Dr. Hasan Hüseyin Ceylan'a ameliyat olan var mı arkadaşlar ?

selam arkadaşlar
Dr. Hasan Hüseyin Ceylan şu anda hangi hastanede görevli acaba?

slm kızlar ben hasan beye 16 aralık 2013 aralık tarihinde burun estetiği ameliyatı oldum.Sağlık olarak hiç bir sıkıntım yok görüntü olarak burnumun üzerindeki kemik de oldukça fazla bir kemik çıkıntısı kaldı hem olması gerekenden kalın hemde sağ tarafım daha aşırı belirgin yana ve üste doğru çıkık yakından çok belli olmasa da biraz uzaklaşınca bariz belli oluyor ayrıca yakından da zaten iki gözümün arasındaki olması gereken kemik ayrıntısı gereğinden fazla kalın belli oluyor.Hasan bey masaj önerdi sürekli olarak fakat geçecek gibi durmuyor. Zaten geçmezse 6. ayından sonra tekrar bir törpü yapacağım oradaki kemiğe dedi.. ki yapılacak belli..Bilemiyorum kızlar ben oldum belki tesadüftür bu başıma gelen çok büyük bir sıkıntım olmasa da görüntü olarak sıkıntım var ve bu 3 ayımı psikoloji olarak sürekli sıkıntıda geçirmeme sebep oldu.Yine de siz bilirsiniz. :KK43:

kızlar yardım lütfen ben bugun nette hasan hüseyin ceylan hakkında yorumlar okuyunca aklım karıstı kemal ekberoğlunu düşünüyordum ceylan polikliniği de hemen bizim burada gitmeden önce sizden bilgi almak istedim fiyat konusunda bir fikriniz var mı acaba birde doktor fikirlerimizi önemsiyor mu shop yapıyor mu bunları benmle paylasırsanız cok sevinirim cok teşekkurler hepinize :)

kızlar benim de sinüzit problemim var burun kemiğim çok acıyor kemerli bir burnum var :KK43: peki sonrasında revizyon olmak falan gerekiyor mu? ben tek seferde halletirmek istiyorum fiyat olarak da çok uygunmuşş
Ameliyat oldunuz mu hasan beye banada ameliyat olamam gerektiğini söyledi ama çok korkuyorum

Arkadaşlar ben kolay kolay birini şikayet etmem ancak canım çok yandı konuya geliyorum,01.09.2017 yılındı Ceylan tıp merkezinde Hasan hüseyin CEYLANA muayene oldum ve ameliyat olmaya karar verdim eski burnum hafif kemerli ince sırtlı bi burundu nefes almamda da sorunlar vardı.07.09.2018 tarihinde hem estetik hemde fonksiyonal burun ameliyatı oldum aradan bir ay geçti burnumun solu içine çökmüş sag tarafında ise kemik çıkıntısı vardı.. dr bey 6ay sonra tekrar ameliyat olmam gerektiği söyledi bu hatanında bana denk geldiğini ifade etti neyse hallederiz dedi (baştan anlamalıydım ne ameliyat planlaması var ne başka bişey hep hallederiz) tamam dedim insanlık hali olabilir dedim 6ay sonrasına sözleştik 16.05.2018 tarihinde sadece anestezi masrafları ödemek şartıyla ameliyata alındım bu seferde sorun daha beter oldu şuan ameliyattan 6 ay geçti ve burnumun solu çökük ve sağ tarafında çıkıtı var önden bakınca sola kaymış yamuk bi burun ve inanılmaz ağrılarım var hayatımda çekmediğim ağları çekiyorum kendisine fotoğraflarımı yolladım ve yine hallederiz dedi bunlar çözülmücek sorunlar değil dedi ben her 6ayda bir ameliyattmı olacağım mağdur oldum ve şuan para biriktirmeye çalışıyorum ve 2. 3 ameliyatlar hem riskli hemde daha pahalı bütün özgüvenimi kaybettim .Kısaca ÖZEL YAŞAR HASTANESİ HASAN HÜSEYİN CEYLANA AMELİYAT OLMADAN DÜŞÜNÜN.. olumlu yorumların çoğu burun içi nefes alma sorununu yaşayanlar esnetik ameliyat çok farklı çok çok farklı bir iş … Resim isteyenlere özelden atabilirim..Sağlıcakla kalın.

Hasan beye 2 kere ameliyat oldum ikisindede burnum düştü ve son ameliyattan sonra alçı alındığı gün burnuma eklediği kıkırdaklar burnumun ucuna kaydı dikiş almalar tam bir eziyetti 4 kez dikiş aldırmaya gittim ve her seferinde içinde dikiş unuttular ve ikinci ameliyatımın üzerinden 4 ay geçtikten sonra bu burun olmamış kim yaptı dedi ben böyle bişey görmedim rezillik yaşadım burnum yana kaydı kıkırdaklar ucunda şimdi üçüncü ameliyatım için doktor arıyorum ona giden her hasta 1 ameliyatla kurtulamıyor benim gördüğüm şeyler bunlar gitmeden önce iyi düşünün derim

doktor beyin adını birkaç farklı mecrada daha duydum. hiç kötü bir söylenti gelmedi kimseden kulağıma

X