Dr Serdar Altun 360 derece karın germe, popo kaldırma, beltpektomi, kuşak germe ameliyatı

Bende merak ettim son durumunuz nasil ? Iyisinizdir insallah:KK200:
Bu arada koldan memnun olmadiginizi yazmistiniz revizyon olacakmisiniz?
Uyluk germe icin hangi doktoru düsünüyorsunuz?
Merhaba, iyiyim,bu akşam Elazığ da ameliyat olmak için uçuyorum... Bu şu anki resimlerim

IMG_20220302_175928.jpg
IMG_20220302_175859.jpg
IMG_20220302_175840.jpg

Merhaba,şu anda hastanedeyim, Elazığ'a geldim, ameliyat oldum, dr Serdar Altun'a.
Kollarım o kadar önceki dr tarafından kötü idi ki, hoca düzeltilemez dedi ve sıfırdan tekrar kol germe ameliyatı geçirdim, ellerim şiş değil ama dirsek şiş. Aynı zamanda uyluk germe yapıldı. Ayrıca önceki drun meme kenarında bıraktığı kulaklıkları aldı. Bacak yağı ile meme asimetrisini düzeltti. Oldukça zor, ağrı yok çok şişim. Sonra yazacağım.
Şimdi bandajdan bir şey göremiyorum ama kollar ve bacaklar sıkı oldu, biraz şiş inince gevşer dedi, hem yaş hem aşırı kilo verdiğim için doku zayıf

Merhaba çok geçmiş olsun sizden sonra bende doktor serdar beyibduaunmeye başladım karın germe göğüs diklestirme ve bacak germe aynı anda yapılabiliyor mu karın germe ameliyatınız maşallah çok başarılı birde eğer varsa bacak germe resim rica edebilirmiyim birde tam olarak karın germe ameliyatının kaçıncı ayı ağır kaldırıp spor yapabildiniz şimdiden çok teşekkür ederim 🙏🙏🙏

Dikiş izlerim çok hafifledi, enfeksiyon yara vb olmadı ve vücudum inanılmaz fit görünüyor, hayatımda verdiğim en doğru karar bu. Dr serdar Altun'a yaptırdım ve meme büyütme, boyun germe ameliyatı için de ona gideceğim

Öncelikle şunu belirtmek isterim, şu anda germe ameliyatı ve izlerinden çok memnunum . An itibariyle resimler böyle

Eklentiler

• IMG_20230128_094518.jpg
    IMG_20230128_094518.jpg
    85,6 KB · Görüntüleme: 564
  • IMG_20230128_094500.jpg
    IMG_20230128_094500.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 541
smas high orta yüz ve boyun germe ameliyatı oldum Dr serdar Altun'a. 4. Günüm, yazıp resim koymaya başladım, konu açtım.

Merhaba, scarex kullandım, Güneşe çıkmadım. Temiz tuttum. Şimdi de boyun germe ve smas yüz germe ameliyatı oldum. henüz 4 gün oldu ameliyat olalı, yarın yada pazartesi dikişler alınacak, hocam, ip izi kalmasın istiyor, 10 sonrasa scarcily adında bir yara izi kremine başlayacağım

Merhaba arkadaşlar
Ben İstanbul'da yaşamama rağmen, 4 Eylül de Elazığ'da, Dr Serdar Altun'a 360 derece karın germe ameliyatı oldum. Bildiğiniz gibi 55 kilo vermiştim, karın bölgesinde sarkma, yatınca deride yayılma, popomda kırışma ve düşme vardı. Çok doktor aradım,en ünlüden ünsüze kadar görüştüm,yaptığı ameliyalatların resimlerine baktım. 45 Bin ile 90 Bin aralığında fiyat veren doktorlar oldu. Ben de tüp mide ameliyatımı yapan doktoruma telefon açtım ve karnımı kuşak biçiminde güzelce ameliyat edecek ve özellikle dikişleri jilet kadar İnce dikecek bir doktor aradığımı söyledim. O da, bana Dr Serdar Altun'a gelmemi, çok başarılı bir cerrah olduğunu ve güzel dikiş attığını, sağlığımı tehlikeye atmayacağını söyledi. Hatta kefil oldu. Ben de Serdar Altun ile WhatsApp aracılığıyla görüştüm, resimleri istedi ve 360 derece karın germe ameliyatı için uygun olduğumu ama Fleur de lyes (fdl) denilen ameliyata gerek olmadığını, karnımın derisi gerilince, kendiliğinden düzeleceğini söyledi. 3 Eylül de burada olun 4 Eylül'de ameliyat yaparız dedi. Kendisi bana çok uygun bir fiyat verdi,20 bin, hastane refakatçi dahil anlaştık. Ben eşimle uçağa bindim ve 3 Eylül de , Elazığ'a indim, hastaneye gittim. Orada tüp mide ameliyatı yapan doktorum Dr Fatih Erol ile hasret giderdik, beni çok güzel zayıflamış buldu. Odama çıktım. Dr Serdar Altun geldi,yüz yüze tanıştık, gerçekten görünce yatıştım, heyecan vardı. O katta başka hastalarıda vardı. Tahliller yapıldı, doktor geldi,çizdi
merhaba uzun zaman olmuş ama bende 1 buçuk ay önce oldum aynı ameliyatları pubis yani vajina üstüm canımı sıkıyor sizin tam olarak ne zaman ödem bitti sabırlı olmalımıyum iner mi biraz daha alt karnım kesin şiş sert ama vajina üstü emin olamadım yumuşak. yağ mı kalmış ödem mi bilemedim. kesin sonuç nne zaman oturdu sizde

Benimde 10 gün sınra 2 olcak. Pubis bölgesi ilk çok garipti şiş büyük geniş. 3-4 gündür gözüme batmıyor ödemi indikçe normalleşti yada gözüm alıştı. Sarkık buruşuk olcağına bu halini yeğlerim. Havalar çok sıcak ve yeni ameliyatlıyız , şiilikler bizi asla yanıltmasın. Bu forumda okuduklarım hep ilk bu aylar günler aynı sorular endişeler 6-8 ay sonrası tüm bu endişeler yerini memnuniyete bırakmış. Hepimize sabır diliyorum 😇

merhaba uzun zaman olmuş ama bende 1 buçuk ay önce oldum aynı ameliyatları pubis yani vajina üstüm canımı sıkıyor sizin tam olarak ne zaman ödem bitti sabırlı olmalımıyum iner mi biraz daha alt karnım kesin şiş sert ama vajina üstü emin olamadım yumuşak. yağ mı kalmış ödem mi bilemedim. kesin sonuç nne zaman oturdu sizde
Orada liposuction ile fazla yağ alınıp, tekrar mini germe yapılabilir

X