Tüp Bebek Merkezleri DR. Aret Kamar la tedaviye başlayanlar ve başlayacaklar buluşalım destek olalım

evet daha önce sgk ile daha avantajlıydı ist tüp de yaptırmak 2,000 geliyordu ilaçlar dahil.Umut tüp de raporsuzmu yaptırmıştın kaçıncı denemendi biras ara ver sen daha iyi olur senin için okadar iğne
Çapadan randevu almak için gece 12 ye 10 kala internetten alıyorsun randevuyu ozaman geçiyordum pc başına ancak alabilmek için.

Umut tuptede raporsuz yaptirdim, isten izin alsam maasimdan tam gun kesiliyordu. Ara vermem gerekli ama yasim geciyor son tedavimden once umut beni murat berksoya yonlendirmisti murat bey 6 ay boyunca gunde 25 tane ilac icirtti bana ustune birde tutmadi vucudum zaten cok yiprandi tatlim. Sen hic raporlu deneyebildinmi.

İş de önemli ama bi şekilde bebek için zaman kaybetmemeliyiz
günde 25 ilaçmı :18: mikroenjeksiyon dediğin tüp bebek değilmi
Ben ne raporlu ne raporsuz hiç yaptıramadım daha

Tedavileri aksatmadim lale99 is arasinda 5 defa denedim. Microda tup ama canim benim Murat beyde gordugum tedavi tup oncesi on hazirlikti bitkisel ilaclar vs. 4 kez negatif sonuc alinca isi sansa birakmayalim dedi doktorum esimi ve beni vucudumuzun on hazirligi icin murat berksoy adinda bir aile hekimine gonderdi o tamam vucudunuz hazir diyince umutta suleyman beye 5. tedaviyi olduk ama Murat bey tam bir fiyasko asla tavsiye etmemmmmm uzun ve yipratici bir surecti cokkk param gitti 10 bin TL yakin harcadik bu murat berksoy denen doktora . Adam ender sarac gibi biri iste tatlim. Para tuzagi istee.

hımmm bizde adı ömer diye birinden aldık tvden izleyip sipariş vermiştim senin kadar harcamadık da ona sonuç alamadık yani..5 defa tüp 45.000 yakın para İnşallah tutar artık

16 kasım çarşamba aret beyden randevu aldım uzun bı aradan sonra tekrar tedavıye merhaba dıyorum

ben zeynep kamilden iki ay oldu almama az kaldı randevu netten aldım bi gittim adet 3.günüme denk geldi hemen tahliller yapıldı konseye giiti şimdi heyette salı almaya gtcez raporu

Canım merhaba testlerimi yaptırmam gerek ben de devlet hastanesine gidicem dahiliyeden mi randevu alayım yoksa kadın doğumdan mı yardımcı olur musun acil?

Merhabalar bende 7 kasimda istanbul tup bebek merkezinde transferimi yaptirdim. Doktorum Aret Bey'di. Bugun 3. Gunum. Ayrica 2. Denemem. Hakkimizda hepimiz icin hayirlisi olsun. Dyalarinizdan eksik etmeyin.

Merhabalar bende 7 kasimda istanbul tup bebek merkezinde transferimi yaptirdim. Doktorum Aret Bey'di. Bugun 3. Gunum. Ayrica 2. Denemem. Hakkimizda hepimiz icin hayirlisi olsun. Dyalarinizdan eksik etmeyin.

İnşallah hamilelik haberini verirsin burdan canım hayırlı olsun dua edicez sana :)

Canim hayırlısı olsun...raporlu mu tup bebek yaptirdiniZ yoksa sizmi karsiladiniz benim rapor isim olmadi bende beklemek istemiyorum artik eger siz karsiladiysaniz kac para ya mal oldu canim ...

Son düzenleme:
merhaba bugun aret beyle randevum vardı c.teside urologla var onla goruştukten sonra tedavı için kaar verelım dedı bende maddı olarak çok yıprandım hemen başlayamayacağım (( ropor çıkarmak istıyorum ne yapmam lazım zeynepkamılemı gıtsem ark orda çıkarmıştı yoksa çapamı yardımcı olurmusuz giderken goturmem gereken şeyler varmı?

Merhaba canim nasilsin gelen giden yok ne zamandir. Testlerimi yaptırdım ama en önemlileri rubella ve toxoplasmaları gittiğim devlet hastanesi yapmıyormuş. Nerede uygun yaptırabilirim bi fikrin var mı?

Selam canım ben şişli egitim arastırma hstnesinde yptırdım tatlım orada yaptırabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…