Dua eder misiniz? :)

n1la0y

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2023
159
45
Merhabalar aylar öncesinden ilk başta çarpıntı ile başlayan sikayetimle ilgili konu açıyorum belki bilen vardır. Herkes bana psikolojik olduğunu söylüyor, kafaya takmamam gerektigini söylüyor. Fakat ben yapamıyorum elimde değil. Geçen haftalarda ensemin sol kisminda cıkan başta ağrılı sonradan ağrısız sertlikler gittikçe çoğaldı ve sağ tarafta da çıktı. Babam masaj yaptıkça sertlikler geçiyor fakat ben yine de korkuyorum. Üç gündür baş ağrım vardı, buna mide bulantısı da eklendi. Beynimde tumor olmasından çok korkuyorum gerçekten. Babam göreceksin bir şey çıkmayacak hepsi gerilmelerinden kaynaklı dedi. Ama 1 aydır kulak çınlaması üstüne baş ağrısı ve mide bulantısı ve ensemdeki şeyler:KK43: gerçekten hepsi psikolojik olabilir mi diye düşünüyorum bazen. Inşallah öyledir diyorum. Inşallah çok sağlıklıyimdir diyorum. Şimdi de doktora gitmek için hazırlanıyorum sizden tek bir ricam var ablalarim, bol bol dua etmeniz. Dualarınıza Çok ihtiyacım var gerçekten. Dua eden herkesten Allah razı olsun, çok teşekkürler 🫶

Rabbim inşallah sonuçlar güzel çıkar sadece endişe olarak kalır gider

Bol bol Rabbi Yassir duasını oku

Geçmiş olsun 🤲

Geçmiş olsun canım. Kulak çınlaman da ensendeki sertlikten olabilir. Etkiliyor diye biliyorum. Tedavini olup rahatlarsın. Bu kadar kendini strese sokmadan doktora git ihmal etmeden, için rahatlasın. Yaşın da küçükmüş, korkunu anlayabiliyorum ama korkma Allah'ın izniyle hiçbir şey çıkmayacaktır. :KK200:

Geçmiş olsun canım. Kulak çınlaman da ensendeki sertlikten olabilir. Etkiliyor diye biliyorum. Tedavini olup rahatlarsın. Bu kadar kendini strese sokmadan doktora git ihmal etmeden, için rahatlasın. Yaşın da küçükmüş, korkunu anlayabiliyorum ama korkma Allah'ın izniyle hiçbir şey çıkmayacaktır. :KK200:
Ensemdeki sertlik ne olabilir sizce?
Inşallah çok teşekkür ederim🫶

Ensemdeki sertlik ne olabilir sizce?
Inşallah çok teşekkür ederim🫶
Canım ben doktor değilim, ne desem yanlış olur. Doktordan randevu aldın mı? Bu kadar kafana takıyorsan en azından bir aile hekimliğe görünsen o daha doğru bilgi verir sana, yönlendirir.

Canım ben doktor değilim, ne desem yanlış olur. Doktordan randevu aldın mı? Bu kadar kafana takıyorsan en azından bir aile hekimliğe görünsen o daha doğru bilgi verir sana, yönlendirir.
Ensedeki sertlikten olabilir yazınca bilginiz var sandim. Yine de sağolun, şu an doktora gidiyorum. Yoldayim, inşallah güzel sonuçlar alırım.

Ensedeki sertlikten olabilir yazınca bilginiz var sandim. Yine de sağolun, şu an doktora gidiyorum. Yoldayim, inşallah güzel sonuçlar alırım.
Bilgim şu konuda var, kulak çınlamam var demişsin ya onun bir sebebi de boyun, ensedeki sıkıntılar olabiliyor. Onu söyledim. Zaten burada kimse doktor bile olsa, seni ve semptomunu görmeden teşhis koyamaz ki. İnşallah güzel sonuçlar alırsın.

Bilgim şu konuda var, kulak çınlamam var demişsin ya onun bir sebebi de boyun, ensedeki sıkıntılar olabiliyor. Onu söyledim. Zaten burada kimse doktor bile olsa, seni ve semptomunu görmeden teşhis koyamaz ki. İnşallah güzel sonuçlar alırsın.
Anladım çok teşekkürler, inşallah 🫶

Rabbim yüreğine genişlik, aldığın nefese de ferahlık versin inşallah :) sonuçların da tertemiz çıksın, sonuçlar da bişey çıkmazsa mutlaka psikologa git.İlerlemeden gidersen kısa sürece gayette eski sağlığına kavuşabilirsin, ilerleyip kronik hala geldikçe süreç uzuyor malesef

Rabbim yüreğine genişlik, aldığın nefese de ferahlık versin inşallah :) sonuçların da tertemiz çıksın, sonuçlar da bişey çıkmazsa mutlaka psikologa git.İlerlemeden gidersen kısa sürece gayette eski sağlığına kavuşabilirsin, ilerleyip kronik hala geldikçe süreç uzuyor malesef
Amin inşallah çok sağolun, mutlaka gideceğim sonuçlar temiz çıkarsa.

X