Dr. Ayça Kaya/ 1 haftada 3.5 kg diyeti

Mantikli bir diyet
Ben kendi listemi birakiyorum sikildim zaten buna baslicam yarin.
Ise yaramadi diyen arkadaslar tam yaptiniz mi cunku benim diyetimde buna benziyor hatta faha fazla yiyorum ama kili veriyordum haftada 1 kilo

bu diyeti yapan arkadaşlar kilo veren oldumu?

kızlarrr bugunden itibaren ben de başlıyorum. 1 ay sonra okulum başlayacak en az 7 8 kilo vermem lazım ki bu diyete göre fazlasını bile verebiliirm sanırım :))

destek olalım birbirimize KK nım güzelleri :KK36::KK36:

kuzum 2 yıl önce yazmışın....konuyu hortlatayım dedim....gerçekten işe yarıyor mu....denedinmi......güvendiğim arkadaşıma sorayım dedim...:KK56::KK56::KK56:

kuzum 2 yıl önce yazmışın....konuyu hortlatayım dedim....gerçekten işe yarıyor mu....denedinmi......güvendiğim arkadaşıma sorayım dedim...:KK56::KK56::KK56:

alıntıyı görünce bende bi an şaşırdım ne zaman yazmışım ki bunu diye, baya eskiymiş demek ki :KK1::KK1:

valla canımcım bu şekilde ara öğünleri olan diyete tam harfi harfine uyarak çok güzel kilolar verdim şimdiye kadar, bide ben aç kalamıyorum agresif oluyorum o zaman :KK53: o yuzden böyle diyetler tam benlik, tavsiye ederim yani kesinlikle :KK34:

alıntıyı görünce bende bi an şaşırdım ne zaman yazmışım ki bunu diye, baya eskiymiş demek ki :KK1::KK1:

valla canımcım bu şekilde ara öğünleri olan diyete tam harfi harfine uyarak çok güzel kilolar verdim şimdiye kadar, bide ben aç kalamıyorum agresif oluyorum o zaman :KK53: o yuzden böyle diyetler tam benlik, tavsiye ederim yani kesinlikle :KK34:

anladım canım aynen bende sinirleniyorum.....bir doktor sebebinin hipoglisemi olabileceğini söyledi....tetkikler yapılacak...randevu aldım.....aman canım sende eğer sinirli olyorsan ve tatlı krizi felan yaşıyorsan....dikkat et......

yürüyüş spor yaptınmı bu diyette....
ben tüm gün masa başındayım.....arada dans ediyordum haftanın belli günleri....bide kardiyo olsun diye ip atlıyordum.....basit şeylerdi ama etkisi olmuştu...

diyet yaparken bunları yapmam gerekir galiba.....:26::26::26:

anladım canım aynen bende sinirleniyorum.....bir doktor sebebinin hipoglisemi olabileceğini söyledi....tetkikler yapılacak...randevu aldım.....aman canım sende eğer sinirli olyorsan ve tatlı krizi felan yaşıyorsan....dikkat et......

yürüyüş spor yaptınmı bu diyette....
ben tüm gün masa başındayım.....arada dans ediyordum haftanın belli günleri....bide kardiyo olsun diye ip atlıyordum.....basit şeylerdi ama etkisi olmuştu...

diyet yaparken bunları yapmam gerekir galiba.....:26::26::26:

benm ayagımdaki rahatsızlık sebebiyle tek yapabildigim spor yürüyüştür canım o yuzden genel olarak yürüyordum bu diyette :KK34: ama öyle saatlerce degil, yarım saat gibi..

ip atlamanın çok etkili oldugunu duymuştum, bide spor olmadan verilen kilo alınır sanki mantıklı olan kaloriyi harcayarak vermektir kendi imkanların doğrultusunca bişeyler yapsan daha iyi olur :KK31:

bugün bu diyete başladım hanımlar.....ramazana kadar 3 kilo hedefim.....:KK19:

kahvaltı

1kk beyaz peynir
5 tane siyah zeytin
domates
biber
maydonoz
roka
1 dilim ekmek

merhaba :KK24: epey bi okudum güzel kilo verenler olmuş :) bende bu günden itibaren başlıyorum her hafta kilo durumumu paylaşırın şuan boyum 164 kilom 67.9 haftada 2 kilo verdirse hatta bir kilo bile versem çok mutlu olurum herkese bol şans :cool:

Diyet Listeleri İçin Tıklayınız
Diyet Hakkında Herşey Ve Süper Diyet Listeleri İçinTıklayınız

index.php

merhabalar. bu diyete başlayan sonucunda başarı elde etti mi etmedi mi yazmamış. ben Ayça Kaya ya güveniyorum. en azından evlerimizde olan şeylerle bir diyet listesi hazırlamış. eşimle birlikte dün başladık. hafta sonu olduğu için pek uyamadık ama bu listeyi baz alarak kendimize göre diyetimize basladık. olumlu sonuc alacağımızı umuyorum. alamazsak da eğer suç benim bağırsaklarındır. bağırsak sıkıntım var cünkü. hadi bakalım sonucu ben cok merak ediyorum

boyum 164cm.kilom 67.1 ile basladım cumartesi sabah.
cumartsi listem şöyle idi

kahvaltı:
1 haslanmış yumurta, 1 kk peynir, salça, 2 lokma bal, çay, 1/4 simit
öğle:
1 dilim ağlayan pasta (dün akşam misafir vardı yememiştim bugün yerim diye)
akşam:
tavuklu bezelye 1 porsiyon
yoğurt
2 kaşık mantar sote
gece:yok
ayrıca 2 lt su ve 3000 adım yürüyüş

sabah kalktığımda kilom 66.7 idi.şimdilik güzel.

kızlar ben bu diyeti gerçekten çok beğendim 58 kiloyum boyum 1,58 8 kilo vermek istiyorum yarın başlıycam gelişmeleri yazarım birbirimize destek olalım kızlar hepinize şimdiden başarılar diliyorum :KK9::KK8:

Kahvalti:KK43:10 da)
1 haslanmis yumurta.1 kk peynir.2zeytin.salca.yesillik.2 dilim kizarmis ekmek.2 sekersiz cay
Ara:KK43:15.30)
1 avuc beyaz leblebi.5 badem.1 portakal
Aksam:KK43:17.00)
5 yk tavuklu bezelye.5 yk kuru fasulye.salata.yogurt
Ekmek yok
Gece:
1kivi yemeyi planliyorum.

günaydınlar.
dün gece dediğim gb kivi yedim ve göbeğim için yoğurt kürüne basladım.ardından 10 dakika aletli spor yaptım

sabah wc den sonra tartıldım. kilom 66.3 tü. düne göre 400 gr gitmiş.

sabah aceleden biraz az yedim.
1 dilim ekmek, 1 haslanmış yumurta, 1/2 kk peynir, 1 dal roka
ara: kayısı çayı
az sonra yine yeşilcay içerim öğlene kadar böyle

öğle yemeği:
6 tepeleme yemek kaşığı tavuklu bezelye(3 gündür sonunda bitti)
1 dilim ekmek
1 bardak ayran
ardından kiraz sapı çayı içtim

Once dunku menumun devamini yazayim
4 gb 2 ksk yogurda 1 kasik musli ekledim 1ksk da kuru uzum.yedim
6 da aksam yemegi: 2 kepce tarhana corbasi, 1 kofte, az brokoli ve yogurt,ekmek yok
Gece: 2 yudum boza, azicik kuruyemis
Hareket olarak mekik ve aletli hareket

X