Dr.Orhan Aydın’a burun estetiği olanlar

Oykulas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
1
1
36
:KK76:Merhaba arkadaşlar Orhan Aydına burun estetiği olanlar bilgilerini tecrübelerini paylaşabilirlermi acaba benim de ameliyatıma 1 ayım kaldı mutlaka tecrübemi paylaşıcam ameliyattan sonra

Merhaba ben ameliyat olalı 5 ay oldu ve burnumdan çok memnunum. Hiç ağrım olmadı. Burnumdaki tamponlar sayesinde nefes almakta hiç zorlanmadım. Kesinlikle tavsiye ederim. Ağrısız bir ameliyatın sırrı Dr. Orhan Aydın da saklı.

Merhaba, benim burun ameliyatımı Op. Dr Orhan Aydın yaptı.Nefes problemim vardı.Ameliyat olduktan sonra çok rahatladım, bir sıkıntım kalmadı.Burun şeklim çok doğal ve güzel oldu.Ameliyattan sonra ağrım olmadı.Orhan hocanın pozitif ve güleryüzlü bir hekim olmasıda süreci rahat geçirmemde önemli bir rol oynadı diyebilirim.Orhan hocanın bir hastası olarak, Orhan Hocayı öneririm.

Merhaba ben olalı bir ay oldu şuan çok memnunum
Merhaba, benim burun ameliyatımı Op. Dr Orhan Aydın yaptı.Nefes problemim vardı.Ameliyat olduktan sonra çok rahatladım, bir sıkıntım kalmadı.Burun şeklim çok doğal ve güzel oldu.Ameliyattan sonra ağrım olmadı.Orhan hocanın pozitif ve güleryüzlü bir hekim olmasıda süreci rahat geçirmemde önemli bir rol oynadı diyebilirim.Orhan hocanın bir hastası olarak, Orhan Hocayı öneririm.
Ücreti ne kadar acaba? Hangi hastanede yapıyor ?

Rica etsem ameliyat sürecinizi bizimle paylaşır mısınız

Aslında korkulan gibi değil. Benim ameliyat sonrası hiç ağrım olmadı. Tamponlar da nefes problemı yaratmadı. Hafif yüzüm şişti onuda buz koyarak hallettim. ameliyattan 1 hafta sonra tamponlar cıkıyor zaten. Sonrasında da burnunuza dikkat ederseniz bir problem yaşamazsınız :)

Ve Zaten silikon tampon kullandı ufak boru şeklinde içi boş. Birde burun üstünde ufak bir silikon bişi oluyor o da 1 hafta sonra çıktı ben ameliyattan bir kaç gün sonra günlük hayatıma döndüm. Benle aynı zamanda başka bir arkadaşım Eskişehir’de ameliyat oldu onun gözler mosmor oldu bende kemik kırıllmasına rağmen hiç olmadı.

ÖZEL OLMASSA BİRŞEY SORMAK İSTİYORUM ÜCRET NE ÖDEDİNİZ ACABA

X