Dr. Berk Gürpınara burun ameliyatı olan var mı

Merhaba arkadaşlar burun ameliyatı için doc.dr. Berk Gürpınar ile görüştüm mecidiyeköy özel tanfer hastanesinde bi doktor. Ona ameliyat olan bi kaç kişi var memnun ama buradanda sormak istedim yaptıran var mı kendisine. Konuşurken beni ikna etti kapalı teknikle yaparız seninki çok problemli bi burun değil dedi. İnstagram adresini verdi orada resimlere baktığımda çok beğenemedim. Kendisi yapıldığı an olduğu için şişlikler ödemler kanamalar mevcut o yüzden ilkte iyi görünmeyebilir resimler gözüne dedi. 22 şubata gün almayı planlıyorum lütfen acil yaptıran varsa bana dönüş yapabilir mi ?

Eklentiler

• Screenshot_2023-04-04-18-52-55-468_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-04-04-18-52-55-468_com.miui.gallery.jpg
    74,4 KB · Görüntüleme: 85
Bende bı tanıdık sayesinin önerileriyle doktor Berk beye burnumu yaptırdım 18 günüm olmasına rağmen burnum bu şekilde ve daha çok yeni hala ödemler ve şişlikler olmasına rağmen gerçekten şuan bile çok güzel duruyor bence gerçekten guvenipte yaptirabilicegin en iyi doktor en güler yüzlü işini iyi bilen bazıları bı saate bitti ameliyat felan yazmış bence aldırış etme asıl uzun sürerse bı sıkıntı var demektir ve ameliyat sonrası bile gerçekten hala sizinle o kadar ilgiliki Berk doktor her zaman ulaşabilirsiniz doktora her zaman yardımcı oluyor tam yüzünüze ne uygunsa onu yapiyor doğal burun veya tam tersi sizin ne istediğinize bağlı bide ameliyat sonrası nasıl baktığınızda çok önemli tabi yaptırdıktan sonra ozguveniniz yerine geliyor gerçekten hiç düşünme yaptır 😚

Ameliyatımın 1 saat sürmesi piezo tekniği kullandığı için değil, bana hiç piezo tekniği kullanmadı,benim yakınlarım benim burnumun şeklini gördükten sonra başka doktor aramaya başladılar, en yakın lise arkadaşımla ameliyattan 6 ay sonra cafede buluştum yüzümde bir farklılık hissetmesi çünkü burnum neredeyse hiç değişmedi ve aynı genişlikte hala, sadece hafif törpüleme yapıp bırakmış,bu yüzden kısa sürdü ameliyatım fotoğraf ekledim allah aşkına ya bu burun özenilerek yapılmış bir burunmu en son resme eski bir fotoğrafımı koyacağım anlayın diye,3. Resim eskilerden bir resim ve ben doktora kavisli ucu biraz kalkık ve kibar ince bir burun sırtı olmasını söylemiştim,eski burnuma çok benzeyen sadece kemerin hafif törpülendiği bir burunla karşılaştım ben,
Öncesinde taahhüt etmiş olduğu burna ilişkin fotoğraf benzeri bir şey var mıydı?

Öncesinde taahhüt etmiş olduğu burna ilişkin fotoğraf benzeri bir şey var mıydı?
İlk görüşmeye gittiğimde doktora ben hilal altınbileğin burnunu gösterdim böyle burun olurmu dedim yaparız dedi, sonuç fiyasko, hatta ameliyat sonra 6. Ayda burnumu hiç beğenmediğimi hala çok kaba ve çirkin kemerli olduğunu söyledim,kabul etmedi, kestirip attı gönderdi beni hemen, bir daha gitmedim bende kontrole, koskoca para ve zaman kaybı oldu benim için şimdi sil baştan yeniden estetik parası biriktiriyorum,

İlk görüşmeye gittiğimde doktora ben hilal altınbileğin burnunu gösterdim böyle burun olurmu dedim yaparız dedi, sonuç fiyasko, hatta ameliyat sonra 6. Ayda burnumu hiç beğenmediğimi hala çok kaba ve çirkin kemerli olduğunu söyledim,kabul etmedi, kestirip attı gönderdi beni hemen, bir daha gitmedim bende kontrole, koskoca para ve zaman kaybı oldu benim için şimdi sil baştan yeniden estetik parası biriktiriyorum,
Bence hukuki yollara başvurun kuzenim göğüs ameliyatı sonrası başvurdu. Özelden iletişime geçebilirsiniz.

X