Dua edin lütfen

Mihrecan

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2007
25
3
52
Arkadaşlar yakin bir aile dostumuz var teyze 80 yaşında kanser hastası ve tansiyon seker hastalıkları var esini kaybettikten hemen sonra evli olan erkek çocuğu davranışları ile onu ve annesiyle beraber yasayan kizkardesine kotu davranmaya basladi.neyse oglunun iflas ettiğini bir yigin borclari tefecilerden esinin ailesinden borç aldığını fln ogrendiler teyze bunları duydukca gun gectikce hastalandı kanser hastası oldu dertten gelini zaten o kadar kötü birisi ki kendim bilhassa kendim sahit oldum terbiyesiz kocası annesine gitse olaylar kavgalar cikaran tek derdi koluna boynuna altin takmak ve iki gorumcesi icin kocayi bol bol dolduran biri ve cok guvendigim ortak bir tanidik vasitasiyla duyup sok oldugum olayida yazayim ki hersey daha netleşsin bu gelin esi ona baglansin ailesinden uzaklaşsın diye bir takim baglanma seyleri yapmis bu da ters mi dönmüş bu cocuk iyice kismeti akli bağlanmış durumu cok cok iyiyken simdi ucan kusa bircu olan biri olmus neyse cok uzatmatan bu cocuk annesinin nesi var nesi yok sattirmis emekli maaşı olan kadina ve kizkardesine gercek olmatan binbir hikaye anlatip bunlara krediler çektirmiş teyzenin diger kizi bunlari duyunca sok oluyor ve annesi ve kizkardesine yardim ediyo banka kredisi vs oduyor erkek kardesini kenara cekip onada ne borcu varsa oduyor ama bu erkek olan yine borclar yine tefeciler derken aile birbirine girdi gelin kenarda ben birsey bilmiyorum deyip bunlardan para alana kadar masum iyi niyetli davranip isi bitince yine ne arayip soruyo en sonunda teyze gelini ve oglunu kovuyor ben kendi derdime düştüm kanser oldum tek kizim yanimda bir o var bana destek digeri yurtdisinda o da maddi destek veriyor teyze cokagir hakaretler ve olaylar yasadigi icin sagligi iyice bozuluyor hala cocugu cok üzülüyor ama biz verdikce ona kötülük ediyoruz artik borca girip sürekli ona para vermiycem dedi esinden kalan bir evi var ve ogluda simdi hakkimj istiyorum diye baski yapiyormus teyze o kadar zor durumda ki ne yapayim bunu duzeltmek icin diyo evleride satarsak nerde kalcaz onun kendi evi var orayi satsin diyo oglu kafayi yemiş tabiri caizse akil verirsin annen senin hakaret iftira atma birgun baba öldugunden beri bir kere destek olmadin bari 80 küsür yasindaki annene bunları yapma densede duymuyor anlamıyor kendini hakli mağdur yerine koyup birde etrafa ben onlar yüzünden battim diye anlatiyor
Aile yillardir tanidigimiz cok dürüst namuslu bir anne babaydi. Baba vefat ettikten sonraki olaylara o kadar üzülüyordum ki ne desem bilmiyorum teyze adina hepinizden su mübarek günler hatrina oglunun düzelmesi için dua istiyorum rabbim kimseye yaşatmasın evladinda hayirlisini nasip etsin

Yarıda bırakmak zorunda kaldım çok karışık. Kim ne yapmış anlamadım, düzenleme yapmanız gerekiyor virgül vs koyun.

Herkesin hayatta bir imtihanı var Allah yardımcısı olsun.

Yarıda bırakmak zorunda kaldım çok karışık. Kim ne yapmış anlamadım, düzenleme yapmanız gerekiyor virgül vs koyun.

Herkesin hayatta bir imtihanı var Allah yardımcısı olsun.
Evet haklısın kendimde okuyunca fark ettim. O kadar üzüldüm ki nasıl uzun uzun yazmışım biraz düzeltme yaptım umarım anlaşılır olmuştur..

X