Dr Ahmet Aksoylar Karin germe/meme diklestirme tecrubem

Merhabalar. Çok geçmiş olsun. Acaba karin germe ameliyati icin ne kadar odediniz paylaşabilirsiniz? Ben yurtdisinda oturuyorum ve buradan doktorlara iletisime girdigimde bana dolar yada euro üzerinden fiyat veriyolar malesef. Bir tanesi 50,000 ytl dedi sadece karin germe ameliyati icin. Bu arada 53 kiloyum ve göbeğimin üstünde hafif kırışıklık oluştu doğumdan sonra onu düzeltmek istiyorum.
Herekes genelde rakamlari ozelden yazdigi icin ben de mesaj atiyorum size

Günaydın kızlar, bu sabah canım sıkkın, meme dikleştirmeden memnunum ama kol germe ameliyatım beni mutsuz ediyor, korseyi çıkardığımda, kollarımın altında deriler sallanıyor, hiç sıkı değil, özellikle sol kolum beni çok üzüyor, el sallama yapınca dalga dalga sallanıyor, daha 20 gün oldu, sarktı desem sarkmaz, kilo verdim desem, büyük bir kilo kaybı gerekir. Niye böyle oldu bilmiyorum 😭, çok mutsuzum. Şişler indi, liposuction da yapıldı yani. Ödem fazla yok. Sağ kolumda tek dikiş yerinden seroma akıntısı devsm ediyor, ne zaman biter bilmiyorum. Bunları yaşayan var mı? Yarın Dr kontrolüm var, ona göstereceğim. Bir daha ameliyatı maddi olarak zaten kaldıramam gerçi Dr, ücretsiz revizyon sözü vermişti ama şu anda şokta gibiyim, yapar mı, sözünde durur mu bilmiyorum. Korseyi takıyorum hala. Offff, moralim sıfır.

Senin ödem durumun nedir? Tamamen bitmesi ve tam anlamıyla iyileşme 6 ayı bulur dedi doktorum.
Gobek deliğimin üzerinde avuc ici kadar bölge halen acıyor gülerken ve hapsırırken ve de ödemli bazen sağa daha cok şişiyor bir de yatay dikişin bir tarafında daha fazla şişlik var azaldı ama halen gözden kaybolmadı. Göbek altı bölgesi ise hissiz sanki muşambaya dokunur gibi:)) olagan oldugunu düşünüyprum üç aydan önce de tam inmesi sanırım zor

Günaydın kızlar, bu sabah canım sıkkın, meme dikleştirmeden memnunum ama kol germe ameliyatım beni mutsuz ediyor, korseyi çıkardığımda, kollarımın altında deriler sallanıyor, hiç sıkı değil, özellikle sol kolum beni çok üzüyor, el sallama yapınca dalga dalga sallanıyor, daha 20 gün oldu, sarktı desem sarkmaz, kilo verdim desem, büyük bir kilo kaybı gerekir. Niye böyle oldu bilmiyorum 😭, çok mutsuzum. Şişler indi, liposuction da yapıldı yani. Ödem fazla yok. Sağ kolumda tek dikiş yerinden seroma akıntısı devsm ediyor, ne zaman biter bilmiyorum. Bunları yaşayan var mı? Yarın Dr kontrolüm var, ona göstereceğim. Bir daha ameliyatı maddi olarak zaten kaldıramam gerçi Dr, ücretsiz revizyon sözü vermişti ama şu anda şokta gibiyim, yapar mı, sözünde durur mu bilmiyorum. Korseyi takıyorum hala. Offff, moralim sıfır.
Sağ kol belki seromayı dışarı verdigi için daha cabuk topladı digeri nispeten yavas

Canım benim resim koysana. Aslında kollarınla ilgili mini bir video koyabilirsin. Önceki resimlerinde güzeldi. Ama seni hep takip ettim. Şu akıntı bana hiç normal gelmiyor. Enfeksiyon olabilir. Ben olsam antibiyotiğe çoktan başlardım. Dr neden üzerinde durmuyor. Bence görüş dr la.

Gobek deliğimin üzerinde avuc ici kadar bölge halen acıyor gülerken ve hapsırırken ve de ödemli bazen sağa daha cok şişiyor bir de yatay dikişin bir tarafında daha fazla şişlik var azaldı ama halen gözden kaybolmadı. Göbek altı bölgesi ise hissiz sanki muşambaya dokunur gibi:)) olagan oldugunu düşünüyprum üç aydan önce de tam inmesi sanırım zor
Daha yolumuz var yani😊Bugün kontrolüm vardı. Sıvı birikmesi geçmemiş. Sıvıyı çektiler. Hiç hissetmedim. Doktorum daha dik yürümelisin dedi. Ama çok geriliyor, yapamıyorum. Göbek deliğim seninkinin aksine sesini çıkarmayan tek yerim😊

Canım benim resim koysana. Aslında kollarınla ilgili mini bir video koyabilirsin. Önceki resimlerinde güzeldi. Ama seni hep takip ettim. Şu akıntı bana hiç normal gelmiyor. Enfeksiyon olabilir. Ben olsam antibiyotiğe çoktan başlardım. Dr neden üzerinde durmuyor. Bence görüş dr la.
Merhaba, video koyacağım birazdan, enfeksiyon olsa belirti olurdu, şişlikler, kızarma, yangı, kaşıntı vb yok, o yüzden kafam çok karışık 🌿🌺🌿🌺

Daha yolumuz var yani😊Bugün kontrolüm vardı. Sıvı birikmesi geçmemiş. Sıvıyı çektiler. Hiç hissetmedim. Doktorum daha dik yürümelisin dedi. Ama çok geriliyor, yapamıyorum. Göbek deliğim seninkinin aksine sesini çıkarmayan tek yerim😊
Aaa acımıyor mu cekerken cok iyiymiş bak. Dik yürüme konusunda ben akışına bırakmıstım, zamanı gelince kendiliğinden dikleşti belim bir sabah, esas dümdüz bacaklarımı uzatıp uyumayı daha gec yapabildim kasıklarım gerginlikten ayrılcak sanıyordum:)) bu arada bacak ön bölgemin de gerilmesi bonus oldu valla keşke hep öyle kalsa cok sevdim bu etkiyi. Farkındaysan pubis de geriliyor karnın gerilmesiylr. Acıkcası bu kadar çok bölgede efekti olacagını duymus ama inanmamıştım. Göbek deligimdeki duygu cok acayip ya ordaki şişliği sürekli hissediyorum cok da inat maşallah. Senin doktor ödemlerin gecmesi hakkında bir zaman söyledi mi?

Aaa acımıyor mu cekerken cok iyiymiş bak. Dik yürüme konusunda ben akışına bırakmıstım, zamanı gelince kendiliğinden dikleşti belim bir sabah, esas dümdüz bacaklarımı uzatıp uyumayı daha gec yapabildim kasıklarım gerginlikten ayrılcak sanıyordum:)) bu arada bacak ön bölgemin de gerilmesi bonus oldu valla keşke hep öyle kalsa cok sevdim bu etkiyi. Farkındaysan pubis de geriliyor karnın gerilmesiylr. Acıkcası bu kadar çok bölgede efekti olacagını duymus ama inanmamıştım. Göbek deligimdeki duygu cok acayip ya ordaki şişliği sürekli hissediyorum cok da inat maşallah. Senin doktor ödemlerin gecmesi hakkında bir zaman söyledi mi?
Pubis konusunda çok haklısın. Yeni şekli kesinlikle çok iyi😊👍🏼bütün sıkıntıların bitmesi 6 ay diyor benim doktor 😔😔😔beklemekten başka yapılacak bir şey yok sanırım. Ayrıca V pozisyonunda yatmaktan benimde bacaklarım uyuşuyor. Ama bacaklarımın inceldiğini söylüyor eşim. Bütün bölgelere etkisi konusunda da çok haklısın😊😊göbek deliğimi hissetmiyorum bile. Ya da ona sıra gelmiyor diğer yerlerden.

Pubis konusunda çok haklısın. Yeni şekli kesinlikle çok iyi😊👍🏼bütün sıkıntıların bitmesi 6 ay diyor benim doktor 😔😔😔beklemekten başka yapılacak bir şey yok sanırım. Ayrıca V pozisyonunda yatmaktan benimde bacaklarım uyuşuyor. Ama bacaklarımın inceldiğini söylüyor eşim. Bütün bölgelere etkisi konusunda da çok haklısın😊😊göbek deliğimi hissetmiyorum bile. Ya da ona sıra gelmiyor diğer yerlerden.
Valla içleri gevsek olmasa var ya taş gibi bacaklar diye havalara girecektim de ordan fena belim bükülüyor🤣 bir de popom meme çevreme göre daha dardı ki şu an popo assolist gibi ön planda, deri gerilince yanlardan da latinlerinki gibi yusyuvarlak olmasın mı🤣 ay inşallah gecici değildir ben hic böyle hayal etmemiştim ya

Valla içleri gevsek olmasa var ya taş gibi bacaklar diye havalara girecektim de ordan fena belim bükülüyor🤣 bir de popom meme çevreme göre daha dardı ki şu an popo assolist gibi ön planda, deri gerilince yanlardan da latinlerinki gibi yusyuvarlak olmasın mı🤣 ay inşallah gecici değildir ben hic böyle hayal etmemiştim ya
Benimde içleri gevşek. Hatta uyluk germe de olmak istiyorum. Doktorumla son görüşmemizde bu operasyon içinde görüştüm. (bu acıların içinde kıvranırken yeni acılar için plan yapmamda, ne bileyim😁😁😁) sana lipoyla toparlama yaparız, uyluk germe için fazla deri olması lazım dedi. Aklında olsun gevşeklik yetmiyormuş yani.

Benimde içleri gevşek. Hatta uyluk germe de olmak istiyorum. Doktorumla son görüşmemizde bu operasyon içinde görüştüm. (bu acıların içinde kıvranırken yeni acılar için plan yapmamda, ne bileyim😁😁😁) sana lipoyla toparlama yaparız, uyluk germe için fazla deri olması lazım dedi. Aklında olsun gevşeklik yetmiyormuş yani.
Ay ne şanlısın benden cıkacak deri sana da yeter bana da:KK66:) o derece var yani🥴 özendim sana bak şimdi

Seroma yasayan cok oldu burada ve siringayla aldirdilar oyle okumustum. Benim de tek tarafim digerine gore daha cikintiliydi zamanla baya azaldi hatta tamamen duzeldi diyebilirim. Kucuk capli olanlari bunye kendisi hallediyor olmadi doktor halleder. Ben biraz yurek yemisim galiba dikislerden falan hic rahatsiz olmadan her gun dikislerimi kontrol edip, pansumanlarimi yapiyordum:))
Ben karın germe oldugum da cıktıgımda ertesı gun pansuman yapıldı 1 ay oldu hergun pansuman yaptım

Bu yaziyi benim gibi uzun zaman kararsiz kalan, ameliyattan korkan, doktor seciminde nelerin onemli oldugunu ve sureci ogrenmek isteyen arkadaslar icin yaziyorum.

Gecmis yillarda diyetisyen yardimiyla 40 kilo verdim ve beklendigi gibi zayiflayinca asiri deforme oldum ama ameliyattan cok korktugum icin bu konuyu bir fantazi konusu haline getirip ah keske diye diye seneler gecirdim. Son bir sene ise buraya uye olup ameliyat olanlarin tecrubelerini okuyup cesaret toplamaya calisarak hayal kurarak gecti gitti. Pandemi, maddiyat, doktor secimi, korku, sigara birakma vs vs. Bahane hic bitmiyordu bende bu yuzden surekli tarihi oteledim durdum. Sonra Izmir’deki kuzenim Dr Ahmet Aksoylar’a meme kucultme diklestirme yaptirma karari aldi ve gule oynaya pat diye ameliyat oldu ve hastaneden bir gunde cikti. Yeni memelerinin sekli muthisti, dikisleri de incecik ve tertemizdi. Bu yuzden herkesin tersine Istanbul’dan kalkip Izmir’e gelip Dr Ahmet Aksoylar’a ameliyat olmaya karar verdim. Bu kararimin ne kadar dogru oldugunu da hem ameliyat surecinde hem de ameliyat sonrasindaki surecte bir kez daha anladim. Karin germe baslibasina ciddi bir ameliyatmis ve meme ile birlesince ameliyat sonrasi doktor hasta iliskisi daha da onemliymis. O yuzden oncelikle doktorunuza cok guvenmelisiniz ve sizinle ilgileneceginden emin olmalisiniz. Benim butun pansumanlarimi doktorum kendisi yapti, surekli temasta kaldik, ne zaman arasam telefonu kendisi acti ve her turlu soruma cevap aldim beni destegiyle rahatlatti. En korktugum bolge karin kesisiydi yaramin acilmasindan, dikisin duzgun olmamasindan, gereksiz uzun olmasindan, cirkin kocaman bir gobek deliginden, dikislerin acilmasinda iltihaplanmasindan vs vs cok korkuyordum. Cunku karin germe malum cok komplikasyon cikarabilecek bir ameliyat hele benim gibi sigara icen birisiyseniz risk cok daha buyuk. Bugun 20. Gunum ve tertemiz, incecik pespembe bir dikisim var. Mememin bir tanesinde minik bir bolgede kalin kabuklanma oldugu icin iki gunde bir doktorum kendisi pansuman yapip kontrol ediyor. Odemlerim azaldikca karnimin sekli oturmaya basladi ve cok hosuma gidiyor. Memeler ise sutyensiz dimdik kucuk bolge haric dikislerim simdiden incecik ve pembe. Surekli acip acip bakiyorum yeni vucuduma gercekten bu ben miyim gorduklerime inanamiyorum sabah ilk isim aynaya kosmak oldu. Tek pismanligim neden daha once yaptirmadigim oldu
Geçmiş olsun canım İzmir. Esmeden sevgiler tel resetlendi bnim nolarim gitti merak ettim seni inşallah iyisindir sevgiler

X