Dr. Ayça Kaya/ 1 haftada 3.5 kg diyeti

anlaşilan şimdilik tekim bu sayfada bir haftalık deneyecem bu diyeti bakalım sonuç ne olacak
sabah 1 yumurta çok az peynir 3 -4 zeytin salatalık 1 dilim ekmek
ara 1 çay bardaği sütlü kahve
öglen tavuklu salata yogurt 1 d.ekmek
ikindi misafirlikte 3 -4 kaşik patates salatası tadımlık puaça
akşam tavuklu salata 1 kase yogurtlu zeytinyağlı sebze meyve bol su inş yeşil çay içecem

dün bu diyete başladım ama tam uygulayamadımsamda yinede 300 gr vermişim çok iyi bence ilk gün 65.300 2.gün 65

sabah 1d.ekmek az peynir yeşillik
ara 1ç.bardaği kahveli süt
öğlen misafirlikte kayısı tatlısı yarım yaşpasta 1.yaprak sarması
akşam da inş zeytinyağlı fasulye yogurt meyve yerim

bu sayfada da yanlızım neyse deneyimlerimi yazayım inş sizlere faydalı olur
bugun 3 günün sabahında tartıldım 5oo gram vermişim toplam üç günde 700 gr bundan sonra bir haftayı doldurduktan sonra tartilacam

merhabalar.. Ben bu diyeti 5 gündür yapıyorum. gayet tok tutan bir diyet sadece akşam yemeğinden sonra acıkma oluyor bende ama onuda unutmaya çalışıyorum:)) boyum 1,57 şimdilik hedefim 47 pazartesi tartıldım 53,5 kiloydum ama regl başlangıcıydı onun verdiği şişlikte inmiş olabilir şu an tartıda aç karnına 51,5 çıkıyorum 1 kilosu regl den dolayı desek sanırım 1 kilo vermişim. Yinede tam olarak ne kadar verdiğimi kestiremiyorum onuda ancak haftaya anlayabilirim. Ben bu diyeteönümüzdeki haftada devam edeceğim gelişmeleri sizinle paylaşırım arkadaşlar..

bende yarın diyete başlıcam gelişmeleri hergün yazarım sporla desteklemeyi düşünüyorum bu sabah 59 kilo geldm yarın sabah görüşürüz yapan arkadaşlarla:)

yapan arkadaşlar faydasını gördüyse bizimle paylaşabilr mi
bende yarın bu diyete başlamayı düşünüyorum.
boyun 164 kilo 62.hedefim 55
hadi hayırlısı

ben bugün başladım kahvaltıda 1 domates 1 salatalık 2 tane zeytin yedim 59 kiloyla başladım

üni. öğrencisiyim ve kendim yemek hazırlamaya üşendiğimden ve yıl boyunca genelde hazır yiyeceklere ağırlık verdiğimden dolayı oldukça kilo aldım. şuan 63 kiloyum hedefim 55e düşebilmek. cuma günü başlıycam bu diyete umarım faydasını görürüm.

hadı hayırlı olsun canım :) boyun ve yasın kac acaba :) bende yarın malzemelerı alıp baslamak ıstıyorum ınsaALLAH :)

saol canım boyum 1.63 kilom 59 25 yaşındayım dün başladım bugün devam ediyorum:) hedefim 55 oyüzden vercem inşaalah dün akşam birbuçuk saat yürüdüm eve geldim 300 kere ip atladım

üni. öğrencisiyim ve kendim yemek hazırlamaya üşendiğimden ve yıl boyunca genelde hazır yiyeceklere ağırlık verdiğimden dolayı oldukça kilo aldım. şuan 63 kiloyum hedefim 55e düşebilmek. cuma günü başlıycam bu diyete umarım faydasını görürüm.

ben geçen hafta yediklerime dikkat ettim birazda spor falan 62 den 59 a düştüm şimdi buna başladım sende verebilirsin

bende başlayayım dedim dünden beri dikkat ediyorum ama çalıştığım için tam uygulayamıyorum.inşallah bu hafta okul bitecek o zaman evde olucam uygularım cumadan itibaren.ama yaklaşık 2 aydır yediklerime dikkat ediyorum.hiç ekmek yemiyorum akşam 6dan sonra bişi yemiyorum eşim 4 kilo verdi ben bi gr veremedim yahu.anlamadım bu işi :)
birbirimize destek olalm bence.vereceğimiz bi kaç kilo sonuçta.hedefimize daha kısa sürede ulaşırız diye düşünüyorum

bende başlayayım dedim dünden beri dikkat ediyorum ama çalıştığım için tam uygulayamıyorum.inşallah bu hafta okul bitecek o zaman evde olucam uygularım cumadan itibaren.ama yaklaşık 2 aydır yediklerime dikkat ediyorum.hiç ekmek yemiyorum akşam 6dan sonra bişi yemiyorum eşim 4 kilo verdi ben bi gr veremedim yahu.anlamadım bu işi :)
birbirimize destek olalm bence.vereceğimiz bi kaç kilo sonuçta.hedefimize daha kısa sürede ulaşırız diye düşünüyorum

sanırım metobalizman yavaş çalışıo eşine göre o verdiğine göre aynen birbirimize destek olalım kısa sürede zayıflayalım

sanırım metobalizman yavaş çalışıo eşine göre o verdiğine göre aynen birbirimize destek olalım kısa sürede zayıflayalım

gerçekten baya bi zayıf çalışıyor metabolizmam sanırım.aman yaa şu bayanların kilo sorunu ne olcak böyle.evli misin bilmiyorm ama evlendikten sonra kilo aldm ben. :)

gerçekten baya bi zayıf çalışıyor metabolizmam sanırım.aman yaa şu bayanların kilo sorunu ne olcak böyle.evli misin bilmiyorm ama evlendikten sonra kilo aldm ben. :)

ozaman ben hiç evlenmiyim bekar iyi böyle:) ben çok yemek seçiyorum vücudum kan üretmio kan ilaçları kullandığım için kilo alıyorum şuanda kanım yerindeyken aldığımı veriyim die uğraşıom:)

X