Dr Kaan aydos da tedavi olanlar

Bir de dna hasar testine nasıl bakılıyor acaba? Sperm testini yaptırırken dna hadarına da bakılmasını mı talep etmeliyiz? Yardımcı olabilirsen çok sevinirim gerçekten hepimizin kucağı yavrularımızla dolsun inşallah☺️🙏🏼
Dna hasarı her laboratuarda yapılmıyor yapan yerleri araştırmanız gerek ankara ve istanbulda düzen laboratuarlar yapıyor istanbulda bahçeçi de yapıyor diye biliyorum

Günde bir kupa içti ısırgan çayını ek olarak ikitane ilaç verdi ama ısırgan çayıda çok yardımcı
İmpyrl ve klomen muhtemelen. Kaan Aydosun hastalarının sayfası onlar zaten yazıyor takviye isimlerini hemen hemen hep aynı takviyeyi veriyorlar. Ayrıca ilaç önermiş olmuyorsunuz bunlar takviye.

İmpyrl ve klomen muhtemelen. Kaan Aydosun hastalarının sayfası onlar zaten yazıyor takviye isimlerini hemen hemen hep aynı takviyeyi veriyorlar. Ayrıca ilaç önermiş olmuyorsunuz bunlar takviye.
Bize verdikleri bunlar değil klomen hormon ilacı sorunu olmayan birinin kullandığında nasıl etki yapacağını bi doktora sorarak çğrenebilirsiniz

Merhaba klomen bize de verdi doktorumuz azospermden 2milyon 400 e ulaştık 2 ayda sizde azospermi mi vardı hangi yolu izliyosunuz daha çok yeniyiz bu konularda pek bilgim yok yardımcı olabilir misiniz?
Buradan ilaç önermeyi pek doğru bulmuyorum kaan aydosun eşime verdiği ilaçlardan sonra düzelme oldu

DNA hasarı çıktı bizde çok az %26 takviyeyle ilaçlar verdi bide yemeye dikkat etmemizi soyledi ilk synlab a yaptırdık sperm çok iyiydi 40milyon kaan hocaya gittik tedavi gördük düzende verdik hasar sonucu daha çıkmadı ama sperm yarıya inmiş neden böyle oldu acaba labaratuvardan mi kaynaklı takviyelerden mi

Yanlış anlamayın lütfen hassas bi konu olduğu için bi yeri yaparken başka yeri bozmasını istemem ama doğal olarak ısırgan çayı ve nohut önerdi bize ve hazır ambalajlı herşey yasak
Kaan Hoca morfoloji sorununa genel olarak imprly klomen veriyor oksitatif strese de solgar koenzimq10 ve imprly veriyor. Genel olarak verdiği 4-5 tane takviye var zaten hepsine. Ben paylaşayım merak edenlerle

X