Dr. Ayça Kaya/ 1 haftada 3.5 kg diyeti

özel mesaj atttım sana canım

Özel mesaj bizi de meraklandırdı.

Bu gün 57.5 oldum..Çok mutluyum..Bu diyeti düzgün yapsam fazlalıklardan çabuk kurtulacağım ama ben iki yapıyorum bir gün biraz bozuyorum..Yinede 1.5 kg gitti..

Brde günde 1 litre karbonatlı su,iki kerede yeşil çay,kiraz sapı v.s karışık çay,yatarken bir bardak sirkeli ballı su içiyorum..53 kg oldum mu tamamdır..

Güzel bi listeye benziyo
Bende üniversite başlamadan biraz kilo versem iyi olacak
Yarın bende başlayayım
Ama çok erken sabah kahvaltısı ben öğlene doğru kalkıyorum genelde

bende bugun basladım simdiye kadar guzel gıttı bakalım bi hafta sonunda ne olacak sonuclarını yazarım

şok diyete başlıcaktım wazgeçtm bu daha sağlıklı...inşş ayça hanım bizede yardımcı olurda haftaya kendimi 70lerde falan görürüm =)

Bende bugün bu diyete başladım ya Allah bismillah :) gelişmeleri yazarım size 1 hafta sonra tartılacağım. sabah kahvaltısını yaptım sımdı aramı yapıyorum sütü sevmediğim için yoğurt'a 1 çay kaşığı kahve attım yiyorum.

yrn ben de bu dıyete baslıyorum kızlar

Bende yarın başlıyorum bende çok dr listesi var ama bide bunu denemek istiyorum bakalım sonuç ne olur sabah 96.5 çıkmıştım

kusura bakmayın ablalarım bu yulafı nasıl alıcaz ???? müsli gibimi anlamadım ben

herkes bugun başladım yarın başlıyorum demiş ama şööyylee 1 hafta yapıpta sonuç yazan yok. galiba iş başa düştü. ben deneyip sonucunu buraya yazıcam.bugun başladım işte. kilom 71.5 haftaya cumaya kadar da tartılmıycam görelim baalım sonucu.

inşallah şööyylee altmışlı sayıları görürüm bendee...

cnm ben yaptım 500 gr verdım ama reglı olacağım ondan az dıye tahmın edıyorum halen devam edıyorum diyete

kızlar ben bu diyeti ilk 1 hafta 10 gün yaptıgımda 3 4 kilo verdim sonra ara verdim bu diyete bi iki hafta gene basladım 1 kilo alınca veremiyorum simdi yaaaa :/

Diyet yapmış ve yaptıgı diyettede muhafak olmuş biri olarak bence çok güzel bir liste.Hayatım boyunca hiç bir diyet listesine uyum saglamayan ben bu diyeti kendi hayatınıza göre uygularsanız herkesin başarılı olacagına inanıyorum.Hem aç kalınmayacak hemde verdiginiz kiloları hemen geri alınmayacaktır.Diyet yaparak zayıfladım ama listeye uymadım ama genelde yaptıgım bu diyet herkese göre farklı secenekler hayat tarzına göre farklı satler uygulanabilir ama temelde bu liste.Bunun yanında su ve günde 1 saat yüryüş eminimki kimse ben kilo veremedim diyemez.
Eger kilonuz fazla ise bu listeyi biraz fazlalaştırabilirsiniz kilo vermeniz yavaşlayınca biraz kısabilirsiniz bunu kendiniz kendi hayat tarzınıza göre ayarlamanız kendi listenizi kendi yaşamınıza göre çıkarmanız yeter.
Güzel kilo vermeler

inşallah istediğin kiloya ulaşırsın bende arayış içerisindeyim çok diyet okudum ama hala kararsızım

Son düzenleme:
kimse yazmamış diye artizlik yaptım ama bende yapamadım ki :) kararsızım ne yapsam diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…