. İlk gün agrı oldu bende ama her gün biraz daha azalıyor. Agrı da diyemem buna, sanki üç beden kücük korse giymiş gibi rahatsız bir his. Bazıları rahat gecirdim diyor bazısı öldüm dirildim vs. Yani net bir ölcü yok. Ben uzun bir süre dik yürüyemedim eğiktim ama beşinci günden sonra wc kalkıp oturma kısa yürüyüş gibi her işimi gördüm. Bacaklar kıvrık ve belden yukarısı egimli yatma konusunda ise cok rahattım gayet güzel uyudum sıkıntım olmadı. Genelde insanlar bundan rahatsız oluyor ama ben sevdim öyle uyumayı. Agır bişey taşıma konusu ise daha uzun sürüyor bazen günde üç kez gidip kücük kücük alışverişler yaptım. Çok kolay bir sürec diyemem ama değer mi? dersen görüntün -durumun gercekten kötüyse evet deger. Ufak tefek deforme veya yaglanmaysa degmez. Ben hic pişman değilim herkesin aksine alt göbeğim sıfırdı kaslarım sporcu kası gibi sımsıkı tas gibiydi hatta cimdik atılamaz derecede gergin ve yagsızdı ama alt dümdüz iken üst taraf kas yırtıgından ve fazla deriden dolayı gevsemiş alt kısımla orantısızdı. Gaz problemlerim oluyordu, biraz yemek yesem sancım oluyordu, üst bölgedeki kas dikilip onarılınca bu dertlerden kurtuldum. Hic pişman değilim anlayacagın bugün olsa yine yaptırırım

Görüştügüm bütün doktorlar bana da on gün demişti ki cidden de dogru tarih imiş. Yolculugu arabayla yapacaksan on gün sonra arka koltukta diz altına destek yapıp sırtını da dik ayarlarsan gayet güzel seyahatini yaparsın. Ucak dersen kısa sürdügü için daha da rahat seyahat edersin. Benim kadar korkak biri bile bu ameliyatı olduysa ve pişman değilim diyorsa başkası hayda hayda olur. Ben ameliyathanede vazgecmeye kalktım da utancımdan masadan kalkıp kacamadım 🤣

Merhaba.Bende istanbul da oldum karın germe.Sizin nasil geçti???

X