Dua edn kzlar brazdan test yapcam

mizdamiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2006
6.750
19
39
gunaydın kızlarrrrrr adetım baya bır gectı normal adet tarıhım 19du bu zamana kadar olmadı aslında ben bıraz daha bekleyıp pazartesıne kadar beklıyecektım fakat karnım agrımaya basladı cok garıp bır agrı adet sancısı desem degıl gaz sancısı desem oda degıl ıkısının ortası bırsey sızce bu normal mı dar bırsey gıysem hemen baslıyor ıdrarımı tutamıyorum fazla agrı oluyor agrı derken az once anlattıgım gıbı sıkısma tarzı bırsey korkmaya basladım bırazdan test alıp yapcam ne olur dua edın kızlar duaya ıhtıyacım var ıcımden bır ses cıkmayacak dıooooo

bu agrı nerden cıktıysa

Kalbini ve gönlünü rahat tut canim..
Rabbim ne verirse versin, hakkinda en hayirli olan ne ise onu versin..
Ne aklini, ne ne zikrini nede niyetini hic bozma canim..
Eger bugün degilse, Rabbim'in size hayirli kildigi birgün elbet olucakdir melegin..
Allah'im herseyi yine de kalbinize göre versin..
Selametle kal canim....

Kalbini ve gönlünü rahat tut canim..
Rabbim ne verirse versin, hakkinda en hayirli olan ne ise onu versin..
Ne aklini, ne ne zikrini nede niyetini hic bozma canim..
Eger bugün degilse, Rabbim'in size hayirli kildigi birgün elbet olucakdir melegin..
Allah'im herseyi yine de kalbinize göre versin..
Selametle kal canim....

cok saol cnm az once cıktım baktım daha acılmamıs eczaneeler

Kiyamam ya.. Nasil sabirsizz..
Rabbim kalbindekini nasip etsin canim benim..
Hamile bi anne adayi olarak senin icin dua edicem canim..

Insallahhh insallah !!!
Sen ve senin gibi bebek isteyenlere Rabbim en hayirli ve kisa zamanda nasip eylesin canim !!!!

hadi bakalım inşallah canım.dularım sennle.
sabırsızlıkla bekliyorum sonucu:Saruboceq:

Dun kot gıyındım bıraz dar offf bırde tuvaletım gelmesın mı dısardaydık acayıp karnım agrıdı dısarda acmak zorunda kaldım arabada ole rahatladım sızde hamılelıkde bu tıp seyler oldumu kı

cnm inşallah yağtığın test pozitif çıkar.:Saruboceq::Saruboceq:
dua ediyorum sana.ama içime doğdu kıısss hamilesin sen.:sm_cool:

Benim gögüslerim cok agriyordu..Resmen tasiyordum iki elimle :kedi:
4.aydan sonra karnim cikmaya basladi, onun haricinde kimse inanmiyordu hamile olduguma. 4,5 yada 5 aylikken baslamisdi bende o kot olaylari sırnaşık şey

ilk hamileliğimde aynı şekilde acayip gazdan senin dediğin gibi oluyordu.ikinci hamileliğimde yaşamadım mesela hiç..
olabilir canım..
hadi sen çıksana eczaneler açıldı

Ayhhhh, yillar boyunca yaptigim testler aklima geldi..
Ama, en son 28 Mart ayindaki, hayatimin en güzel günlerinden birini hatirlattin bana .. senağlama
Zaman gecmek bilmiyordu, acilsin acilsin die sabirsizlikla bekliyordum binamin tam girisindeki kozmetik dükkanini. ( eczana cok uzakdi, araba lazimdi illa) Adetim 15 gün gecikmisdi. Ama assagidaki dükkan acilmiyordu bir türlü, hatta kizla beraber acmistik kapilarikaydirigubbakcemile3
O günü ben yasadim Elhamdülillah..
Rabbim insalah hayirlisini eyler canim !!!

Sayenızde heycanım yoktu heycan bastırdı kızlar allahım ınsallah bu heycanımı gerı cevırmezzzzzzzzzzzzzzzzzz

X