Dr. Ayça Kaya/ 1 haftada 3.5 kg diyeti

ben 65.6 yım. 5 günde ancak 100 gr gitti. adet şişkinliğim vardı bugün adet oldum. bakalım nasıl olacak değişim olacak mı merak ediyorum

devamlı girer yazarsanız ben de yazarım kızlar. hem menülerimizi de paylaşırız isterseniz. benim 1 haftalık denememde kimsecikler yoktu insanın yazası gelmiyor. karar verelim bizim sayfamız olsun

devamlı girer yazarsanız ben de yazarım kızlar. hem menülerimizi de paylaşırız isterseniz. benim 1 haftalık denememde kimsecikler yoktu insanın yazası gelmiyor. karar verelim bizim sayfamız olsun
58 den 53 e indim ve yarn tempolu yürüyüşü artırcam ayrıca mekiğe baslıycam

yarından itibaren menüleri yazmaya başlıycam haftaya cuma kendimize hedef koyalım öreneğin 2 kilo vericez diye azimli olalım destek olalım birbirimze:KK45:

Gnydn kizlar.
Bugun mutlu uyandim.65.1...500gr gtmis.dun baya dikkat ettim ama.darisi bugune

yarından itibaren menüleri yazmaya başlıycam haftaya cuma kendimize hedef koyalım öreneğin 2 kilo vericez diye azimli olalım destek olalım birbirimze:KK45:
Hadi bakalim ben basliyorum o zaman
Hafta sonlari bizim 2 ogun oluyor. O nedenle kahvaltiyi biraz fazla yaptim.hafta sonuna yakisir gb yani.
Kahalti oncesi 1 brdk su
Kahvalti: 1 patatesten yapilmis kizartma,1 haslamis yumurta,1/2 simit,1 kk peynir,4 zeytin,2 lokma bal,2 sekersz cay
Biliyorum fazla ama soyle dusundm.hafta icinin kahvalti+ ara ogun+ ogle yemeginde alacagim kalori kadar olabilir aldigim kaloriler dedim.

kızlar göbek eritmek için ne yapabilriz yazarsanız iyi olur
Ben aksamlari revoflex diye bi alet varya ondan yapiyorum.yesil tekerlekli lastikli.yukari gogru esnemek de cok ii geliyor bence.
ayrica esimle aksam yemeginden sonra yuruyuse cikiyoruz hava guzel olursa.

Suan lahana çorbası diyetindeyim bitsin bence başlicam buna inş. Tek sıkıntım öğlenleri ızgara yemek çalışıyorum dısardaki yemeklerede güvenmiyorum napıcas bakalım

merhaba kızlar sabak 08.00 de büyük bir bardak su içtim 11.00 de yaptım kahvaltıyı bir domates bir salatalık bir yumurta ve yeşil çay içtim içine bir çubuk tarçın koydum 13,00 de bir elma yedim şimdilik suyumu içiyorum akşamda salata ve bir kase yoğurt yiyeceğim

merhaba kızlar sabak 08.00 de büyük bir bardak su içtim 11.00 de yaptım kahvaltıyı bir domates bir salatalık bir yumurta ve yeşil çay içtim içine bir çubuk tarçın koydum 13,00 de bir elma yedim şimdilik suyumu içiyorum akşamda salata ve bir kase yoğurt yiyeceğim
Seninkini okuyunca ne yemisim be dedim
Aksam sadece salata ve yogurt mu? Ben dayanamam o kadarla

Seninkini okuyunca ne yemisim be dedim
Aksam sadece salata ve yogurt mu? Ben dayanamam o kadarla
canım herkez kendi bünyesine göre ben dün kaçırdım biraz yeme ayarını bugünlük böyle yapıyoum ama salatam 2 kişinin yiyebileceği büyüklükte olduğu için çok doyurucu

Evet devam edeyim. Sabahki yogun kahvaltidan sonra 2 gb 1 soda ictim. Sonra esimle pazara gttik. Avm falan.eve geldik. 6 gb aksam yemegi yedik.
1 kepce mercimek ,1 porsiyon ispanak ve yogurt.ekmek yok
Sonra misafirlerimiz geldi. Irademi kullandim. Sadece 1 brdk cay ictim.suan deli gb acim valla.ama gunu kapattim
Sizler ne alemdesiniz?

Gnydn kizlar...tarti yine eski moduna dondu. Bana saka yapti galiba.dunku kilomu hic gormrmis varsayip yine 65.6 dan devam ediyorum.bu duruma soyle de denileblir.dun yedigin kizartmalr bugun tartida fazla cikar.
Sizleri de merak ediyorum.ozellikle kokosh seni

günaydınn bugün haşlanmış 1 yumurta 3 zeytin 1 salam 1 salatalık yedim ve tabiki 05 lt su içtim çavdar ekmeğim bitmiş evde beyaz ekmek vardı ama yemedim bu arada bi de çay içtim

merhabalar çok acktım küçük bi tost yedim yanında 1 biber közlemesi yedim bu arada acı çehre çayı almaya gidiyorum onada başlıycam

Mrb.bugun sinav gorevim vardi. Kahvaltiyi pek yapamadim.1 kurabiye yedim.
13.30 da gelince:1 dilim cemenli ekmek, 1 portakal
Misafirim vardi onlarla birlikte 16.30 yemek yedim(aksam yemegi): 2 yemek kasigi pilav, 1 porsiyon firinda tavuk patates, 2 kask yogurt

X