Smas high plan yüz ve boyun germe ameliyatı, Dr Serdar Altun

Yatarken çekme yapsa yine iyi, benimkiler yemek yerken kaṣ uçlarımın izasında ṣakaklarımda iki tarafdada kancayla birisi asılıyormuṣ gibi oynuyor.
Misafirliğe giderken saçlarımı açıyorum yemek yerken belli olmasın diye.
Bekliyorum bakalım zamanla düzelir diye umuyorum.
Benimki üst taraf endoskopik alt taraf derin plan smas
Üstü hep endoskopik yapıyorlar, bu yüzden ben üst yüzümü elletmedim. Cerrahi deri çıkarmaya göre daha kısa vadeli bir çözüm. O yüzden ben, önümüzdeki sene göz hizasından yukarı alna kadar deri çıkartma yaptıracağım. Endoskopik olanın ağrısı da hem bulantısı kötü ve çok fazla. Daha dokular sarmadığı için,yani erken olduğu için oynuyordur. 1 yıl diyorum hep

Evet hala ağrılarım var.
Aslında bana göre bi ameliyat olmadığını anladım, fazla sorunlu bi yüzüm yoktu, botoksla ve dolguyla idare edebilirdim.
Zaten uzun dönemde maliyet olarak aynı fiyata geliyor.
Neyse artık olan oldu, baṣıma geleceği varmıṣ beklemekten baṣka çarem yok
Bak güzel arkadaşım, 💕 üzülme, yaptığın şey doğru olan. Başına bir şey gelmiş de değil aksine erkenden müdahale etmişsin. Uzun vadede çok faydalı bir şey bu. Kendine zaman vermediğini tüm yazılarında fark ettim, haklısın, insan zannediyor ki hemen sonuç alacak ama öyle bir şey yok ne yazık ki. Benimde ilk ameliyatlarımda böyle beklentilerim olmuştu ama yanılgı olduğunu anladım. Bu kadar deformasyon bir günde olmadığı için tabi ki iyileşme de bir günde olmaz. Hayatının her ayı için ameliyat sonrası kendine zaman ver. Ben 49 yaşımdayım ve bu benim için 11 ay eder. 49 yıl X 12 ay ÷ 52 hafta = 11.3 ay. Yani benim kendim için en az tanımam gereken süre... Ben kendime bu zamanı tanımak için böyle formülüze ettim. Bunu dene lütfen.

Üstü hep endoskopik yapıyorlar, bu yüzden ben üst yüzümü elletmedim. Cerrahi deri çıkarmaya göre daha kısa vadeli bir çözüm. O yüzden ben, önümüzdeki sene göz hizasından yukarı alna kadar deri çıkartma yaptıracağım. Endoskopik olanın ağrısı da hem bulantısı kötü ve çok fazla. Daha dokular sarmadığı için,yani erken olduğu için oynuyordur. 1 yıl diyorum hep
Bende bulantı olmadı ama ağrım oldu, halada arada ağrılarım oluyor.
Birde benden fazla deriyi çıkarttılar yanak taraflarından.
Ṣakak germede yaptırdım, ondan deri çıktımı bilmiyorum.
Inṣallah dediğiniz gibi 1 sene sürerde geçer, geçmezse fena.
Insana geçmeyecek gibi geliyor bazen bu tür durumlar.
Ben geçecek diye umuyorum yinede bakalım

Bak güzel arkadaşım, 💕 üzülme, yaptığın şey doğru olan. Başına bir şey gelmiş de değil aksine erkenden müdahale etmişsin. Uzun vadede çok faydalı bir şey bu. Kendine zaman vermediğini tüm yazılarında fark ettim, haklısın, insan zannediyor ki hemen sonuç alacak ama öyle bir şey yok ne yazık ki. Benimde ilk ameliyatlarımda böyle beklentilerim olmuştu ama yanılgı olduğunu anladım. Bu kadar deformasyon bir günde olmadığı için tabi ki iyileşme de bir günde olmaz. Hayatının her ayı için ameliyat sonrası kendine zaman ver. Ben 49 yaşımdayım ve bu benim için 11 ay eder. 49 yıl X 12 ay ÷ 52 hafta = 11.3 ay. Yani benim kendim için en az tanımam gereken süre... Ben kendime bu zamanı tanımak için böyle formülüze ettim. Bunu dene lütfen.
Çok teṣekkür ederim canım benim 🙏☺️
Yazdıklarını tebessümle okudum çok iyisin bana moral oldu🌹
Vede haklılık payın var, evet ben çok sabırsızım bunu çoğu kez farklı konulardada farkettim.
Dokturumada güveniyorum, alanında en iyilerinden ama sanki bu ameliyat sabırsız olduğumdan dolayı bana göre değil gibime geliyordu.
Birde ben 41 yaṣındayım, benim yüzümde fazla bi sarkıklıkda yoktu.
Kilolu değilim ve sadece yanaklarım biraz düṣüktü, jawline hattım sıkı değildi, alında biraz kırıṣıklıklar vardı, vede alt göz çevremde güldüğüm zaman kırıṣıklık oluṣuyordu.
Yani dolguyla çok kolay halledilecek durumdaydım.
Ondan dolayıda biraz moralim bozulmuṣtu, yanlıṣmı yaptım diye bazen düṣünüyordum.
Birde güldüğüm zaman göz kenarlarımda çizgi oluṣuyor, umarım geçici bir durumdur.
Herkesde bana bu ameliyatı olduğum için uzun vadede kendime iyi bir yatırım yaptığımı söylüyor, aslında bende bazen böyle düṣünüyorum ama bazende hiç iyileṣmeyeceğim gibime geliyor.
Formülün içinde teṣekkür ederim, denedim ve 9,46 ay çıktı hadi hayırlısı bakalım ☺️

Son düzenleme:
Çok teṣekkür ederim canım benim 🙏☺️
Yazdıklarını tebessümle okudum çok iyisin bana moral oldu🌹
Vede haklılık payın var, evet ben çok sabırsızım bunu çoğu kez farklı konulardada farkettim.
Dokturumada güveniyorum, alanında en iyilerinden ama sanki bu ameliyat sabırsız olduğumdan dolayı bana göre değil gibime geliyordu.
Birde ben 41 yaṣındayım, benim yüzümde fazla bi sarkıklıkda yoktu.
Kilolu değilim ve sadece yanaklarım biraz düṣüktü, jawline hattım sıkı değildi, alında biraz kırıṣıklıklar vardı, vede alt göz çevremde güldüğüm zaman kırıṣıklık oluṣuyordu.
Yani dolguyla çok kolay halledilecek durumdaydım.
Ondan dolayıda biraz moralim bozulmuṣtu, yanlıṣmı yaptım diye bazen düṣünüyordum.
Birde güldüğüm zaman göz kenarlarımda çizgi oluṣuyor, umarım geçici bir durumdur.
Herkesde bana bu ameliyatı olduğum için uzun vadede kendime iyi bir yatırım yaptığımı söylüyor, aslında bende bazen böyle düṣünüyorum ama bazende hiç iyileṣmeyeceğim gibime geliyor.
Formülün içinde teṣekkür ederim, denedim ve 9,46 ay çıktı hadi hayırlısı bakalım ☺️
Her zaman, böyle zamanlarda insan kendini çaresiz hissediyor ama vücut öyle güzel toparlıyor ki. Çok sevgiler

Bende bulantı olmadı ama ağrım oldu, halada arada ağrılarım oluyor.
Birde benden fazla deriyi çıkarttılar yanak taraflarından.
Ṣakak germede yaptırdım, ondan deri çıktımı bilmiyorum.
Inṣallah dediğiniz gibi 1 sene sürerde geçer, geçmezse fena.
Insana geçmeyecek gibi geliyor bazen bu tür durumlar.
Ben geçecek diye umuyorum yinede bakalım
Ağrılar değil de kramp gibi sızlama ve gerginlik bende hala oluyor arada. Çok takılmıyorum.

X