Dr. Kamran Efendioğlu, vaser lipo + meme büyütme amelyatım "esmeraldam"

Genis mi? Delirmissin! Fıstık gibi bayansinnnn!

Guzel yurekli insan.. Allah yüzüne baktı ve bak atlattın. Hem de ameliyattan sonra alışveriş yaparak atlattın!^_^ beni her sekilde habersiz bırakmadın. Whatsapp ile anında haberini aldım. Ve cooooook mutlu oldum Herşeyin guzel geçtiğine. Simdi sıra bende 5 Ocak beni bekliyor. Desteklerin olmasa Kafayı yemiştim. Burada herkesi bilgilendirmen ve senin deneyiminden faydalanabilmeleri cok önemli! En guzel anne ESMERALDAM! ^_^ #fistikgibihemde

Melek gibisin canım benim çok teşekkür ederim. Desteğin için ayreten canım benim.
Eeee şimdi sıra senin sürecini takip etmeye geldi. Aklına geldikce heyecanlanıyorsun. Çok az kaldı, bir bakmışız seninde olmuş bitmiş.

nulgun": 38400162 .!.:
Teşekkür ederim iyim canım, korse olmasa daha iyi olacam, derin nefes almayı özledim.

Incelmeler başlamış..... kalça üstüm 88 cm den 83 e düşmüş; bacak sağ 59 cm den 54 e sol 58,5 dan 55 cm düşmüş.

Memelerimde sıkıntı yok, sadece çok şişmiş gibi yani emzirirken süt dolardı aynen ozamdaki gibi hissediyorum kendimi. Ve sürekli süt dolarmiş gibi elektiklenme oluyor. Memeucumda çok hassas, sanırım memebaşından olduğumdan.

Çizim izlerini çıkarttıktan sonra albüm oluşturacağım.

canım bu hafta daha fazla olur ödemin sonra azalır gün gün, bol sıvı al tatlım

Fıstık olmuşsun maaşallah çok incelmşşsin daha yeni olduğu halde çok guzel yaa bende istiyorum goguslerinde çok yeni bu kadarı atlattın ya bundan sonrası çabuk geçer

Hemen bakıyorum.....
esmeraldam ben kilo almadım ya daha dün yani 13 gün sonra tartıldım acaba ondan mı ki sen hala aldıgın kilo duruyomu gittimi belki ilk günler almışımdır sonra vermişimdir hatta normalde 1-2 kg vermiişim gibi bile emin olamıorum çünkü amelyat öncesi tartılmayı unuttum :) ama kilo almıştm tahmin 59-60 kg idi şimdi 57,7 kg çıkıorum

Ne güzel, demekki hemen incelmeler başladigindandir, benim ödemden dolayi daha fazla kilo çikiyor. Ama bugün 56 kiloya düşmüşüm bile. Demekki bundan sonra yavaş yavaş neticeler belli olacak.....

Çok geçmiş olsun ne kadara yaptırdın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…