Dr. Ayça Kaya/ 1 haftada 3.5 kg diyeti

Bu Ayça Kaya Habire Millete Liste Veriyor Kendi Neden Şişman :26: 42 Beden Rahat Var

kızlar ben pazar akşamı başladım bu diyete iyi gidiyor tam bana göre dün gece yatarken çok acıktım ama bende ufak bi meyvayla bastırdım tek sorun sabah geç kalkmam o yüzden de kalkar kalkmaz bi bardak süt içiyorum sonra yarım saat 45 dk sonra felan kahvaltımı yapıyorum umarım iyi olur gelişmeleri yazarım sizde yazarsanız daha çabuk ilerleriz

Canimmm 1 ay olcak nerdeyse.gelismeleri yazar misin?:)

merhaba

bu diyette bende başladım.bu gece hazırlıkta daha.hazırlıktan kasttım şu: bir gece önceden gereksiz yemek yememeye başlamak.bir hafta bunu yapacağım.sonra öbürkü ayça kaya diyetini yapacağım.sonra dukan sonrada karatay diyetini yapacağım.tamamlamasam bile sıkıldıkça değiştiririm.bu isimler bana daha güvenilir geliyor çünkü dr hepsi.ayça kaya kendi kilolu olabilir.yalnız programlarda zayıflattıklarını gördükten sonra kadının kilosunu göremiyorum.

baya bi yürüyebiliyorum.90dakika yürüyecem.500 kere zıplıyacağım.(bu arada bir arakadaş demiş ki zıplamak çok işe yarıyor.doğru.bende sürekli evde olmama ve bol bol abur cubur yememe rağmen zıplamanında katkısı ile 10 küsür senedir aynı kilodayım.arada 1-2 alıp veriyorum.)ebru şallı ile plates yapacağım.(bir ara çok güzel yaptım.ve çok faydasını gördüm.)buradaki parklarda spor alanlarında aletleri kullanacağım.bu kadar hareketten sonra kalp krizi geçireceğim sanmayın.sürekli evde olduğumdan geçirmem.

9lu çayıda kullanmaya başlıyacağım.ayhan ercanın çayı.bir adamı baya bi zayıflatmıştı.bu arada ayhan ercan Türkiye aktarlar derneği başkanı.

diyetin sonucu ne olsu acaba

selamlar,ben bu diyeti yaptım 7.günü bitirdim ve 8.günü sabah bir şey yemeden tartıldım ve tam 3.5 kilo vermişim üstelik benim hipotiroid ve insülin direncim var ona ragmen verdim .kesinlikle bir şüphenüz olmasın tam uygular suyunuzu içer biraz da spor yaparsanız verebilirsiniz.

PEKİ KİLONUZ NE İDİ MESELA BEN 70 KİLOYUM faydası olurmu
zaten boğazı kesersek herşey olur :))))))sorunda orada göbişler

bende yarin bu diyete basluycam ama gangi corba yemem gerkuyor aksam bilen varmi yardim lütfen

PEKİ KİLONUZ NE İDİ MESELA BEN 70 KİLOYUM faydası olurmu
zaten boğazı kesersek herşey olur :))))))sorunda orada göbişler

ben 100 kiloydum sanırım k,lo ne kadar fazla olursa o kadar cok etki gösteriyor ama emınım sen de verirsin :)

Kızlar merhaba.Daha once ayda 7 kilo verdiren diyet listem baslikli diyeti uygulayarak 10 kilo verdim. Yaklasik bir bucuk ay ara verdikten sonra 1gr bile almadim.Ama devam etmem gerekiyor hedefim 50 olmak.Şu an 64 kiloyum nisanin sonuna kadar 60 olmak icin bu diyeti uygulayacagim.Duzenli olarak buraya yazarim sonuclari. Sizlerden destek bekliyoruuum: )

merhabalar.
bende bugün bu diyete başladım, geçtiğimiz 5 günde de 5 kilo diyetini uyguladım. 2.8 kg verdim, şimdi bu diyete geçtim. şu ana kadar bir sıkıntı yok ama yolumuz uzun tabiki. herkese kolay gelsin...

Bu diyeti yapanlar sonuçları yazabilirler mi? Bende bu diyete başladım 3.günğm ama özel günümdeyim, faydası oolur mu diyetin, kilo verebilir miyim bir bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim teşekkürler :)

Ayrıca başka yapan yok mu? beraber yapalıım, her gün bu konuya girip bakıyorum

Meraba arkadasim bu diyeti degilde ayca kayanin diger buna benzer diyetiyle ben 9 gunde 2.7 kilo vermistim ...hem cok doyurucu hem kalici kilo verdiriyor...ama malesefki ben fazlasiyla abartarak geri aldim ve haftaya pazartesi bu diyete basliycam su an baska bir diyet yapiyorum...
Regl donemindede ise yaradigini dusunuyorum ben bu diyetin )

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar. haftada 3.5 kilo diyetinde 2. haftamı tamamladım hiç kaçamak yapmadım ancak sadece 1.2 kg verdim. çok sinir bozucu. bundan önce yaptığım 5 günde 5 kilo diyetinin metabolizmamı yavaşlattığını düşünüyorum. ama yinede devam ediyorum. daha ii bi fikrim yok çünkü:)

arkadaşlar ben bu diyete bugunden itibaren yapmaya başlıyorum bana arkadaşlık eden birileri varmı beraber yapalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…