Dr. Kamran Efendioğlu, vaser lipo + meme büyütme amelyatım "esmeraldam"

Kizlarrrrr meme diklestirme ve liposuctioun olmam lazim fazla yag alan dr var mi bir kac kisiyle konustum bazi dr cok fazla yag alma taraftari olmuyormus ondan 2 kere ameliyat olmak gerekiyormus dogru mu?

Canım ben de kamran beye oldum ameliyatımı. Onunla birkaç işlem daha dşünüyorum. Beni takip eder misin? Ben de seni takip edeyim sonuçlarıma bakabilirsin ordan.

Cnm bende kamran beyi dusunuyorum fotolarini gorebilirmiyim?

Tabi canım eğer senin de albümün varsa birbirimizi izleyebiliriz

Ben ameliyat olalı 1.5 ay oldu ama sadece 2 fotograf paylaştım. Bugün yarın yenilerini koyar, kendi konuma yazar haberdar ederim kızlar sizi

Tabi canım eğer senin de albümün varsa birbirimizi izleyebiliriz

Ben ameliyat olalı 1.5 ay oldu ama sadece 2 fotograf paylaştım. Bugün yarın yenilerini koyar, kendi konuma yazar haberdar ederim kızlar sizi
Cnm ben izlemeye aldim seni sende alirmisin beni meme diklestirme ameliyati oldum ben korkunc kotu oldu simdi revizyon olcam dr arayisi icerisindeyim bu benim son sansim para biriktiriyorum suan

Cnm ben izlemeye aldim seni sende alirmisin beni meme diklestirme ameliyati oldum ben korkunc kotu oldu simdi revizyon olcam dr arayisi icerisindeyim bu benim son sansim para biriktiriyorum suan

Canım yanlış anlamazsan eğer hiç fotoğrafın yok bu yüzden izlemeye almadım seni. Eğer şuanki halinden albüm yaparsan izlerim tabi ki seve seve. Ama güven açısından, burda işler böyle yürüyor

Cnm albumum var beni izlemeye alirsan zaten gorursun ama sen bilirsin saygi duyarim tabiki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…