Dr. Bulent Koc

birrosa

Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2015
2
0
28
Merhaba Arkadaslar,

Burun ameliyati olmak istiyorum ve üc doktor arasinda kaldim. Dr. Emre Ilhan, Baris Cakir ve Bulent Koc. Bügün bilgi edindim ve Dr. Bulent koc ameliyati 7.000 tl, Emre Ilhan 14.000 tl ve Baris Cakir 18.000 tl. Dr Bulent koc'u uzun zamandir takip ediyorum ve resimlere bakilirsa güzel burunlar yapiyor uygun fiyata. Tabi bu üc doktor zaten süper burunlar yapiyor. Fakat Bulent koc hakkinda cok hasta yorumlari bulamadim. Acaba Bülent Koc'a ameliyat olan biri var mi aramizda? Resimleriniz var mi? Memnun musunuz? Simdiden cok tessekkür ederim

Ameliyat oldun mu ? Bende ameliyat olmayi dusunuyorum dogru duzgun bilgi bulamadim hakkinda. Gorusmeye gittim gerci doktor iyi birine benziyor asistani biraz gicik.

If i have enough money i will choose doctor Emre Uregen for sure, he is an expert !!
He makes small noses with beautiful shapes
Dr baris cakir, i dont know why all the fuss about him !! Note extraordinary job plus why would you pay 5000$, this is turkey not england, it doesnt make any sense plus i have read many bad reviews about him

I dont know much about dr bulent but he seems good dr from his photos on instagram, good luck

Sorry Emre Ilhan * not Uregen
But I he's busy all the time so u may not be satisfied with the appointment

Ameliyat oldun mu ? Bende ameliyat olmayi dusunuyorum dogru duzgun bilgi bulamadim hakkinda. Gorusmeye gittim gerci doktor iyi birine benziyor asistani biraz gicik.

Doktor gercekten iyi bir insana benziyor ama asistani konusunda size katiliyorum. Muayeneye gittiginizde maddi konulari asistani ile konusuyorsunuz size tavsiyem her seyi o an not almaniz. Cunku; sonrasinda o konusulanlari unutoyur yogunluktan sizi farkli bir fiyat icin, goruntunuzu unutup foto istemek icin, ameliyata iki gun kala muayeneye gelmismiydiniz? Gibi sorularla arayabilir. Odeme seklinizden, odeyeceginiz tutara kadar en ufak bir ayrintiyi dahi kacirmadan not alin ki benim gibi asistani ile sikinti yasamayin.

Üçüncü ameliyatım olmak istiyorum burnum çok akıyor geniş kalkık doktor önermek isteyen varsa lütfen yazsın Salı gününe bülent Koç’a randevu aldım ilgili doktor gibi yorumları da güzel lütfen olan ya da memnun olmayan yazarsa çok sevinirim

X