Dr. Bora Karaali Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Mrba arkadaşlar daha öncede yazmıştım buraya ama kestane disimle kırarken burnumun hala yamuluyor olmasından mutevellit cok sinirlendim tekrardan yazmak istiyorum bu doktora iki sene önce burun ameliyatimi yaptı burnumda küçük bir kemik çıktı ve burnum yamuk şimdi yazılanları okuyunca tekrardan yazma gereği duydum çok memnun olanları hayretle okuyorum yada sans isimi bu bilmiyorum... bir sene öncesine kadar cok gittim her gittimde masaj verdi burnunuz eger yamuksa asla duzelmiyor bunu unutmayin ve kimsenin sizi kafadan sallamasina izin vermeyi daha sonra hamilelikten ve tayinden dolayı izmire e gidemedim....bu yazdıklarımı lutfen ciddiye alın ve baska bi doktor araştırın

Bora Karaaliye 3 yıl önce ameliyat oldum çeşitli kişilerin tavsiyesini alarak. 5. aydan beri defalarca kendisine gittim nefes almakta problem çektiğimi söyledim. Görüntüde sırt kısmımda çökme ve siyahlaşma oluştu. Daha sonra ise kanat birleşme yerinde nohut büyüklüğünde kemik çıkıntısı oluştu ve ben burnumun o kısmını hareket ettiremiyorum. Kanat kapanmış vaziyette. Bazı arkadaşların da yazdığı gibi ilk bir sene içinde gittiğimde hatasını bile kabul etmedi. Hatta çok kafama taktığımı mucize eklediğimi falan söyledi. Daha sonra ekole şikayet için gittimm cem karasla görüştüm. Risk alamayacağını kendi doktoruma gitmemi ve istersem dolgu yapabileceğini söyledi. 2yıldan fazladır doktor araştırıyorum ve doktorların verdiği tepkilerden dolayı korkuyorum. En son altı ay önce bora beye tekrar gittim ameliyat ederim seni ama işte burun ucu yırtılır şöyle olur boyle olur diyerek bir sürü ilaç vererek yolladı. Sonuç olarak böyle tepki veren birine revizyon olmak istemiyorum. işin bir de maddi durumu var başkasına olmak için. İsteye arkadaşlara özelden resmimi atabilirim.Nefes problemini geçin görüntü de bile çok basit anlaşılıyor sıkıntım. Ameliyat olmadan önce iyi düşünün
ben de bora beye haziran 2016 da ameliyat oldum hafif bir kemerim ve burun ucunda az bir düşüklük vardı.ameliyat sonrası burun ucu düşüklüğüm devam etti burun deliklerim aşırı asimetrikti sağ kanatta çökme ve bunun sonucunda sağ taraftan nefes alamama problemim oluştu.şubatta istanbulda bir dr a revizyon ameliyatı yaptırdım daha yeni olmasına rağmen artık nefes alabiliyorum ve görüntüden de memnunum.ilgilenirseniz dr konusunda yardımcı olabilirim

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Bundan 3 yıl önce Bora Karaali isimli şahsa ameliyat oldum. Hafif kemer vardı eski burnumda ve burun ucum gayet orantlı güzeldi. Saddce kemeri alın doğal kalsın dedim. Kaldırmamız gerekiyor bi miktar dedi, kalkık olmasın dedim. Ve ameliyattan sonraki hali; aşırı küçültülmüş ve oyuk kaydırak gibi burun ve domuz buru ucu kalkık havada aşırı yapmacık. Yani sen ne hakla benim istemddiğim burnu yaparsın bana. Kendisi bunu kabul etmedi de üstelik.. sormayan kalmadı yolda estetik ve kalkıklığını. Micheal jackson burnu istiyorsanız ona yaptırın. Doğal istiyorsanız uzak durun , uyarayım dedim.

Bora Karaali’ye 1 yıl önce ameliyat oldum. Ameliyat öncesi istediğim burun profili hakkında görsel çalışma yapmamıza rağmen ameliyat sonrası bambaşka bir burunla karşılaştım. Kendisi ameliyata girmeden önce ‘’yaparım’’ dediği burnu, canı nasıl istediyse öyle yapmış ve benim düşünce ve fikirlerime saygı duymamıştır. Ameliyat sonrası bana verdiği cevap ise, ''sen böyle bir burun istedin'' oldu. Üstelik şu anda burun ucumda düşme meydana geldi ve burun ucunun üzerinde bir kıkırdak fazlalığı var. Bunun için kendisine tekrar gittim ve memnun değilsen tekrar yaparım dedi. Evet memnun değilim ve asla ikinci ameliyatı kendisine olmam. Kimseye de tavsiye etmiyorum, ameliyat olmayı düşünen varsa başka doktor araştırın lütfen.

Merhaba arkadaşlar. Bundan 3 yıl önce Bora Karaali isimli şahsa ameliyat oldum. Hafif kemer vardı eski burnumda ve burun ucum gayet orantlı güzeldi. Saddce kemeri alın doğal kalsın dedim. Kaldırmamız gerekiyor bi miktar dedi, kalkık olmasın dedim. Ve ameliyattan sonraki hali; aşırı küçültülmüş ve oyuk kaydırak gibi burun ve domuz buru ucu kalkık havada aşırı yapmacık. Yani sen ne hakla benim istemddiğim burnu yaparsın bana. Kendisi bunu kabul etmedi de üstelik.. sormayan kalmadı yolda estetik ve kalkıklığını. Micheal jackson burnu istiyorsanız ona yaptırın. Doğal istiyorsanız uzak durun , uyarayım dedim.
Çok üzgünüm ama aynısı benımde başıma geldi doktorum diye geçiniyor şahsiyetsiz burnum çöktü sonra duydumki başka doktor sokuyor amelyatlara bir bok bildiğide yokmuş egesante diye bi klinik kurmus kurban gibi kırıyor burunları sonra çökme oluyor hastanede ne yogun bakım var nede oksijen iki çocuklu bir bayan öldü bu hastanede haberlerde bile var inanmayan baksın zaten aklı olan öyle yerlerde kendini tehlikeye atmaz kötü yorum yapıncada engelledi beni hey allahsız borakaraali allah senin cezanı verecek allahından bul inşallah o kadar insanların günahına giriyorsun allah yanına bırakmasın inşallah

Merhaba
Bundan 4 yıl önce burunumdan memnun olmadığım için bora karaaliye beye ameliyat oldum . Öncesinde araştırdım instagramdan yorumlardan Ama malesef burnum çok kötü durumda sağ ve sol profilden farklı gözüküyor burnumun ucu biraz kalkık kibar bir burun istedim ama malesef büyük ucu top gibi resim bile çekilemiyorum . Kaç kere kendisine ulaşmaya çalışsanda hiç geri dönüş bile yapmadı. Çok pişmanım kesinlikle yaptığı işin hakkını veren bir doktora gidin benim gibi sonradan pişman olmayın.

izmirde dr bora karaaliye burun estetiği olan var mı
Ben 2014 ocak ayında Bora Karaaliye ameliyat oldum.Özetle hayatım felç oldu.2019 ocak ayında revizyon ameliyatı olmak zorunda kaldım.Bora Karaali'nin revizyon ameliyatı sonrası fotoğraflarımı görmek için açtığım konulardan takip edebilirsin.

Merhaba
Bundan 4 yıl önce burunumdan memnun olmadığım için bora karaaliye beye ameliyat oldum . Öncesinde araştırdım instagramdan yorumlardan Ama malesef burnum çok kötü durumda sağ ve sol profilden farklı gözüküyor burnumun ucu biraz kalkık kibar bir burun istedim ama malesef büyük ucu top gibi resim bile çekilemiyorum . Kaç kere kendisine ulaşmaya çalışsanda hiç geri dönüş bile yapmadı. Çok pişmanım kesinlikle yaptığı işin hakkını veren bir doktora gidin benim gibi sonradan pişman olmayın.
Bende 2014 Ocak ayında ameliyat oldum Bora Karaali'ye.Hayatımı felç etti.2019 ocak ayında revizyon olmak zorunda kaldım.Bora Karaali'nin ameliyat sonrası fotoğraflarımı görmek için konu başlığına bakabilirsiniz.

Çok üzgünüm ama aynısı benımde başıma geldi doktorum diye geçiniyor şahsiyetsiz burnum çöktü sonra duydumki başka doktor sokuyor amelyatlara bir bok bildiğide yokmuş egesante diye bi klinik kurmus kurban gibi kırıyor burunları sonra çökme oluyor hastanede ne yogun bakım var nede oksijen iki çocuklu bir bayan öldü bu hastanede haberlerde bile var inanmayan baksın zaten aklı olan öyle yerlerde kendini tehlikeye atmaz kötü yorum yapıncada engelledi beni hey allahsız borakaraali allah senin cezanı verecek allahından bul inşallah o kadar insanların günahına giriyorsun allah yanına bırakmasın inşallah
Evet Bora Karali benimde hayatımı mahvetti.2.bir ameliyat olmak zorunda kaldım.İşimi bile yapamaz hale geldim.Devlet bu doktorun çalışmasına nasıl izin veriyor şaşırıyorum.

Bende bir Bora Karaali mağduruyum.Hayatımı mahvetti.Sağlığım ve psikolojim çöktü.İkinci bir ameliyat oldum.Buna rağmen günde onlarca ameliyat yapıyor.İnsanlar üzerinde antrenman yapıyor.Utanmadan bu işi yapmaya devam ediyor.

Mrba arkadaşlar daha öncede yazmıştım buraya ama kestane disimle kırarken burnumun hala yamuluyor olmasından mutevellit cok sinirlendim tekrardan yazmak istiyorum bu doktora iki sene önce burun ameliyatimi yaptı burnumda küçük bir kemik çıktı ve burnum yamuk şimdi yazılanları okuyunca tekrardan yazma gereği duydum çok memnun olanları hayretle okuyorum yada sans isimi bu bilmiyorum... bir sene öncesine kadar cok gittim her gittimde masaj verdi burnunuz eger yamuksa asla duzelmiyor bunu unutmayin ve kimsenin sizi kafadan sallamasina izin vermeyi daha sonra hamilelikten ve tayinden dolayı izmire e gidemedim....bu yazdıklarımı lutfen ciddiye alın ve baska bi doktor araştırın
Sakın sakın bora karaaliye ameliyat olmayın.hayatınız benim gibi felç olur.ikinci bir ameliyat olmak zorunda kalırsınız benim gibi.bora karaalinin yaptığı ameliyat sonrası fotoğraflarımı görmek için konu başlığına bakabilirsiniz

Kızlar ben 2012 de Bora Karaaliye ameliyat oldum. Kemerli ve uzun bi burnum olduğundan fındık gibi bi burun yapmadı tabi. Burnum tam simetrik mükemmel doğal bi burun olmadı ama eski burnumdan iyi diyip açıkçası kabullendim. Yıllar sonra başka bir kbb ciye denk gelip burnumu gösterdiğimde iyi fena değil dedi. Aynı gün 6. ameliyatıydı ve ben son ameliyattım Bora beyin diyince çok şaşırdı ben her gün bir ameliyat yaparım, çok ticari olmuş bu durum diyince neden bu kadar şikayet olduğunu anladım. Ticari kaygıyla ameliyatlar seri şekilde yapılırsa kişinin istekleri vs herşey geri planda kalır, doktorun verimi de düşer. Şuan olsa daha iyi araştırıp başka birine yaptırırdım diye düşünüyorum.

Sakın ama sakın Bora Karaaliye ameliyat olmayın hayatını karattıklarından biride benim. 3 buçuk sene önce bir hata yapıp kendisine ameliyat oldum. Burnumun eski halinde hafif bir eğrilik vardı ve gülünce ucu hafif düşüyordu, tek istediğim eğriliğin düzeltilmesi ve ucunun hafif kaldırılmasıydı ama sonuç hüsran oldu. Daha bandaj açılır açılmaz burnumun komple sağa doğru eğri olduğunu farkettim, bana derimin kalın olduğunu ve ineceğini söyledi ama 2 senede öyle bir hal aldıki komple sağa baktı burun ve üstüne üstlük burun kanadım çöktü. Başka doktora para vermemek için hayatımın en büyük ikinci hatasını yaptım ve ona revizyon oldum. Sonuç burnumun ateli açılır açılmaz orta yerinde kocaman parmağım kalınlığında yarayı gördüm. Çöken burun kanadımı dışardan çekerek dikişmi yapmış ne burnumun üstünde düğümlü ipler vardı. Bu seferde derin çok ince atel alerji yapmış dedi ama bariz şekilde burnumun üstünde dikiş ipleri görünüyordu. Şu anda burnumun ortası çökmüş durumda ve her yeri yara izi dolu. Birde yanına gidip gösterdiğimde aynı sorunu yaşayan 2 kişinin daha resmini gösterdi utanmadan senin cildinle ilgili dedi. Kendi cildimi bilmesem tamam diyicem ama benim kadar hızlı yarası iyileşen birini tanımıyorum. Sezaryan ameliyatım 1 haftada kapandı hesap edin artık ne bir iz ne bir kanama ne bir yara oldu. Ama Bora beyin sanırım ameliyat sonrası hijyen sorunu var çünkü 2. ameliyat sonrası burnum 1. haftada açıldığında bildiğiniz iltihaplı yara vardı üstünde. İnstagram sayfasınada iyi bakın 2-3 tane güzel burun yapmış ve yıllardır hep onları 1. senesi 2. senesi diye paylaşıyor, onun dışında hep ameliyat masasındaki halini öncesi ve sonrası diye paylaşıyor. UZAK DURUN BU ADAMDAN

ben de bora beye haziran 2016 da ameliyat oldum hafif bir kemerim ve burun ucunda az bir düşüklük vardı.ameliyat sonrası burun ucu düşüklüğüm devam etti burun deliklerim aşırı asimetrikti sağ kanatta çökme ve bunun sonucunda sağ taraftan nefes alamama problemim oluştu.şubatta istanbulda bir dr a revizyon ameliyatı yaptırdım daha yeni olmasına rağmen artık nefes alabiliyorum ve görüntüden de memnunum.ilgilenirseniz dr konusunda yardımcı olabilirim
Merhaba bende Bora karaali mağduruyum burnumu mahvetti asimetrik delikler domuz burnu gibi kalkık hiç istemedim kalkık sağ taraftan nefes alamıyorum ki nefes problemim yoktu psikolojim çok bozuk siz kime revizyon oldunuz acaba?

• Beğen
Reactions: Ybo
Ben de Rezalet bur burun sahibi oldum Bora Karaali mahvetti burnumu 🤬🤬🤬🤬burun garip bir asimetri halinde ,Ustten asagiya inerken bir gocukluk yapti ve yazdigimda da ;gormek lazim dedi
Asla tavsiye etmiyorum ,coook coook pismanim ,ameliyat olali 4 yil oldu🤬🤬🤬

Asla ve asla Bira karaaliye ameliyat olmayin ,burnum duz Ama delik yanaklari genisti ,Simdi Burnum yamuk ve delikler halen genis 🤬🤬🤬isteyene foto atarim
Asla ameliyat olmayin

X