Dr Ahmet Aksoylar Karin germe/meme diklestirme tecrubem

Valla içleri gevsek olmasa var ya taş gibi bacaklar diye havalara girecektim de ordan fena belim bükülüyor🤣 bir de popom meme çevreme göre daha dardı ki şu an popo assolist gibi ön planda, deri gerilince yanlardan da latinlerinki gibi yusyuvarlak olmasın mı🤣 ay inşallah gecici değildir ben hic böyle hayal etmemiştim ya
Şu an benimki dediğiniz gibi. Kum saati gibi . Kibele tanrıçası gibi ne bileyim. Hoş bir görüntü değil. Doktorum düzelteyim ama arka tarafa kadar dikis olur dedi. Artı hastane 4 bin lira istedi.
Revizyon ameliyatında fiyat olması can sıkıcı. Kime sorduysam ben bir kuruş ödemedim diyir

Canım ya cok tatlısın, sen hem kalbi hem kendi güzellerdensin🥰 ne güzel oldu tanıştık pandemi bir rahatlasın kahve de içeriz karşılıklı
Çok teşekkür ederim, sende öylesin, çok destek olun, moral verdin, panikteyken beni yatıştırdın. 🙏🌿
ben de çok memnun oldum tanıştığımıza. 🌸🎀 Kesinlikle, kahveye varım 💐 bu pandemi, evlere kapanma bitsin içelim beraber 🌿🌸🌿🌸🌿🌸

Bu yaziyi benim gibi uzun zaman kararsiz kalan, ameliyattan korkan, doktor seciminde nelerin onemli oldugunu ve sureci ogrenmek isteyen arkadaslar icin yaziyorum.

Gecmis yillarda diyetisyen yardimiyla 40 kilo verdim ve beklendigi gibi zayiflayinca asiri deforme oldum ama ameliyattan cok korktugum icin bu konuyu bir fantazi konusu haline getirip ah keske diye diye seneler gecirdim. Son bir sene ise buraya uye olup ameliyat olanlarin tecrubelerini okuyup cesaret toplamaya calisarak hayal kurarak gecti gitti. Pandemi, maddiyat, doktor secimi, korku, sigara birakma vs vs. Bahane hic bitmiyordu bende bu yuzden surekli tarihi oteledim durdum. Sonra Izmir’deki kuzenim Dr Ahmet Aksoylar’a meme kucultme diklestirme yaptirma karari aldi ve gule oynaya pat diye ameliyat oldu ve hastaneden bir gunde cikti. Yeni memelerinin sekli muthisti, dikisleri de incecik ve tertemizdi. Bu yuzden herkesin tersine Istanbul’dan kalkip Izmir’e gelip Dr Ahmet Aksoylar’a ameliyat olmaya karar verdim. Bu kararimin ne kadar dogru oldugunu da hem ameliyat surecinde hem de ameliyat sonrasindaki surecte bir kez daha anladim. Karin germe baslibasina ciddi bir ameliyatmis ve meme ile birlesince ameliyat sonrasi doktor hasta iliskisi daha da onemliymis. O yuzden oncelikle doktorunuza cok guvenmelisiniz ve sizinle ilgileneceginden emin olmalisiniz. Benim butun pansumanlarimi doktorum kendisi yapti, surekli temasta kaldik, ne zaman arasam telefonu kendisi acti ve her turlu soruma cevap aldim beni destegiyle rahatlatti. En korktugum bolge karin kesisiydi yaramin acilmasindan, dikisin duzgun olmamasindan, gereksiz uzun olmasindan, cirkin kocaman bir gobek deliginden, dikislerin acilmasinda iltihaplanmasindan vs vs cok korkuyordum. Cunku karin germe malum cok komplikasyon cikarabilecek bir ameliyat hele benim gibi sigara icen birisiyseniz risk cok daha buyuk. Bugun 20. Gunum ve tertemiz, incecik pespembe bir dikisim var. Mememin bir tanesinde minik bir bolgede kalin kabuklanma oldugu icin iki gunde bir doktorum kendisi pansuman yapip kontrol ediyor. Odemlerim azaldikca karnimin sekli oturmaya basladi ve cok hosuma gidiyor. Memeler ise sutyensiz dimdik kucuk bolge haric dikislerim simdiden incecik ve pembe. Surekli acip acip bakiyorum yeni vucuduma gercekten bu ben miyim gorduklerime inanamiyorum sabah ilk isim aynaya kosmak oldu. Tek pismanligim neden daha once yaptirmadigim oldu
Fiyat nedir bu işlemlerin bende düşünüyorum

Fiyat nedir bu işlemlerin bende düşünüyorum

Benim yaptırdığım işlemler ve fiyatları 🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌸🌸🌿🌸🌸🌸🌸🌿🌸

Ben gogus diklestirme ve karin germe oldum kol germe yoktu. Acikcasi kombine ameliyati tavsiye ederim, sebebine gelince ne cekiyorsan ayni anda cekip bitiriyorsun. Bir de tuyo vereyim sana vucut ayni anda iki agriyi hissedemiyor tek bolgeye odaklaniyor. Ben meme diklestirme oldugumu hissetmedim bile karnima odaklandi beynim. Senin daha altinci gun boyle hissetmen de cok dogal, panige kapilma kendine on gun sure tani goreceksin cok iyi olacaksin. Biraz sabir canim
kombine mantikli ama sorun suki eger kol + gögüs + karin düsünüyorsaniz, yatip kalkarken veya günlük hayatta zor olabilir diye düsündüm.. cünki koldan destek almak gerekir kalkarken, diger türlü eger kol olursaniz karindan destek almak gerekir.. bilemedim o yüzden en mantiklisi hangisi. 3ü birden fazla olabilir galiba

Ha birde tecrübeli olanlar.. karin mi daha hizli iyilesti yoksa kol mu? Cünki önce karin ve gögüs ameliyati olunursa, koldan destek almak gerekir. 2-3 ay sonra karin ne durumda olur bilmiyorum yani 2-3 ay sonrada kol germe olunursa "karin" ne kadar destek olabilir yatip kalkarken vs ? kaslar tamamen kesiliyor degil mi?

Herekes genelde rakamlari ozelden yazdigi

Bu yaziyi benim gibi uzun zaman kararsiz kalan, ameliyattan korkan, doktor seciminde nelerin onemli oldugunu ve sureci ogrenmek isteyen arkadaslar icin yaziyorum.

Gecmis yillarda diyetisyen yardimiyla 40 kilo verdim ve beklendigi gibi zayiflayinca asiri deforme oldum ama ameliyattan cok korktugum icin bu konuyu bir fantazi konusu haline getirip ah keske diye diye seneler gecirdim. Son bir sene ise buraya uye olup ameliyat olanlarin tecrubelerini okuyup cesaret toplamaya calisarak hayal kurarak gecti gitti. Pandemi, maddiyat, doktor secimi, korku, sigara birakma vs vs. Bahane hic bitmiyordu bende bu yuzden surekli tarihi oteledim durdum. Sonra Izmir’deki kuzenim Dr Ahmet Aksoylar’a meme kucultme diklestirme yaptirma karari aldi ve gule oynaya pat diye ameliyat oldu ve hastaneden bir gunde cikti. Yeni memelerinin sekli muthisti, dikisleri de incecik ve tertemizdi. Bu yuzden herkesin tersine Istanbul’dan kalkip Izmir’e gelip Dr Ahmet Aksoylar’a ameliyat olmaya karar verdim. Bu kararimin ne kadar dogru oldugunu da hem ameliyat surecinde hem de ameliyat sonrasindaki surecte bir kez daha anladim. Karin germe baslibasina ciddi bir ameliyatmis ve meme ile birlesince ameliyat sonrasi doktor hasta iliskisi daha da onemliymis. O yuzden oncelikle doktorunuza cok guvenmelisiniz ve sizinle ilgileneceginden emin olmalisiniz. Benim butun pansumanlarimi doktorum kendisi yapti, surekli temasta kaldik, ne zaman arasam telefonu kendisi acti ve her turlu soruma cevap aldim beni destegiyle rahatlatti. En korktugum bolge karin kesisiydi yaramin acilmasindan, dikisin duzgun olmamasindan, gereksiz uzun olmasindan, cirkin kocaman bir gobek deliginden, dikislerin acilmasinda iltihaplanmasindan vs vs cok korkuyordum. Cunku karin germe malum cok komplikasyon cikarabilecek bir ameliyat hele benim gibi sigara icen birisiyseniz risk cok daha buyuk. Bugun 20. Gunum ve tertemiz, incecik pespembe bir dikisim var. Mememin bir tanesinde minik bir bolgede kalin kabuklanma oldugu icin iki gunde bir doktorum kendisi pansuman yapip kontrol ediyor. Odemlerim azaldikca karnimin sekli oturmaya basladi ve cok hosuma gidiyor. Memeler ise sutyensiz dimdik kucuk bolge haric dikislerim simdiden incecik ve pembe. Surekli acip acip bakiyorum yeni vucuduma gercekten bu ben miyim gorduklerime inanamiyorum sabah ilk isim aynaya kosmak oldu. Tek pismanligim neden daha once yaptirmadigim oldu
tecrübelerinizi takıp ediyorum çok geçmiş olsun bende sizin doktorunuza gitmek istiyorum benide fiyat konusunda aydinlatabilirmisiniz

Ha birde tecrübeli olanlar.. karin mi daha hizli iyilesti yoksa kol mu? Cünki önce karin ve gögüs ameliyati olunursa, koldan destek almak gerekir. 2-3 ay sonra karin ne durumda olur bilmiyorum yani 2-3 ay sonrada kol germe olunursa "karin" ne kadar destek olabilir yatip kalkarken vs ? kaslar tamamen kesiliyor degil mi?
Karin germe en zoru bu imis kol germe bilmiyorum ama karin da bile bir ayda haraketlerin normallesiyor.

o zaman mantiklisi önce karin + gögüs olmak degil mi ? Ki kollardan her türlü günlük hayatta destek alabilmek icin..
Evet oncelikle karin ve memeden kurtulmak insani daha cok motive eder moral verir ama doktor ne onerecek bilemeyiz bazi doktor neresi cok ihtiyac gosteriyorsa onda israr edecektir hakli olarak. Bu isleri biraz da doktora guvenerek kararlastirmak lazim onlarin illaki bir bildigi var sizi cok zorlayacaksa kombin onermezler zaten. Doktorunuzun onerilerine guvenemiyorsaniz ameliyat olmayin zaten bu is iki saatlik is degil yaptirdim bitti degil dikisi var komplikasyonu var revizyonu var var oglu var, belki aylarca surecek bir iletisim gerektiriyor doktorla aranizda. Kontrolu tamamen devredip ona inanmaniz lazim, siz sureci yonetmek isterseniz bu is olmaz olsa da mutlu olamazsiniz sonucta caninizi teslim ediyorsunuz

selam herkese 🙋‍♀️ ben de uzun aradan sonra forum a estetik ameliyatı araştırmak için döndüm. meme 100, gögüs altı 80, bel 80, göbek 100 kalça 105 cm. meme küçültme ve karın germe istiyorum. çok fark ve sorun yoksa lipoyla veraver veya daha ucuz ve sağlıklıysa kg verip. fiyatların ortalamasını bile bilmemek sürekli öteletiyor. fiyylar hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim ona göre drlarla görüşüp plan yapayım.
herkes taş gb olur inşallah 😁

X